Skocz do zawartości

JW07 Mars


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm ... mało oczopląsu nie dostałem jak to oglądałem :D Musze przyznać że jak na tą cenę to efekty mnie zaskoczyły . Szczególnie gwiazdeczki . Wszystko ładne , rozłożyste , ale ... za szybkie :???: Takie ładne , ale naprawdę zbyt szybkie jak dla mnie . Mimo taniej ceny i pięknego efektu ta wyrzutnia na pewno nie zagości na mojej piropułce .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zamieściłem film z mojego Sylwestra 2007/2008 dwóch połączonych przeze mnie wyrzutni JW07 Mars.

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=JdyPXPmvTv4

Efekt na żywo był niesamowity.Jedna wyrzutnia tak fajnie by nie strzelała, ale dwie to już było 32 strzały i dało czadu :grin: Następnym razem połączę chyba ze 5 bo to będzie wydatek zaledwie 60zł a efekt będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Miałem okazję widzieć ją na żywo :] jak dla mnie super jak na taką cenę brać i się nie zastanawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, super i jeszcze raz super!!! Początek: 4 strzały z craclingiem i zakończenie craclingowe. Czerwone piwonie były przeogromne i niebieskie też niczego sobie. Za rok kupie 2 marsy i połącze ich lontem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomita wyrzutnia :)

Za tą cenę jest to świetny zakup. Mars ma dość zróżnicowane i duże efekty, które na niebie prezentują się bardzo ładnie. Moim zdaniem wygrywa on z Kasjopeją, strzela zdecydowanie ładniej i lepiej w niego zainwestować. Polecam!

Mój film: http://pl.youtube.com/watch?v=lbsovnJZczo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój film - http://pl.youtube.com/watch?v=a2AjVDaF6Tc
Niestety musiałem dać z kasjopeją, bo mars zaczą strzelać pod koniec kasjopeji.
JW07 to bardzo dobra pozycja. Najefektowniejszy był crackling. Czerwone peonie miały bardzo intensywny kolor. Z kolei niebieskie rozpryski utrzymywały się dosyć długo na niebie. Kaliber tylko 19 mm, a robi sporo zamieszania.
Tak jak Witus mogę stwierdzić że ta bateria wygrywa pojedynek z kasjopeją, która również nie była zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Moim zdaniem Mars z serii Big Bang to bardzo dobra i opłacalna wyrzutnia. Rozpryski były naprawę duże jak na tak mały kaliber. Mam nagrany filmik tejże wyrzutni, ale nie wrzucam go bo przewróciła się i dużo na filmiku nie widać.
Moja ocena: 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Szczerze to spodziwałem się lepszych efektów po niej (tak wszyscy ją chwalili :???: ) efekty MC1 były większe od Marsa i ten cracling był taki rzadki. Dotego jeszcze chyba nie wypaliła :mad: w całości po jakoś krótko strzelała. 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...