Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mpiwowski

[mpiwowski] Sylwester 2018/2019

Polecane posty

Długo zapowiadany pokaz będzie można zobaczyć w podanym poniżej linku: (premiera 1 stycznia o godz. 14:00)

Sylwestrowy pokaz sztucznych ogni w Łodzi na Sylwestra 2018. Wszystko wypaliło zgodnie z planem, jedyny minus to zwiększone zadymienie, ale niestety na pogodę nie mamy wpływu, choć taka ilość co poszła w finale to żadna pogoda chyba nie pomoże. :)

Mam nadzieję, że wam się spodoba. Liczę na opinie i komentarze.

W następnych dniach dodam kolejne filmy.

Od 5:25 czysta orgia..Co tam się działo;)) Ale publiczność słychać wynagrodziła Twoje zaangażowanie. "Wisienka na torcie" Twój pokaz.

• Like 1

Może następnym razem coś pokażesz... 

Żart :P Było mega

Już po samym wstępie było wiadome, że będzie konkrecik :D

Obejrzałem w samą godzinę premiery o 14:00. Profesjonalne nagranie z kamerą na statywie. O takich forumowiczów walczyłem.

Pozycja obowiązkowa.

• Like 1

Świetna robota, widać ogrom włożonej pracy. Sądząc po reakcjach widowni na żywo musiała być miazga. Nawet jeżeli miasta będą rezygnować z pokazów, to mając takich pasjonatów fajerwerków w Polsce o przyszłość naszej pasji jestem spokojny :)

Te głupia miasta wrócą do fajerwerków w ciągu 2-3 lata. To pewniak. Dzięki jeszcze raz wszystkim za miłe słowa. :D

Gość

Największą beką są te ustawione ankiety na FB albo stronach urzędzów miast 😁

Wynik z góry jest ustawiony, a potem pojawia się oficjalny komunikat, że to mieszkańcy się sprzeciwiają fajerwerkom i pokaz był ostatni raz 😂

WIęcej trzeba kupować 😉

Pokaz bardzo ładny, można na twoim przykładzie uczyć się jak spełnia się swoje pasje, pracy bylo bardzo dużo co odzwierciedla zadowolenie publiczności no i na żywo zawsze wygląda to jeszcze lepiej. Mam pytanko czy posiadasz zdjęcia z przygotowań i czy byś mógł je zamieścić? 

3 minuty temu, sheff napisał:

Pokaz bardzo ładny, można na twoim przykładzie uczyć się jak spełnia się swoje pasje, pracy bylo bardzo dużo co odzwierciedla zadowolenie publiczności no i na żywo zawsze wygląda to jeszcze lepiej. Mam pytanko czy posiadasz zdjęcia z przygotowań i czy byś mógł je zamieścić? 

Mam, coś tam wrzucę w wolnej chwili.

Piękny pokaz! Najpierw bardzo ciekawy i konkretny wstęp, a później już tylko coraz lepiej, aż w końcu potężny finał. Widać, że wszystko przemyślane. Ciekawe i zróżnicowane efekty, zmienny układ strzelania, piękne wachlarze i one rowy, kilka stanowisk odpalania, pełna profeska. Takiego pokazu nie powstydziłaby się żadna miejska impreza plenerowa. Pozazdrościć Łodzi i Twojemu osiedlu, że ma takiego pirotechnika 😃

• Like 1

Po prostu czapki z głów miazga totalna 😲

• Like 1

1 godzinę temu, Bartosz napisał:

Piękny pokaz! Najpierw bardzo ciekawy i konkretny wstęp, a później już tylko coraz lepiej, aż w końcu potężny finał. Widać, że wszystko przemyślane. Ciekawe i zróżnicowane efekty, zmienny układ strzelania, piękne wachlarze i one rowy, kilka stanowisk odpalania, pełna profeska. Takiego pokazu nie powstydziłaby się żadna miejska impreza plenerowa. Pozazdrościć Łodzi i Twojemu osiedlu, że ma takiego pirotechnika 😃

Oczekuję ci w Łodzi za rok mój piro Guru w wyborze kostek haha :D Jest spora szansa, że teraz będą aż 3-4 pokazy bo każdy zrobi swój. :)

Dodałem wszystkie filmy z Sylwestra i z Nowego Roku już na kanał, tak więc zapraszam do oglądania i oceniania.

Linki do playlist:

Sylwester -

Nowy Rok -

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować