Skocz do zawartości

[Bartosz] Piro zakupy 2018


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie ! dasz czadu jeszcze więcej kątówek to robi potężne wrażenie a tak nawiasem to Butterfly jest piękna ! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze takie dwie sztuki ? Chciałbym napisać, że to już koniec, ale chyba dojdzie jeszcze jedno zamówienie ? Po świętach fotka całości. Sam nie mogę się doczekać, jak to będzie prezentować się w komplecie.

2q2k315.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój arsenał na powitanie 2019 w komplecie! ?

W stuffie jak zwykle sporo nowych i niesprawdzonych rzeczy. W tym roku pierwszy raz pokusiłem się o wyrzutnie 50mm. Opinie o tym kalibrze są podzielone, więc jestem bardzo ciekawy jak zaprezentuje się 19-strzałowa Galaxy od Komety. Ciekawi mnie również jak wypadną 25-tki Pyro Moravii oraz nowości Tropic Pro. Powtarzające się w stuffie JW31 i Absynt pójdą razem, aby zrobić sporo gwizdu i zamieszania. Reszta tradycyjnie pojedynczo. 

ajxukw.jpg

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem pytać kiedy dasz zdjęcie całości, i o to i jest. :D Jak zwykle klasa sama w sobie, ale musisz w końcu pomyśleć o pokazie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poteżnie zbudowana ściana...Wyrzutnie z ciekawą poligrafią i ta ich ilość???..Jak zwykle Bartek....Tyle lat już robie spore stuffy...Tyle wyrzutni juz mialem....Ale jak zwykle z calego twojego zestawu żadnej nie miałem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Piękna ściana i tylko tyle bo brak mi słów by opisać lepiej ten kozacki stuff.

Ściana to będzie, ale płaczu, dla antyfajerwerkowych sąsiadów z osiedla ?

3 godziny temu, mpiwowski napisał:

No właśnie miałem pytać kiedy dasz zdjęcie całości, i o to i jest. :D Jak zwykle klasa sama w sobie, ale musisz w końcu pomyśleć o pokazie. :P

Pokaz zrobię jak już przetestuję wszystkie możliwe kostki ?

2 godziny temu, damian7878 napisał:

Poteżnie zbudowana ściana...Wyrzutnie z ciekawą poligrafią i ta ich ilość???..Jak zwykle Bartek....Tyle lat już robie spore stuffy...Tyle wyrzutni juz mialem....Ale jak zwykle z calego twojego zestawu żadnej nie miałem???

Bo dla mnie to żadna frajda odpalać i oglądać coś, co miało już X osób i w necie można obejrzeć mnóstwo filmików. Jest przecież masa nieodkrytych, ciekawych produktów i ja właśnie takie lubię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bartosz napisał:

Ściana to będzie, ale płaczu, dla antyfajerwerkowych sąsiadów z osiedla ?

Pokaz zrobię jak już przetestuję wszystkie możliwe kostki ?

Bo dla mnie to żadna frajda odpalać i oglądać coś, co miało już X osób i w necie można obejrzeć mnóstwo filmików. Jest przecież masa nieodkrytych, ciekawych produktów i ja właśnie takie lubię ?

u mnie na szczęście nikt nie protestuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem już naprawdę koniec ? W firmowym sklepie Tropica kupiłem bardzo ciekawą nowość. Gwiżdżące komety z tytanowym hukiem. Jak będzie wyglądać w praktyce to się okaże.

Exploder 8 kupiłem na ulicznym stoisku. Co ciekawe, eksponat pochodzi z 2013 r. z datą ważności XII 2018

308l45s.jpg r081nq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bartosz napisał:

Tym razem już naprawdę koniec ? W firmowym sklepie Tropica kupiłem bardzo ciekawą nowość. Gwiżdżące komety z tytanowym hukiem. Jak będzie wyglądać w praktyce to się okaże.

Exploder 8 kupiłem na ulicznym stoisku. Co ciekawe, eksponat pochodzi z 2013 r. z datą ważności XII 2018

308l45s.jpg r081nq.jpg

? to może być dobre ! Żałuje, że budżet mam wyczerpany bo sam bym pojechał do tropica po coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak coś nie z tego świata. Zapowiada się ciekawie, w dodatku niespotykanie duża wysokość względem powierzchni podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...