Skocz do zawartości
  • 0

Zapalniczka żarowa Pomóżcie


mateo1992

Pytanie

Przepraszam że zakłądam nowy temat ale cóż jest on nowy więc nie bede off-topował czy jakoś tam.Więc tak chce przed sylwestrem koniecznie kupić sobie zapalniczke żarową i zastanawiam sie czy koniecznie musze pchać w nią dużo kasy czy też wystarczy dać 10 czy tam 15 zł jeśli tak to poprosze o jakieś linki do allegro bo nie mam pojącia o zapalniczkach żarowych i nie wiem jaką kupić chodzi mi o taką którą można napełnić gazem z pewnością jest tu kilka osób które chciałyby lub mogłyby pomóc mi dobrać jakiś fajny sprzęt na sylwka :D.Pozdrawiam i prosze o pomoc.P.S.Jeśli zły temat to prosze jakiegoś moda o przeniesienie ale wydaje mi sie że dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

na Allegro to nawet za 3.50 kupisz zapalniczke, ale trzeba pomyśleć jak jest różnica między taką za 30 zł a taką za 3.50, oczywiście trzeba doliczyć przesyłke, gaz/paliwko do zapalniczki więc tanio nie wyjdzie. Sądze iż spokojnie jak kupisz za 15 zł +przesyłke to będzie cu służyła przez pare sylwków no i oczywiście jej gaz/paliwko musisz doliczyć ale to potem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

co sie rzucasz założyłem nowy temat bo tamten jest o popsutej zapalniczce ehh dzięki za odpowiedzi ale nadal nei wiem co sobie kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A czy nie możesz kupci na allegro czy gdzieś tej zapalnizki albo kup se 2 albo 3 dzien przed sylwestrem i masz git:D no wiem ze normalny ogien to zdmuchnie wiatr a jak bedzie wial to nie wiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja zaproponuje wam coś co zakupiłem sobie w Anglii , ale wiem że bez problemu jest teraz dostępne u nas jest to MIKROPALNIK ale polecam coś w stylu takiego:
http://www.allegro.pl/item242354258_mikrop...zja_od_ss_.html
mam inny ale podobny i jest super ładuje go zwykłym gazem do zapalniczek jest stosunkowo duży ale super działa co prawda daje ogień ale można ustawić takie ciśnienie gazu że przypomina miniaturkę palnika acetylowego i o zgaszeniu przez wiatr nie ma mowy kup a nie pożałujesz
Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
ja sie zastanawiam aby zakupic sobie na allegro ta zapalniczkę:
http://www.allegro.pl/item240120368_hit_20...zka_zarowa.html

19,90 + 7zl(wysylka) = 26,90zl


ja tez się nad tym zastanawiałem :mrgreen: ale stwierdziłem, że kupię sobie zamiast tego wyrzutnie, ale w przyszłym roku może sobie sprawię. Uważam że to chyba najlepsza zapalniczka dostępna na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

e tam wg. mnie na allegro sie nie opłaca, ja dano temu bardzo podobną kupiłem w Galerii Centrum w Wawie i była spoko, no i cena 12 zł :wink: no chyba że ktoś naprawde nie ma takiego sklepu gdzie takie zapalniczki mogły by być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja się jeszcze wstrzymam i zobacze czy nie ma gdzieś w kiosku tych zapalniczek mój szwagier ją posiadał i mówi żebym w kiosku popytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość GoSc

Zapalniczka zarowa idzie zwykla po 3,50 w kiosku + 3,50 gaz = 7 zł :D
wqiem bo kupowalem rok temu tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Po co kupowac gaz odrazu? Czy taka zarowa naprawde tyle gazy czerpie ze nie wystarczy na sylvka?


wystarczyć gazu może wystarczy, ale na jednego sylwka jak się chce ją mieć na następnego sylwka i nią odpalać to gaz trzeba dokupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Circoblitz

Właśnie ja wczoraj kupiłem za 3.50 na wet dobrze pali i dzisiaj kupie gaz

poszukaj w kioskach ja znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...