Skocz do zawartości

[KaMMiL] Projekty na rok 2019:)


KaMMiL

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku zamierzam strzelać przynajmniej dwa pokazy na systemie- najpewniej RF32. Póki co jestem po zakupach na piroarcie, dopiero się rozpędzam- potrzebowałem chwilę odpoczynku po ubiegłym sylwestrze :D Oto fota co posiadam na dzień dzisiajszy:
2e02cb42918a6e04.jpg

I sorry za jakość, ale robione tosterem :D:D Do następnego!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KaMMiL napisał:

W tym roku zamierzam strzelać przynajmniej dwa pokazy na systemie- najpewniej RF32. Póki co jestem po zakupach na piroarcie, dopiero się rozpędzam- potrzebowałem chwilę odpoczynku po ubiegłym sylwestrze :D Oto fota co posiadam na dzień dzisiajszy:
2e02cb42918a6e04.jpg

I sorry za jakość, ale robione tosterem :D:D Do następnego!:D

Widzę, że nie tylko ja robię fotki sprzętami AGD xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też muszę zainwestować w kilka fanów :DD super początek a absynty tym bardziej jak jest ich kilka robią robote ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Piotrek007 napisał:

A co to za katoweczki?

p7575, bz49-6012 i bf36s-2002, Jednak tylko bf pozostanie na pokaz sylwestrowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.02.2019 o 14:06, Mroczny napisał:

Też muszę zainwestować w kilka fanów :DD super początek a absynty tym bardziej jak jest ich kilka robią robote ?

Myślałem, że piszesz to dla beki, a to rzeczywiście Absynt xD

Walka między importerami o ciekawe nazwy chyba się rozpoczęła. Był już Stalin, Che Guevara. Czekam na kostkę "Twój stary".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mantis napisał:

Myślałem, że piszesz to dla beki, a to rzeczywiście Absynt xD

Walka między importerami o ciekawe nazwy chyba się rozpoczęła. Był już Stalin, Che Guevara. Czekam na kostkę "Twój stary".

Narazie jest wściekła teściowa od sp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

To temat o stuffie kolegi Kamila a nie temat o waszych fantazjach. 

Przywołuje was do porządku, a następnym razem punkty karne za offtop! ?

 

Kolega @KaMMiLkupił bardzo dobre produkty i na pewno kupi ich jeszcze więcej ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FANATYK napisał:

To temat o stuffie kolegi Kamila a nie temat o waszych fantazjach. 

Przywołuje was do porządku, a następnym razem punkty karne za offtop! ?

 

Kolega @KaMMiLkupił bardzo dobre produkty i na pewno kupi ich jeszcze więcej ?

Kolegów szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowa zabawka do kolekcji- teraz tylko nauczyć się jej obsługi... Dziękuję @Blancik za linka do promo, wraz z podatkiem, wysyłką zapłaciłem niecałe 1200zł - co wydaje mi się dość dobrą ceną :D
14423120_DSC_0585.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda prawilnie. Sądząc po ekraniku, programowalny. Tam są dwa, czy trzy piloty, bo w internecie widzę różne wersje systemu.

Baterię ze systemu można wyjąć czy jest zintegrowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh aż łezka się w oku kręci jak widzę tę zabaweczkę... Gratki zakupu i miłego obcowania z nowym sprzętem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mantis napisał:

Wygląda prawilnie. Sądząc po ekraniku, programowalny. Tam są dwa, czy trzy piloty, bo w internecie widzę różne wersje systemu.

Baterię ze systemu można wyjąć czy jest zintegrowana?

Tak, jest w pełni programowalny. Piloty są dwa :) Jeden jest do manualnego odpalania /system dzieli się na cztery części- A B C D, każda część to 8 kanałów/. Bateria nie jest zintegrowana, system przyjeżdża nie uzbrojony, trzeba w własnym zakresie kupić 10 akumulatorków typu AA, lub jeden akumulator żelowy 12v- są do niego dołączone kable typu żabka :)
14432728_DSC_0589.JPG
14432730_DSC_0590.JPG
14432729_DSC_0591.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale sprzęcior?.Teraz tylko życzę takiego stuffu jak ostatnio?.Jak byloby podobnie i bys to podpiął to rewelka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Glittering robi robotę, dobry sprzęt dla odmiany od wyrzutni  20mm+ i wgl od tego co serwują w marketach.

Gdzie przepraszam były wyrzutnie kupowane razem z okablowaniem. Alepetarda, piroart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 


Łapcie część po której nastąpiła przerwa 4 sekundowa, wynikająca z szybszej niż z założenia wyrzutni od Gaooo, siostra myślała, że to już koniec więc przestała nagrywać a tu bach, od razu po zakończeniu nagrywania poszło dalej. Jakość lipna bo to nie ten materiał który chce opublikować- na ten czekam od kamerzysty. Ale skoro wszyscy tak pytają o film... Generalnie i tak jestem z tego zadowolony, to było pierwsze strzelanie z MBka, dodatkowo byłem świadkiem na tym ślubie więc poza domem od 10, na salę przybyliśmy o 18, szybka szama, życzenia, odbębnienie swojego i jazda do domu po piro, na miejscu znów o 19:30 i na szybkiego montowanie wszystkiego(ponad 40 szelek 2"...), żeby zdążyć przed 22 strzelić. Udało się, o 21:55 machina ruszyła :P. Pomyłka z SSami wynika z presji czasu- stąd też tak mało zdjęć i brak choćby zdjęć z przygotowań /począwszy od wyznaczenia strefy, po rozłożenie i podłączenie- wszystko na mojej głowie. Pomijam audio, tym zajął się bardzo dobry kolega, choć wyszło amatorsko bo Altusy nie nadają się do takich wydarzeń:)/ oraz z przegranej walki z komarami :( Bylo ich tyle, że nie potrafiłem się skupić na poprawnym podłączeniu zapalników pod system... Deet na komary dotarł dosłownie na 5 ostatnich kanałów, także bez szału :D  No i generalnie, wszyscy zadowoleni, więc i ja narzekać nie będę choć jest duuuużo rzeczy do poprawy i przedewszystkim za mało kanałów na systemie haha :D Dalej czekam na film od kamerzysty, ot co :P
IViemmU.jpg
1r0rFia.jpg
PS, na zdjęciu wyrzutni brakuje dosłownie dwóch baterii, im już zdjęcia nie zdążyłem zrobić :D

Edytowane przez KaMMiL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...