Skocz do zawartości

JW2000 Exclusive Collection


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

JW2000 EXCLUSIVE COLLECTION
podglad1612.jpg
Efekt: RED WAVE WHITE STROBE • SILVER WAVE GREEN STROBE
Wysokość efektu: 50m
Układ Efektu: W
Strzały: 35
Kaliber: 25mm
Czas: 25sek
Cena hurtowa: 75zł

I wreszcie długo oczekiwany film wyrzutni:
O to on:

JW2000 Exclusive Collecion (kliknij prawy przyciskiem myszy i zapisz jako docelowy jako)

Nowy film: http://www.vimeo.com/2670366
-------------------------------------
Wyrzutnia bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie spodziewałem się takiego ładnego efektu. Teraz po obejrzeniu filmu postaram się ją kupić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny efekt , ale niestety nie na warunki jakie panuję na miejscu , gdzie strzelam.
Bloki są dosyć blisko siebie , a wyrzutnia kątowa mogła by uszkodzić komuś okno :sad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że efekt robi naprawdę świetne wrażenie! :) Piękne kolory no i świetny kształt gwiazdek z palmami :D
I zobaczcie, ile można wyciągnąć z kalibru 25mm, kiedy nawet wyrzutnie 30mm mają słabszy i mniejszy efekt ;) Z chęcią zaopatrzyłbym się w tą wyrzutnie, ale jednak 25 sekund za 75 zł to trochę dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak na taki kaliber to cena troszkę duża, ale układ strzałów ich ilość oraz efekt jaki tworzą stawiają tę wyrzutnie na plusie. Jeszcze nie widziałem Jorgowkiej baterii o takim układzie ( 3 strzały na środku, 2 po bokach ) Tylko że ta cena i co za tym idzie pewnie trudna dostępność :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba chyba ja zakupie;]

PJ: Kolego otrzymujesz warna! Dosyć mam już takich postów!


to ich nie czytaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna wyrzutnia no cena troszke :/ ale efekty ladne ;)

PJ: Byle by coś napisać :evil: Z tego powodu że dostałeś już raz ostrzeżenie słowne to teraz warn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Urwis
Hah hah hahhahahahahahhah ja nie mogę dzięki za poprawę nastroju no tak to sie dziś nie uśmiałem xDDDD
@Topic
całkiem spoko jest... ale mi jakoś nie przypadła do gustu wolałem blooming flowers z dragona jest ładniejsza wg. mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

naprawdę godna polecenia wyrzutnia efekt jest dodatkowo piękny no bo układ Fun itp ale ja lubię strasznie takie kolorki no hehe

moja ocena 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ten drugi filmik co zapodał mpiwoski jest do bani;( Ten pierwszy był o niebo lepszy dlatego zamówiłem tą wyrzutnie...teraz żałuje;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym drugim filmiku wyrzutnia wygląda po prostu beznadziejnie.
Małe rozpryski i efektu wogóle nie widać.
Słabo.
Myślę jednak , że to wina sprzętu , bądź wadliwej wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Piekna x100!!! Piekne palemki polaczone z nietypowymi niebieskimi i czerwonymi gwiazdkami no i w ukladzie FAN SHAPE!!! Jeszcze raz piekna i warta swojej ceny niestety nie na moj budzet... :(
OT: w jakim sklepie internetowym mozna ja dostac i w jakiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest układ "Fan-shape" tej wyrzutni. To zwykły układ "Fan". Z układem "Fan-shape" spotykasz się w wyrzutniach takich jak New age i Hot stars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Układ Fan i Fan Shape to jest to samo :???: Nie piszcie bzdur proszę

PS: w Hot Stars i New Age akurat jest układ Z shape

w JW2000 jest układ W shape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Nie rozumie dlaczego wyrzutnie kątowe są droższe,można przecież u8łożyc rurki w niej pionowo a efekt bedzie taki sam jak wyrzutnia za około 30zł.Więc czemu tak nie jest?Ktoś powie że kątowa ma ładniejszy efekt,To prawda ale o wiele krótszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Do tonnymontana, z wyrzutni pionowych można samemu zrobić kątowe, jednak efekt nie będzie tak dobry jak w tych fabrycznie robionych, gdyż w tych fabrycznych stosowany jest lont quickmatch - o bardzo szybkim spalaniu. To powoduje, ze określona ilość ładunków jest wystrzeliwana w danym czasie salwami, tak jak to widać właśnie w JW2000. Poza tym jeśli chodzi o jakość, to oczywiście lepszą otrzymamy kupując fabrycznie wyprodukowaną a nie własną samoróbkę.

Co do ceny to jest ona wyższa niż w zwykłych pionowych wyrzutniach, gdyż po prostu efekt kątowych jest bardziej spektakularny, wyrafinowany, (tak jakby wyższa klasa strzelania, jeśli można tak to ująć), ale też w fabryce więcej przy nich roboty itp.

Co do czasu efektu kątówek to wiadomo, że kątówka np 30 strzałowa będzie strzelała krócej od pionowej 30 strzałówki, bo niemal zawsze z wyrzutni kątowych wystrzeliwane jest kilka(naście) ładunków na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...