Skocz do zawartości
  • 0

Zapalniczka żarowa Pomóżcie


mateo1992

Pytanie

Przepraszam że zakłądam nowy temat ale cóż jest on nowy więc nie bede off-topował czy jakoś tam.Więc tak chce przed sylwestrem koniecznie kupić sobie zapalniczke żarową i zastanawiam sie czy koniecznie musze pchać w nią dużo kasy czy też wystarczy dać 10 czy tam 15 zł jeśli tak to poprosze o jakieś linki do allegro bo nie mam pojącia o zapalniczkach żarowych i nie wiem jaką kupić chodzi mi o taką którą można napełnić gazem z pewnością jest tu kilka osób które chciałyby lub mogłyby pomóc mi dobrać jakiś fajny sprzęt na sylwka :D.Pozdrawiam i prosze o pomoc.P.S.Jeśli zły temat to prosze jakiegoś moda o przeniesienie ale wydaje mi sie że dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wszystkie linki z palnikami dotyczą tego samego produktu (micro-blazer) więc bądźcie tak miłi i przestańcie się powtarzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To jest wina zapalniczek, których płomień jest niedaleko włącznika. Miałem kiedyś taką zapalniczkę, która po naciśnięciu otwierała się i kierowała ogień pod kątem, wtedy palec nie miał bliskiego kontaktu z ogniem. Niestety piasek z kieszeni wpadł do środka zapalniczki i ją zaciął.

Przykład zapalniczki z płomieniem z bezpiecznym dystansem od palców (tego rodzaju właśnie polecam kupować): http://allegro.pl/item270576954_zapalniczk...przeplacaj.html

Przykład zapalniczki z płomieniem, który czasami może nas poparzyć: http://allegro.pl/item268491200_zapalniczk...swietlnym_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie, napewno ci palców nie poparzy, sam mam taką z takim pokrowcem, jeden minus, że strasznie szybko się gaz spala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gaz do zapalniczki jest w każdym kiosku. Mała butelka u mnie na stacji kosztuje nawet do 3zł. Nie kupuj dużego Ronsona (cena 5zł+), bo jego końcówka się często łamie i w zasadzie nie wykorzystujesz wtedy pełnej butli.

A czy taka zapalniczka może mi poparzyć palce?
Musiałbym widzieć odpaloną żeby określić. Z zasady żarowei tego typu, są średnio pewne co do palców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...