Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i chcąc uprościć do minimum dokonywanie zakupów w naszym sklepie, prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag, które pomogą nam w usprawnieniu działania sklepu.

Wszystkie propozycje, które zostaną przez nas wykorzystane, nagrodzimy prezentami-niespodziankami.

Na propozycje czekamy do 10.06.2012 sklep@fajerwerki-net.pl

Pozdrawiamy
fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witamy

ponieważ liczenie, sprawdzanie i wprowadzanie całego asortymentu ( a jest tego bardzo dużo ) do sklepu jest bardziej pracochłonne niż nam się wydawało, w związku z powyższym przepraszamy wszystkich zainteresowanych i czekających na promocję, z przykrością informujemy, że termin wprowadzenia pierwszej promocji został przesunięty na połowę lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie dostałem email od sklepu, podobno załapałem się na nagrodę niespodziankę, za wysłanie sugestii w sprawie zmian funkcjonowania sklepu :) To się nazywa profesjonalne podejście do tematu, bo ja o sprawie już zdążyłem zapomnieć, a tutaj proszę...
Lada dzień należy też spodziewać się "letniej wyprzedaży", z informacji, które otrzymałem, wynika, że załga BigFun testuje nowe rozwiązania informatyczne i dopóki nie będą w 100% pewni, że wszystko działa bez zarzutu, nie ruszą z promocją. Prace są już na ukończeniu, więc trzeba się uzbroić jeszcze na kilka dni w cierpliwość.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratki, ja również załapałem się na jakąś niespodziankę ;) Co do sklepu to nie można nic im zarzucić moim zdaniem. Szybko się rozwijają, mają niskie ceny świetną obsługę, dobre produkty w ofercie, itd. Z niecierpliwością czekam na promocję, mam nadzieję, że będzie równie dobra co ostatnia, a może nawet lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem meila że na początku sierpnia wyślą mi nagrodę-niespodziankę. Ciekawe co to będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, BF to najtańszy ze sklepów internetowych, jedyny sklep który może z nim konkurować to TF to również jeden z moich ulubionych sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim tematem e-maila dostaliście o tym informacje bo mam przeszło 470 nieprzeczytanych i wiadomo o co chodzi. Czy takie niespodzianki zależały od kwoty na jaką zostały zakupione fajerwerki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Sklep Bigfun poszukuje osób dysponujących wolnym czasem oraz doświadczeniem i fachową wiedzą, w szeroko pojętym temacie fajerwerków.
Przedmiotem współpracy byłaby pomoc osobom odwiedzającym forum a zaczynającym swoją przygodę z pirotechniką przy:
- układaniu stuffów
- rzetelnym doradztwie przy wyborze konkretnych produktów.
Zainteresowane osoby prosimy o wiadomość na e-mail sklep@fajerwerki-net.pl do końca miesiąca. Prosimy o podanie w mailu nicka z forum Skontaktujemy się z trzema wybranymi osobami, z którymi indywidualnie omówimy warunki współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych którzy mówią że na bf jest drogo, większość cen, są to ceny hurtowe, i czasami nawet niższe niż sugerowane przez importera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Właśnie przyszła nagroda niespodzianka za sugestie jak usprawnić sklep. Nagroda na prawdę super. Z resztą sami zobaczcie:

p8140202.jpg

Wielkie dzięki załodze BigFun i kolejna pozytywna opinia.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Klienci

pragniemy poinformować, iż w dniu dzisiejszym zakończyliśmy wprowadzanie zasadniczej grupy towarów do naszego sklepu. W chwii obecnej, dostępnych jest w naszym sklepie blisko 1100 artykułów ... i nie jest to jeszcze koniec.
W związku z powyższym informujemy, iż rozpoczęcie Wielkiej Promocji nastąpi w piątek 17.08.2012 o godz. 12.00.
Jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę na dwa nowe punkty w regulaminie naszego sklepu:
8) Firma BIGFUN gwarantuje pełną dostępność oferowanych w sklepie artykułów. W przypadku dokonania zakupu artykułu przez Klienta i stwierdzenia jego braku w magazynie, Klientowi przysługuje prawo wyboru innych artykułów w cenie równej trzykrotnej wartości brakujacego artykułu.
9) Firma BIGFUN gwarantuje terminowość realizacji wszystkich zamówień. Zobowiązujemy się do wysyłki paczek najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru formy płatności " za pobraniem " wiążący jest czas złożenia zamówienia, w przypadku wyboru formy płatności przez system płatności.pl wiążący jest czas wpływu środków na nasze konto). W przypadku zamówień zawierających błędy ( braki w adresie lub podobne ) wiążącym jest czas uzupełnienia brakujących danych. Brak mozliwości telefonicznego potwierdzenia zamówienia skutkuje również wstrzymaniem wysyłki. W przypadku prawidłowo złożonego zamówienia i wysyłki póżniej niż w deklarowanym terminie, Klientowi przysługuje rabat w wysokości 25 % wartości zamówienia , który zostanie wykorzystany przy nastepnym zamówiemiu.

Zamiennikom i opóźnieniom w wysyłce mówimy NIE!

Pozdrawiamy
fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła do mnie paczka, która była perfekto zapakowana, co jest b.dobrą zaletą, a jeszcze lepszą jest to, że sklep zmienia statusy zamówienia co mnie bardzo zaskoczyło, bo mało jaki sklep pisze co się dzieje z jego paczką, a jak już piszą to o "przyjęciu zamówienia" i "wysłaniu paczku"... a tu jest profesjonalizm na 100% ! Na pewno nie raz zrobię zakupy w tym sklepie ;)

Wielki "+" waszą stronę załogo Bigfun ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Gdyni po masakrycznych 500 km jazdy za kółkiem, a tutaj takie miłe zaskoczenie :) Do mnie również dotarła nagroda za pomoc w usprawnieniu sklepu i nie spodziewałem się takiej nagrody. Sądziłem, że będzie to jakaś mała kostka a tutaj takie miłe zaskoczenie. Zdjęcia nie będę wstawiać bo dostałem to samo co FPS. Sklepowi bardzo dziękuję za świtny prezent. Oczywiście nie raz tutaj będę kupował :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też daję WIELKI + dla sklepu BigFun. Zamawiałem tam fajerwerki na zeszłorocznego sylwestra i jestem zadowolony. Gdy miałem problem napisałem na podany numer kontaktowy gg i natychmiast dostałem odpowiedź. Ceny rzeczywiście nie są wysokie (porównywałem z innymi sklepami). Przesyłka także perfekcyjna. W tym roku też będę zamawiał w tym sklepie, mam już nawet ułożone co : D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest godny zaufania, dzięki promocji na początku roku udało mi sie kupić kostki santa cruz i x-viva baardzo tanio. Z pewnością jeszcze tam zawitam. Szkoda tylko że wcześniej nie zauważyłem posta o poszukiwaniu ludzi, do doradzania :( Wysłałem maila dzisiaj, ale chyba sie już nie uda. Trudno, moje przegapienie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze,

Pragniemy poinformować o wprowadzeniu systemu pomocy w zakupach oraz premiowaniu zakupów wszystkich uczestników forumfajerwerki.

Z dniem dzisiejszym zostaje powołane stanowisko doradcy zakupowego. Na forumfajerwerki funkcję tą pełnić będzie : Poki. Docelowo będą to trzy osoby. Na chwilę obecną jesteśmy na etapie prowadzenia rozmów z kandydatami.

W ramach współpracy z naszym sklepem doradcy zakupowi będą :
- pomagać układać stuffy wg założeń wskazanych przez klientów
- pomagać przy wyborze poszczególnych artykułów

Układając plany zakupowe doradcy kierować się będą jedynie dobrem klienta i własną
wiedzą oraz doświadczeniem. Ponieważ zadowolenie klienta z dokonanych w naszym sklepie zakupów jest najważniejsze, z naszej strony nie ma i nie będzie żadnych nacisków odnośnie wyboru konkretnych artykułów lub importerów.


Każde zamówienie złożone w sklepie, które zostanie dokonane w oparciu o pomoc naszych doradców zakupowych jest premiowane drobnym PREZENTEM –NIESPODZIANKĄ , który otrzymuje kupujący ( warunkiem otrzymania prezentu jest jedynie wpisanie w polu uwag w zamówieniu nicku naszego oficjalnego doradcy oraz hasła : forumfajerwerki ).
Rodzaj i wartość prezentu jest zależna od wielkości zamówienia. Otrzymany prezent jest niezależny od wszelkich innych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie dotarło do mnie zgodnie z czasem podanym przez sklep, było dobrze zapakowane, produkty były w świetnym stanie.
Otrzymałem wszystkie zamówione produkty, nie było problemów z brakami czy zamiennikami.
Duży plus za łatwy kontakt.
Sklep posiada duży wybór, ma także nietypowe artykuły i akcesoria pokazowe dobrej jakości.
Ogólna ocena 9/10.
Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKA PROMO 33%

W promocji mogą brać udział wszyscy Klienci dokonujący zakupów za kwotę od 50 złotych wzwyż ( do kwoty zakupów nie jest wliczany koszt dostawy ).

Każdy Klient dokonujący zakupów za kwotę minimum 50 złotych ma prawo zakupu promocyjnego zestawu fajerwerków wartości 33% zamówienia, za kwotę 99 groszy.
- dokonując zakupów za kwotę powyżej 50 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „50+”,
- dokonując zakupu za kwotę powyżej 100 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „100+” lub 2 zestawów promocyjnych „50+” ,
- dokonując zakupów za kwotę powyżej 150 złotych można dokonać zakupu zestawu promocyjnego „150+” lub zestawów promocyjnych „100+” i „50+” lub 3 zestawów promocyjnych „50+”

Powyższe zasady mają zastosowanie do każdej wyższej kwoty zakupu.

W przypadku dokonania wyboru zestawu promocyjnego nie przysługującego według wartości zamówienia, będzie on zmieniany przez obsługę sklepu na zestaw o przysługującej Klientowi wartości.

Zestawy promocyjne stanowią oddzielną kategorię w sklepie.

Z promocji wyłączone są pochodnie parafinowe.

Promocja ma ograniczony czas : rozpoczyna się o godzinie 12.00 w dniu 17 sierpnia, a o jej zakończeniu poinformujemy z trzydniowym wyprzedzeniem.

Życzymy udanych zakupów

Pozdrawiamy
fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...