Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam... V2 ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu zaczynałem od Supernauta to i w tym roku rozpocznę temat praktycznie tym samym :DD

Plany na ten rok hmm, zobaczymy co będzie...typowy spontan

Większy kolega Supernaut 30-50mm dorwany w Szczecińskiej hurtowni [Dla porównania mniejsza wersja]

 

 

 

49592464_386199378821948_5748261023534546944_n.jpg

49465063_550186618819053_3026444405864136704_n.jpg

48403990_1126103577549714_1573565155558555648_n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

No to w zasadzie zacząłeś temat i już masz gotowy stuff :P 

 

Btw, coś czuje że za rok to ludzie już w grudniu będą zakładać tematy ze stuffem na następny rok :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
4 godziny temu, wimexo napisał:

Dorwane na jakieś promocji ? :P 

Kolega coś pisał, że to kupił w 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, FANATYK napisał:

U ciebie to same dobre okazje ? 

Pewnie od ruskich towar bierzesz ?

Władek mi ogarnia dostawy prosto z Kremla ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to właśnie jest... jedna z gorszych setek jorge ale ma saluty ^^ Akurat, żeby odpalić przed polnoca :DD [Jeszcze NWP]

50291318_2289119764668713_6881177700053024768_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mroczny napisał:

Tak to właśnie jest... jedna z gorszych setek jorge ale ma saluty ^^ Akurat, żeby odpalić przed polnoca :DD [Jeszcze NWP]

50291318_2289119764668713_6881177700053024768_n.jpg

Czemu jeszcze ? Moździerze zabrali, będą kolejne ograniczenia ? W 2025 będziemy witać nowy rok zimnymi ogniami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, A & P Pyrotechnics napisał:

Czemu jeszcze ? Moździerze zabrali, będą kolejne ograniczenia ? W 2025 będziemy witać nowy rok zimnymi ogniami 

Jeszcze NWP bo jorge wjezdza z kompotami setek czyli pogorszy pewnie jakosc tak jak triplex w kompotach.. np kingi... chocicaz jorge to juz od dawna dla mnie traci na efektach ehh :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mroczny napisał:

Jeszcze NWP bo jorge wjezdza z kompotami setek czyli pogorszy pewnie jakosc tak jak triplex w kompotach.. np kingi... chocicaz jorge to juz od dawna dla mnie traci na efektach ehh :<

ale machony powiedział, że nowy achilles wali lepiej od starego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tam ;_;  foto robiłem zawiasami od passata ćśś 3x xb-ki

 

 

21312321321321321321312312.PNG

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalejesz kolego już w styczniu?.Tyle konkretów najlepszych efektów.A gdzieś tego the besciaka dorwal??Mimo,ze to 100tka ale chyba jedna z gorszych kostek w twoim zestawie...Nie podoba mi sie ona.Co do reszty...Te piękne rodzeństwo tripleksowkie  to miodowe wręcz☺.Ostatni twoj stuff powodował gęsia skórkę z wrażenia ale kto wie czy w tym roku jeszcze nie przebijesz tej niesamowicie wysoko postawionej poprzeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian7878 napisał:

Szalejesz kolego już w styczniu?.Tyle konkretów najlepszych efektów.A gdzieś tego the besciaka dorwal??Mimo,ze to 100tka ale chyba jedna z gorszych kostek w twoim zestawie...Nie podoba mi sie ona.Co do reszty...Te piękne rodzeństwo tripleksowkie  to miodowe wręcz☺.Ostatni twoj stuff powodował gęsia skórkę z wrażenia ale kto wie czy w tym roku jeszcze nie przebijesz tej niesamowicie wysoko postawionej poprzeczki?

Postaram się :DD Chociaż jeśli chodzi o kostki to już jest lepiej niż rok temu :DD a to nie koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

Właśnie tych wyrzutni 50mm od Klaska to teraz było sporo na promocjach. Praktycznie w każdym sklepie. Sam miałem chęć zaryzykować i zakupić kilka ale w końcu sobie odpuściłem.

No to się cieszę, że ktoś się na nie zdecydował i będzie można pooglądać jak one wypadają w rzeczywistości :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...