Skocz do zawartości

(damian7878) Stuff 2017/2018


damian7878

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przedstawiam swój kolejny zestaw fajerwerków na Sylwestra.W tym roku jak w dwóch poprzednich sugeruje się bardziej jakością,chociaż art.do zabawy przed 0.00 nie zabraknie :).To co mam na razie przedstawie poniżej.Jeśli chodzi o kolejne zakupy to planuje jeszcze wydać ze 400zł.Zamierzam zakupić trochę rakiet,rzymiaków i oczywiście chociaż ze 3 konkrety.

Mile widziane oceny,spostrzeżenia,uwagi i ogólna dyskusja o moim zestawie :):fireworks:

8d6d5f6c1212929f.jpg

 

4f647dd7fb53120e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze póki co 100-strzałówki 30 mm żyją i mają się dobrze jak widać. New Generation 12 to odpowiednik niegdysiejszego Sfinx'a z Biedronki, który kiedyś brylował we forumowych stuffach, jeśli nic się nie zmieniło będziesz pozytywnie zaskoczony rozłożystością efektów tej kostki.

 

Napisz nam Damian żołnierzu gdzie kupowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kostki JW39 ma może niezbyt duży efekt ale za to piękny :) Do tego świetna 100sh od Jorge, ciekawa setka od Tripla, i sporo zabawy... :) Czekam na kolejną część

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze póki co 100-strzałówki 30 mm żyją i mają się dobrze jak widać. New Generation 12 to odpowiednik niegdysiejszego Sfinx'a z Biedronki, który kiedyś brylował we forumowych stuffach, jeśli nic się nie zmieniło będziesz pozytywnie zaskoczony rozłożystością efektów tej kostki.

 

Napisz nam Damian żołnierzu gdzie kupowałeś.

 

Jeszcze póki co 100-strzałówki 30 mm żyją i mają się dobrze jak widać. New Generation 12 to odpowiednik niegdysiejszego Sfinx'a z Biedronki, który kiedyś brylował we forumowych stuffach, jeśli nic się nie zmieniło będziesz pozytywnie zaskoczony rozłożystością efektów tej kostki.

 

Napisz nam Damian żołnierzu gdzie kupowałeś.

Nie ma sprawy panie admirale :) .Zakupy robiłem na fajerwerki market i piro polska.Wszystko poza jw7436 mam z top 10. :)Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bateria za 880 zł z pewnością będzie miała pie....lnięcie. :D Są też klasyczne 19sh. Trochę zabawy, zestaw konkretny, a ja kurde nie wiem co kupić na tego sylwestra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria za 880 zł z pewnością będzie miała pie....lnięcie. :D Są też klasyczne 19sh. Trochę zabawy, zestaw konkretny, a ja kurde nie wiem co kupić na tego sylwestra

Po baterii za prawie 1000zł trzeba mieć wygórowane oczekiwania :D .Sami widzicie ile fajerwerkimarket ceni w namiotach.Na Bogocie miałem cenę 450zł :D a na jw64 190zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po baterii za prawie 1000zł trzeba mieć wygórowane oczekiwania :D .Sami widzicie ile fajerwerkimarket ceni w namiotach.Na Bogocie miałem cenę 450zł :D a na jw64 190zł :D

 

Uwzględnij jeszcze rabat 50% i wyjdzie Ci cena namiotowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff bardzo fajny, są dobre i fajne 19 i dwie seteczki na prawą i lewą nogę :P. Masz też parę innych ciekawych kostek w tym kątówkę, do tego jakieś petardy i inne pierdołki do zabawy :) Koniecznie nagraj tą wyrzutnie za 880 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff bardzo fajny, są dobre i fajne 19 i dwie seteczki na prawą i lewą nogę :P. Masz też parę innych ciekawych kostek w tym kątówkę, do tego jakieś petardy i inne pierdołki do zabawy :) Koniecznie nagraj tą wyrzutnie za 880 :D

Szymonie pewnie,że nagram.Jak bym mógł tyle kasy w nią władować i nawet nie mieć pamiątki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze i patrze i myślę czy czasem to nie moje :)

 

Też mam Zeppellina, do tego druga setka tylko inna.

Tez JW 64 ,JW59

Mamy podobne wizje dot. tego Sylwestra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,zawsze poświęcam trochę czasu na przemyślenia :D Od jakiegoś czasu stawiam już tylko na 1,2.Jak pewnie zauważyłeś nigdy nie kupuje czegoś po raz drugi.Staram się zawsze co roku mieć coś inngo.Taka moja filozofia :) .Tak se myślałem,że jak za jakieś 4 lata(tak sobie obliczyłem) wypróbuje już wszystkie najlepsze i najbardziej znane kostki to zacznę coś łączyć może nawet systemem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam Twoje stuffy lata świetlne wstecz i zawsze wyrzutnie wybrane z głową.Twoje 100sh pięknie się prezentują.

 

Dzięki,zawsze poświęcam trochę czasu na przemyślenia :D Od jakiegoś czasu stawiam już tylko na 1,2.Jak pewnie zauważyłeś nigdy nie kupuje czegoś po raz drugi.Staram się zawsze co roku mieć coś innego.Taka moja filozofia :) .Tak se myślałem,że jak za jakieś 4 lata(tak sobie obliczyłem) wypróbuje już wszystkie najlepsze i najbardziej znane kostki to zacznę coś łączyć może nawet systemem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4 lata to już zostanie tylko wspomnienie po pirotechnice ;p Moim zdaniem najlepsze lata już są za nami, dla porównania:

 

Widziałem na żywo starą dobrą setke, a porównałem na żywo z tymi łączonymi fabrycznie. Efekt? Jak by ktoś porównał Audi do Malucha. Niestety pewnych spraw się nie oszuka i oka też się nie oszuka.

 

Inną kwestią jest to, że 95% to janusze którzy kupują raz na rok 1-2 produkty strzelają dla dzieci i na tym koniec. Takie sa fakty i nikt tego nie zmieni. Biznes na tym nie ucierpi bo nie odczują tego, że kilka osób nie kupi za pare tys :)

Doskonale Cię rozumiem.Myślę,że masz dużo racji.Pirotechnika zeszła mocno w dól,z reszto widać to po petardach i wyrzutniach.Fakt jest niestety faktem i nie ma co sobie wmawiać,że wszystko jest jak dawniej.To jest takie oszukiwanie samego siebie.Jednak nic nie poradzimy a z piro bynajmniej mi,ciężko by było skończyć nawet jak jest paradoksalnie słabsze.Najgorzej krzywdzące dla nas jest to,że pirotechnika staje się droższa a to nie idzie w parze.Mogli by chociaż cenę zostawić nawiązującą do lat 2010 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejna paczuszka,nie zbyt okazała,ale zawsze coś.To było mój ostatni zakup fajerwerków w tym roku.Mam jeszcze piro na strychu zakupine na bf styczniu,są to głownie rakiety,które nie trzymałem cały rok w domu,bo są za długie i nie bardzo gdzie mam je trzymać.Wkrótce dam zdjęcie :)

 

2eac43cbe1f1a225med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...