Skocz do zawartości

[alekfajerwerki] Stuff 2015/2016


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

Tak widzę, ze już wiele osób przedstawia na forum swoje stuffy więc pomyślałem, że i na mnie kolej :)

Oczywiście jak co co roku palny były zupełnie inne :P wszyło jak zwykle ... ale nie jest źle .

Na stuff składały się 3 zamówienia za łączną kwotę 582 zł + One Row z zeszłego roku.

Co to dużo mówić, łapcie fotę i oceniajcie ;)

 

PS. jakby sie nie chciało komuś liczyć DB tj. 11 paczek ;)

 

YC1p6ff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mega stuff, jest Achilles jako konkret, do tego Kuwejt no i nowość od Tripla, napewno będzie udane strzelanie! Jestem bardzo ciekaw tej nowości, koniecznie nagraj :D

Pozdrawiam Barpek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STuff kurde miazga, bardzo fajny :) coś jeszcze dokupujesz ? 10/10

Planuje zrobić jeszcze jedno małe zamówionko + 200 zł na markety ;)

 

@mpiwowski te akurat co mi dzisiaj doszły są z fioletową flarą ;) tak dla testu

 

https://www.youtube.com/watch?v=8apAzu-BiSE

 

ocenę pozostawiam Wam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki stuffik to ja bym chciał, masz dokładnie wszystko to co mi sie podoba haha. Ciekawe jak ten nowy achilles. A co do pyro moravi na pewno będziesz zawodolony. Ławka do ćwiczeń na chacie 10/10. Będzie coś jeszcze ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś szybko wybuchają te dum-bum :ohmy: ale teścik spoko :)

tak wyjątkowo bo jak odpalełem wcześniej i lont zgasł 1 cm przed flarą i dlatego tak wyszło to na filmie ;)

a co do testów to mam jeszcze jeden tylko jakość gorsza bo wiał silny wiatr ... ale

 

https://www.youtube.com/watch?v=h-BHoggz-rQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna zawartość.Kilka super wyrzutni w tym miazga Achilles no i stos głośnych petard.Z tego co pamiętam w ubiegłym roku miałeś trochę lepszy stuff.Mam pytanie!Jak to możliwe,że za kuwejta dałeś na bf 97zł?kilka dnie temu był po 115 z groszami,pamiętam,bo miałem go na oku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna zawartość.Kilka super wyrzutni w tym miazga Achilles no i stos głośnych petard.Z tego co pamiętam w ubiegłym roku miałeś trochę lepszy stuff.Mam pytanie!Jak to możliwe,że za kuwejta dałeś na bf 97zł?kilka dnie temu był po 115 z groszami,pamiętam,bo miałem go na oku :P

wziąłem z wyprzedaży za 78 zł :P + z wyprzedaży DB 16 zł + 3 m lontu 3zł = 97 ;)

z tej zakładki http://www.sklepbigfun.pl/kategoria/38/wyprzedaze-super-oferta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze sie jeszcze nie zastanawiałem :P

Choć miałem w planach żeby 1 stycznia zrobić mały pokaz z 5 -6 kostek, a na 24 JW418 + JW1018 ;) ale zobaczymy za jakis czas, bo jeszcze mam w planie jedno zamówienie + markety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

po świętach jak jeszcze co nie co dokupię :P pojawi się fotka całości ;) na chwilę obecną wydane ok. 760 zł xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...