Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep jest bardzo dobry pod względem produktów,ale martwi mnie to,że zaczynają drożeć produkty,niektóre wyrzutnie poszły sporo w górę np brocade crown U31341,jeszcze nie dawno kosztowała około 75 zł a teraz kosztuje prawie 84 a najbardziej jestem zaszokowany ceną tej wspaniałej wyrzutni Cypr P7451,która kosztuje aż 105 zł,jeszcze kilkanaście miesięcy temu kupowałem ją za nieco ponad 80 zł,mam nadzieje,ze ten wspaniały sklep nie będzie tak stopniowo drożał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ceny poszły sporo w górę nie wiem czy zrobie w tym roku zakupy wydaje się tu 1zł tam 4zł i całość ostro idzie w górę kiedy kasy coraz mniej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale warunki dyktują importerzy trudno żeby firma brała na siebie podwyżki u importera o kilka kilkanaście procent (zależnie od importera, Jorge w tym roku jest rekordzistą!)kosztem mniejszego zysku własnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przydałaby się opcja kliknięcia w zakładkę " nowości " ponieważ w sklepie jest zbyt dużo pozycji aby zorientowac się co nowego doszło ;)


masz rację, w przyszłym roku to zrobimy, powstaną 2 zakładki : ostatnie 50 dodanych i ostatnie 100 dodanych
teraz nie chcemy ingerować w system, mamy sezon w pełni i lepiej unikać niemiłych niespodzianek

pozdrawiamy

fajerwerki-net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chce spamować ale czy można się dowiedzieć do kiedy będzie obecna promocja, ponieważ planuje zamawiać paczkę w następnym tygodniu a nie wiem czy jeszcze będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam nie chce spamować ale czy można się dowiedzieć do kiedy będzie obecna promocja, ponieważ planuje zamawiać paczkę w następnym tygodniu a nie wiem czy jeszcze będzie.

W następnym tygodniu napewno jeszcze będzie :) Spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

informujemy, że zakończyliśmy wprowadzanie kolejnej partii towaru. W tej chwili w sklepie jest ponad 700 rodzajów samych wyrzutni !!!
Mamy nadzieję, że teraz każdy znajdzie coś dla siebie. :-)

Zapraszamy.
Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak jak wyżej kolega będzie jakaś promocja ?? Bo mam zamiar zamówić stuff (cały) z waszego sklepu teraz widze że fp3 jest w promocji ale jakś wyrzutnia może ?? Za odp dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

w związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszą się zestawy promocyjne z akcji PROMOCJA 33%, informujemy, iż w dniu dzisiejszym poszerzymy ich wybór o kolejnych 9 zestawów.

Mamy nadzieję, że teraz każdy znajdzie coś dla siebie. :-)

Zapraszamy.

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Paczkę zamówiłem w sobotę popołudniu, otrzymałem we wtorek. Szybka wysyłka, duży plus za niskie ceny, dosyć spory asortyment. Jedynym minusem dla mnie jest to, że paczka była zawilgocona, niekoniecznie w dużym stopniu lub w stopniu który ma wpływ na fajerwerki. Pomimo wszystkiego uważam sklep za godny polecenia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

chcieliśmy Was poinformować, że w dniu dzisiejszym doszła nowa dostawa fajerwerków z firmy Kometa. Uzupełnione zostaną stany towarów brakujących lub na wyczerpaniu, a także wprowadzimy kilka NOWYCH artykułów.
Wszystko powinno być zrobione najpóźniej w dniu jutrzejszym.

Zapraszamy na zakupy.

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kolejna paczka
Paczuszke zamówiłem wczoraj a dzisiaj już ją odebrałem. Standardowo paczka dobrze zapakowana,oklejona, wszystko zgadza się z zamówieniem i co najważniejsze paragon jest. Dlatego polecam sklep w 100%
pozdrawiam
oWsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROMOCJA ANDRZEJKOWA W SKLEPIE BIGFUN

Z okazji zbliżających się "ANDRZEJEK" przygotowaliśmy specjalny prezent dla naszych Klientów.
Każdy kto dokona zakupu za kwotę minimum 250 zł dostanie w prezencie od naszej firmy zestaw do wróżenia. W skład zestawu wchodzi: 6 porcji specjalnego stopu ołowiu o obniżonej temperaturze topnienia oraz naczynie do rozpuszczania ołowiu.
Do wykonania wróżby, oprócz naszego zestawu, potrzebny jest klucz. Najlepiej byłoby, aby był on stary, bogato zdobiony i miał dużą dziurkę. Powinien być wykonany z mosiądzu lub innego metalu koloru złotego. Ważne jest również, aby był on wcześniej używany. Klucz symbolizuje bowiem tajemnice i ich odkrywanie.
Ołów należy lać przez dziurkę w kluczu do naczynia z zimną wodą, najlepiej byłoby, aby woda pochodziła ze studni, a nie z kranu. Już samo to, że w przygotowanie poszczególnych składników wróżby włożymy trochę więcej energii sprawi, że poczujemy magię tego dnia. Ostatnią rzeczą, która będzie nam potrzebna jest tradycyjna świeca lub rzutnik. Dzięki nim będziemy mogli obejrzeć na ścianie cień zastygłej z ołowiu figury i odczytać przyszłość.
W odróżnieniu od wróżb wykonanych przy pomocy wosku lub parafiny, wróżba z ołowiu jest trwała i może stanowić pamiątkę na długie lata.
Promocja jest ważna do 29 listopada (czwartek), do godz. 12.00 lub do wyczerpania zapasu zestawów - mamy przygotowane 50 sztuk. Aby otrzymać ten prezent należy po dokonaniu zakupu (wartość minimum 250 zł, bez kosztów przesyłki) wpisać w uwagach hasło "ANDRZEJKI".

Prezent "andrzejkowy" nie ma wpływu na pozostałe promocje w naszym sklepie.

Zapraszamy. Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Informujemy, iż w piątek 07.12.2012 o godz. 12.00 zakończy się trwająca obecnie promocja 33%. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w tej promocji. Na zakończenie wprowadzamy dziś wieczorem jeszcze 13 zestawów promocyjnych, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Prosimy, nie zadawajcie pytań o kolejną promocję!!!! Poinformujemy o niej z chwilą rozpoczęcia, najprawdopodobniej w piątek po południu.

Pozdrawiamy

Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


UWAGA

Informujemy, iż w piątek 07.12.2012 o godz. 12.00 zakończy się trwająca obecnie promocja 33%. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w tej promocji. Na zakończenie wprowadzamy dziś wieczorem jeszcze 13 zestawów promocyjnych, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Prosimy, nie zadawajcie pytań o kolejną promocję!!!! Poinformujemy o niej z chwilą rozpoczęcia, najprawdopodobniej w piątek po południu.

Pozdrawiamy

Bigfun

Jakbyście wprowadzili zamiast tego darmową wysyłkę od 20zł chociażby przez 2-3 dni na Mikołajki albo nawet jeden to byłoby bardzo fajnie ;) I myślę, że wtedy full ludzi zrobiłoby zakupy w waszym sklepie.Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...