Skocz do zawartości

Jakie sklepy i hurtownie odwiedzicie przed sylwestrem 2007/2008?


Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie możecie sie pochwalić w jakim sklepie będziecie w tym roku mam nadzieje że nikt tego tematu nie usunie,myśle że pierwszy go zrobilem :D Ja odwiedze Biedronke,Hurtownie Ekoplast,Może eLeclerc i może jeszcze lidl teraz wasza kolej.
P.S.Przepraszam jeśli jest już podobny temat ale ja go nie znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

na pewno Bierda bo mam do niej 70 m. :) może wskocze do tesco bo też mam blisko, coś tam sie może kupi w realu...szkoda że tam nie ma jorge :???: Do sklepów to dużo bede jeździł z rodzicami przed świętami, nie po same fajerwerki ale jak już bede to coś sie kupi, może bede w carrefourze, lidlu jak zechce mi sie... Postaram sie znów pojechać do hurtowni SuperPower, i chciałbym pojechać do hurtowni Jorge w siedlcach ale tego nie jestem pewien, no i też chciałbym pojechać do sklepu Tropica tego w Warszawie ale tego nie moge powiedzieć na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 99% zamówie z vmax2.pl,a reszte to w biedronce :wink: i przejdę się jeszcze do carrefoura (tak się to pisze :mrgreen: :mrgreen: :?: ) zobaczyć co mają i może też coś kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówię i zamówiłem jakieś 95% stuffu na vmax2.pl :mrgreen:

Odwiedzę jeszcze real, tesco, i carrefoura. Może coś się coś kupić jak mi się spodoba.

To by było tyle. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będe w hurtowni śmieszka, jorga (FireMax), tradycyjnie biedronkę i jak Bóg przykazał carrefoura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówię na gda.pl, kupię coś w Lidlu (bo dobre towary) i jak wybudują biedronkę (budowa trwa) i jak tam będą fajerwerki to kupie cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odwiedzę hurtownię Tomaszek(głównie cały stuff będzie z tej hurtowni, oczywiście Jorge
). Może Real(Hestia-petardy), Biedronkę(Jorge-głównie pojadę po wyrzutnie, rakiety i moździerz), Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: U mnie nie ma żadnych hurtowni Jorge'a.
Za to koniecznie muszę wbić do hurtowni Hestii (tej głównej, w Warszawie), myślę że tam bardzo tanio nakupuję fajerwerków.
Oprócz tego może coś się kupi w Lidlu lub Tesco (Śmieszek/Super Power/Jorge)
Niestety, sprzedaż detaliczna w głównej hurtowni dopiero od 27 grudnia.
Tak więc odwiedziłem mniejszą hurtownie pod Warszawą (koło Brwinowa) i Championa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na pewno udam się do Fajerwerki AS - nareszcie mam dostęp do większości produktów z Jorge i Tropica po hurtowych cenach ;) Wybór też jest duży, a więc na pewno kupię co najmniej 3/5 stuffu na sylwestra. Tradycyjnie jak od kilku lat udam się do Biedronki, jeżeli będzie Sfinx to na 100% go kupię. W ogóle to jestem ciekaw, co w tym roku będzie w tym markecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odwiedziłem już jgs :mad: Tradycyjnie jeszcze biedra, może tesco i zobaczę co z tą hurtownią widmo na Rapackiego 20 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% odwiedzę wszystkie markety w pobliżu(real,biedra,lidl,le.electrec[czy jakoś tak],auchan,praktiker,castorama,carrefour,makro i inne).
Gdzie będe kupował ten stuff właściwy , jeszcze nie wiem.
Myśle nad główną hurtownią jorge , zajrze jeszcze do tej hurtowni w krakowie(firemax chyba , a mam tam 40 minut drogi).
W ostateczności pozostaje jeszcze fajerwerki.gda i ekoplast , chyba , że gdzieś będą niskie , hurtowe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odwiedze przedewszytkim intermarche, ponieważ jest tam duży osobny dział przed sklepem z hurtowymi cenami.Napewno biedrone, no i jeszcze może jakieś mniejsze hurtownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak co roku odwiedze eurocash makro biedronke castorame i mizet kalisz :mrgreen:

________________________

planowana kwota na fajerwerki:120 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a ja odwiedzilem sklep internetowy i zamowilem :),
pozatym bylem w sklepie jorge i popatrzylem sobie ceny to szczerze mowiac ciesze sie ze zamowilem w tym internetowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już odwiedziłem Tesco jeszcze odwiedzę Biedronkę i jakiś okoliczny sklep z fajerwerkami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...