Skocz do zawartości

JW08 Wenus


witus

Rekomendowane odpowiedzi

ja także polecam tą wyrzutnię. Efekty na żywo ma bardzo ładne i jak strzelała to maiłem wrażenie, ze nigdy nie przestanie :mrgreen: Bardzo długo strzelała :grin: Polecam tania dobra wyrzutnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak na żywo, ale na filmie efekt monotonny jak dl;a mnie. przeplatywał się tak gdzieś niebieski kolor co jest dla mnie plusem . 7,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie zjedziecie , ale jestem na nie . Po pierwsze , wszystko wydaje się - jak to powiedział kolega gorgol - monotonne . Do tego ten rozbłysk , jak dla mnie trwa za krótko , szybciutko znika . Ten niebieski kolorek też taki znikomy . Ta wyrzutnia raczej nie zagości w moim stuffie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

JW08 Wenus kolejny film :arrow: http://www.vuurwerkfan.nl/frset_video/vide...ides/JW-08.html

Chyba lekko efekt zmienili bo te złote takie robaczki rozchodzące się we wszystkie strony to ich już nie ma, jest tylko lekki słaby złoty efekt. I też to właśnie zauważyłem jak miałem tą wyrzutnię na sylwka 06/07.

Dlatego ten film co zamieściłem jest już prawidłowy a ten w pierwszym poście chyba się nie zgadza z prawdziwym efektem.

[ Dodano: 2007-12-15, 15:36 ]
Nowy film tej wyrzutni:

:arrow: http://www.pyro-reports.com/movie2007/Cons.../JW08-WENUS.wmv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Mój film tej wyrzutni z Sylwestra 2007/2008.

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=mkdZ-nE_15w

Także jak velibrum. Nie byłem tak za bardzo zadowolony z tej wyrzutni. Efekty takie przeciętne. Jedyny plus to taki, że długo strzelała ta wyrzutnia. Może fajnie by wyszło jakby się takie 4 wyrzutnie połączyło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Mi się spodobało ale niestety monotonna. Na żywo ładniej. Jakoś nie mogłem zauważyć u siebie efektu uciekających rybek czy jak to tam się nazywa. Są lepsze wybory ale ta wyrzutnia nawet jest ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja sądze że to obowiązkowa pozycja dla tych co mają niski jak i wysoki budżet na sylwka.Podobnie jak kasjopeja i missile



Zauważ, że Wenus ma efekt rybek, a co za tym idzie niewilu zwolenników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

I´m from Germany and can buy the Jorge Wenus. Did anoyone shoot the battery? Is the effect like the jorge homepage or different. If I buy the Wenus get I a new or an old one?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I´m from Germany and can buy the Jorge Wenus. Did anoyone shoot the battery? Is the effect like the jorge homepage or different. If I buy the Wenus get I a new or an old one?



Nobody knows what kind you will get, because it's depend to shop, where you will buy. But new effect this cake is like above.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Wyrzutni nie miałem lecz widziałem.Efekty są znakomite połączenie brokatu z niebieskimi gwiazdkami ! Po 15strzale staje się konotonna.Lecz ją polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...