Skocz do zawartości

01.12.2007 - Łódź - 50-lecie Hali Sportowej


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni – 50-lecie Hali Sportowej MOSiR – 01.12.2007

Okazja – 50-lecie Hali Sportowej MOSiR
Miejsce – Hala Sportowa MOSiR przy ul. S. Skorupki 21
Godzina – ok. 21:00
Wykonawca – Firma Strzelec
Długość pokazu – Około 3min
Link do obejrzenia na YouTubehttp://pl.youtube.com/watch?v=TJAwVuitMrI
--------------------------
Link do ściągnięcia na dyskhttp://www.sendspace.pl/file/aAaPyeQO/
--------------------------
Komentarz – Bardzo fajny pokaz, w którym były tylko wyrzutnie. Fajerwerki, które były odpalane pochodziły z firmy Jorge co mnie jeszcze bardziej ucieszyło bo kupuję wyrzutnie tej firmy i mogłem widzieć efekty na żywo (wyrzutnie, które były odpalane w pokazie to m.in: JW412, JW413, JW65, JW410 i wiele, wiele innych). Zakończenie pokazu było bardzo efektowne, odpalono największe wyrzutnie FAN z Jorga, które naprawdę zdziwiły mnie wielkością swojego efektu. Jedyna wada pokazu to taka, że trwał bardzo, krótko i nie było szelek, chociaż tych mniejszych.

PS: Podczas oglądania proponuję trochę rozjaśnić monitory będzie się wam lepiej oglądało.

Uwagi – Pokaz mógłby trwać trochę dłużej i brak szelek (przynajmniej tych mniejszych)

Moja Ocena – na 10pkt. daję 6

Zapraszam do komentowania i oceniania pokazu w skali od 1 do 10.

PS: Lepiej ściągnąć na dysk bo będzie lepsza jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz nawet przyjemny dla oka, ale nie było efektów, które by mnie powaliły.
Szkoda, że nie puścili chociażby kilku szelek na zakończenie.
Ale finał i tak był dość efektowny. Podobała mi się również dynamika pokazu.
Fajerwerki leciały praktycznie non stop.
Pokaz ogólnie był taki przeciętny.

Moja ocena - również 6/10 lecz za dynamikę dam jeszcze 0,5 więc w sumie 6,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, to miał być pokaz na taką okazję? Budżet musiał być naprawdę mały. Sorry, ale moim zdaniem mpiwowski będzie miał lepszy pokaz na swojego sylwestra...
Zastosowane zostały tylko wyrzutnie, co prawda dobrze dobrane, ale moim zdaniem pokaz musi mieć szelki. W końcu to one dają duże efekty i nieco wydłużają czas pokazu. Finał nawet fajny, bo zostały odpalone dobre wyrzutnie FAN.

5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny pokaz jak na wyrzutnie, ale jak inni brakowalo mi tutaj szelek i w niektorych miejscach zabardzo te strzaly sie zlewaly ale pokazik nawet nawet 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witus zgadzam sie z tobą, ja będę miał większy :mrgreen: też to zauważyłem :lol::lol: mam o wiele więcej wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duża dynamika, nawet dobrze dobrane wyrzutnie. Kilka się powtarzało ( np. jw417 ) ale i tak ładne efekty. Tak jak napisał Luk niektóre strzały się zlewały. Budżet rzeczywiście musiał być mały skoro nie zastosowano nawet jednej szelki. Albo firma taka się trafiła. Na zakończenie świetna wyrzutnia!
Moja ocena 7-/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie przez budżet mogli nie strzelić żadnej szelki. Po prostu nie było wystarczająco dużo miejsca (powinno być 100m od ludzi) a tu było może z 15m :grin: Więc według mnie taki był powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo krótki pokaz (zaledwie 3,6minuty).
Budżet musiałbyć naprawdę skromny.
W niektórych momentach fajerwerki wyglądały , jak amatorskie !!!(widziałem chyba don`t worry be happy).
4,5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, myślę, że pokaz był średniej klasy zwłaszcza jesli chodzi o czas trwania, brak szelek, i tak jak mówili moi porzednicy w pewnych momentach efekty fajerwerków się za sobą "zlewały".

Brak szelek to jest minusem natomiast finał był całkiem udany. :wink:

Moja ocena to: 6,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kiepski pokaz, same wyrzutnie i wcale nie jakieś super i za dużo na raz wszystko leciało, prawie nic nie było widać :P i głupio też że żadnej muzyki nie było, przynajmniej ja nie słyszałem, myśle że jak byś się sprężył to byś mógł niewiele gorszy pokaz zrobić :) i może w tym roku zrobisz, będzie mniej ale ładniejsze efekty pewnie..
słabiutko 5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jaka to Fun była ta wyrzutnia z Jorge jaki nr seryjny?Podaj pleas filmik.Czy to ta z niebieskim opakowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, biorąc pod uwagę rangę wydarzenia oraz to ze pokaz organizowany był przez rzekomo profesjonalną firmę, nie jestem zachwycony tym pokazem. U nas na sylwestra co roku jest lepszy. Tu naprawdę słabiutko...

Ocena: 4+/10 (zeby nie byc zbyt surowym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz jest taki ,, Sratatata " . Najpierw efekty nudne potem tylko 5 efektów mnie zadowoliło daje -4 / 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...