Skocz do zawartości

seria Jumbo (Kometa)


mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

zauważyliście że są nowe jumbo, jumbo jet ,big jumbo i mega jumbo . zmienili kolory. czy huk też sie zmienił tego jeszcze nie wiadomo ale cena ta sama sami zobatcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i tak pewnie Achtung czy Big Tiger lepszy, 3/4 tych petard to papier....jak by 3/4 był proch to, to by było mocniejsze od dynamitu.


Niewiem jak z tym mega jumbo ale pamiętam że kiedyś miałem to fioletowe mega jumbo.W tego sylwestra dużo osób odpalało wyrzutnie,rzymskie,petardy itp.Jak z boku z tatą odpaliliśmy to mega jumbo to w tym czasie wszyscy się w naszą stronę odwrócili i niewiem czy naprawde czy tylko wrażenie ale aż się ziemia zatrzęsła.Według mnie głośniejsze i tańsze od achtunga czy big tigera.Kupuje big tigery i achtungi bo nie mam w pobliżu żadnej hurtowni komety a chętnie kupiłbym kilka mega jumbo :twisted: .

ps. jeszcze będę musiał sobie odpalić w tego sylwka K0212.Słyszałem że dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak mówisz to może i masz racje, moge sie mylić bo nie miałem nigdy tej petardy, a zawsze myślałem że jednak Achtung i Big Tiger to są już takie petardy których na razie nie przebije nic :) hm może gdzieś na bazarku bedzie to kupie :) bo też nigdzie nie mam sklepu gdzie jest firma Kometa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pozwole sobie zacytowac ze stronki:

"Najgłośniejsze petardy dostępne na rynku bez zezwoleń w klasie bezpieczeństwa 1.4G."

Głośniejsze niz poczciwy achtung hestii i K0212 z tropica :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty byś chciał coś sprzedać to nie wystawił byś bardzo pozytywnej opini?
Nie kierujcię się opisami, wyglądem często one mylą trzeba cos samemu wyprubować i ocenić subiektywnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odpaliłem dzisiaj jedną/ego (nie wiem jak napisać) jumbo i był mocny huk jak na taką małą petardę, ale ten dźwięk nie był w stylu takiego czystego 'bum' picolówki, czy też żuka... to 'bum' było głośne, ale takie jak gdyby stłumione tak jagby zza budynku czy muru jakiegoś , nie wiem czy to taka mi się trafiła, ale efekt mi się bardzo spodobał i wg lepiej kupić jumbo niż żuki... aha zaznacze, że kupiłem w chemicznym za 70 gr (przyczym żuki 50gr.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość lewy piro
Odpaliłem dzisiaj jedną/ego (nie wiem jak napisać) jumbo i był mocny huk jak na taką małą petardę, ale ten dźwięk nie był w stylu takiego czystego 'bum' picolówki, czy też żuka... to 'bum' było głośne, ale takie jak gdyby stłumione tak jagby zza budynku czy muru jakiegoś , nie wiem czy to taka mi się trafiła, ale efekt mi się bardzo spodobał i wg lepiej kupić jumbo niż żuki... aha zaznacze, że kupiłem w chemicznym za 70 gr (przyczym żuki 50gr.)




To byl huk charakterystyczny dla boeinga 747[ jumbo jet0] dla tego tak je nazwali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zawdi

nie wiem jak reszta "Jambo" ale mialem "Big Jumbo" i huk byl taki jak ko206 ..... a wygladala na glosnijsza.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość LEWY PIRO
Trochę info. Ceny według hurtowni Speed w Kolbuszowej (podkarpacie).

P1253 Jumbo - petarda lontowa 20szt. w opakowaniu - 7zł
P1254 Jumbo Jet - 10szt. w opakowaniu
P1255 Big Jumbo - 10szt. w opakowaniu - 20zł
P1256 Mega Jumbo - 10szt. w opakowaniu

nie rozumiem czemu ta i inne hurtownie nie sprowadzaja fojerwerkow z jorga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem taki filmik

http://de.truveo.com/Flashboumlller-aus-de...2/id/3803533748

w 4 sekundzie tego filmiku przedstawiona jest fotka z petardami.mam pytanko:
czy kojarzy ktoś ta petarde pod big tigerem zielonkawo-moro z czerwonym napisem na żołtym tle? gdzies juz ja widziałem i nie wiem czy to nie mega jumbo, zauwazcie ze duzo grubsza od big tigera i od reszty petard na fotce. ma moze ktos inne zdjecia tej petardy :?: byłbym wdzieczny,,,ale nie chodzi mi o ta mega jumbo dzis dostepna w komecie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że te jumbo (jet) to największy syf jaki kupiłem :evil: :evil:
Odpalam, spoko lont się pali....a tu zamiast wybuchu taki malt pierd :shock:
:shock: nie wiem może było to spowodowane przemoknięciem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że te jumbo (jet) to największy syf jaki kupiłem :evil: :evil:
Odpalam, spoko lont się pali....a tu zamiast wybuchu taki malt pierd :shock:
:shock: nie wiem może było to spowodowane przemoknięciem??


potwierdzam to szajs miałem totalny syf głosny jak piccolo :lol: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...