Jump to content

[Mroczny] Takie tam... V2 ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Recommended Posts

• 2 months later...
  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

90% :>> Jeszcze w grudniu dojdzie kilka rzeczy typu song, jakieś 49sh 30mm i kilka innych gratów fotki dodam jakoś przed samym sylwestrem

Dzięki za odpowiedź. W nagrodę dostajesz Szóstkę.  

Lecimy dalej xd, wyjanuszowałem po dobrej cenie kurła ?

Posted Images

• 3 weeks later...

Delikatna aktualizacja :DD Kolejna kostka hukowa triplexa, i trochę rakiet do zabawy, Mars ridery, EP2012 i podwójne od śmieszka :) do tego trafiłem stare 859 i pierwszą wersję moździerza scream

Nagram film tych rakiet od śmieszka ale nie wiem kiedy ^^

zoWXNh7.jpg

• Like 1

Rain Willow trochę myląca nazwa i etykieta jak na kostkę hukową.

Masz może nazwę rakiety kulistej pakowanej po jednej sztuce? Czy to jest "Rakieta kulista" z Hestii?

2 godziny temu, mantis napisał:

Rain Willow trochę myląca nazwa i etykieta jak na kostkę hukową.

Masz może nazwę rakiety kulistej pakowanej po jednej sztuce? Czy to jest "Rakieta kulista" z Hestii?

Tak to jest rakieta z Hestii "Nike" chyba najfajniejszy efekt chociaż ta z niebieskim [Ares] też ładna :D

Edited by Mroczny
  • 2 weeks later...
6 minut temu, k4n4li4 napisał:

alepetarda w tym roku wyczyszczona dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszyscy czyścili to ja też :DD

Widzę wyśmienite 19tki.Jw69 jest nieoceniona.Miałem ja 2 lata temu i mnie totalnie zaskoczyła.Po pierwsze wielkość efektu(chyba maksymalnie wyciagnieto tu moc z 1,2) i po drugie różnorodność i piekne efekty.Jw 39 ma efekt rzadko spotykany.Może i nie powala wielkoscia rozbryzgów ake efekt absolutnie wyjątkowy.Masz tyle rzeczy juz☺.Oj co to będzie tego 31☺.

Dnia 22.09.2019 o 18:07, Mroczny napisał:

Delikatna aktualizacja :DD Kolejna kostka hukowa triplexa, i trochę rakiet do zabawy, Mars ridery, EP2012 i podwójne od śmieszka :) do tego trafiłem stare 859 i pierwszą wersję moździerza scream

Nagram film tych rakiet od śmieszka ale nie wiem kiedy ^^

zoWXNh7.jpg

Gratuluję stuffów ,przejrzałem forum i muszę powiedzieć że masz je przemyślane .Zakupy nie na kilogramy tylko z głową nawet drobiazgi masz interesujące.

Sam bawię się piro od początku lat 90 i trochę tego poszło w niebo .Te rakiety od Śmieszka są fajne mają efekt podobny do  Venomów . A za Mars Ridery masz lika Pozdrawiam

Wpadła jeszcze jedna mała paczka z Alepetarda, tym sposobem są już 3xJW39, 3xJW32 i 3xJW31... myślę nad ciekawym sposobem ich połączenia np w jakiś FAN albo coś innego, do tego 10 miniaturowych kostek selen z których w planach jest zrobienie szybkiego karabinku :DD + do tego trochę ps5 i tb5

DrMtcte.jpg

20 minut temu, Mroczny napisał:

Wpadła jeszcze jedna mała paczka z Alepetarda, tym sposobem są już 3xJW39, 3xJW32 i 3xJW31... myślę nad ciekawym sposobem ich połączenia np w jakiś FAN albo coś innego, do tego 10 miniaturowych kostek selen z których w planach jest zrobienie szybkiego karabinku :DD + do tego trochę ps5 i tb5

DrMtcte.jpg

Dobry pomysł z doświadczenia wiem że odpalenie 10 Selenów na raz potrafi zaskoczyć .

Tuono Blue i Sharki jak najbardziej, huk się zgadza z szumem zrobionym wokół tego, nawet widać tę tytanową poświatę w trakcie wybuchu. Szkoda, że nie Sharki na tacy z BrightSky opatrzone beka napisem 100% originalski Petarda extra lautowa.

Glittering Whisting Comets - ulepszona wersja Crazy Whistling Comets, w cenie z promocji z alepetarda chyba nie da się bardziej wygrać.

33 minuty temu, mantis napisał:

Tuono Blue i Sharki jak najbardziej, huk się zgadza z szumem zrobionym wokół tego, nawet widać tę tytanową poświatę w trakcie wybuchu. Szkoda, że nie Sharki na tacy z BrightSky opatrzone beka napisem 100% originalski Petarda extra lautowa.

Glittering Whisting Comets - ulepszona wersja Crazy Whistling Comets, w cenie z promocji z alepetarda chyba nie da się bardziej wygrać.

Spokojnie te sharki od brightsky też mam jak i stare z 2015 od Supremo :D

1 godzinę temu, KrychFire napisał:

Tylko pamiętaj karabinku nie odpalaj na ziemi ? 

Mam jeden ciekawy pomysł na ten karabinek, zobaczysz go w grudniu  :D

Kolejna dostawa solidnego materiału?.Jw 39 jest zjawiskowa wzgledem efektu.Chyba nie ma jej odpowiednika? .Całość musi robic wrażenie☺.

• 1 month later...