Skocz do zawartości

Czy macie swój górny limit wydatków na stuff?


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie czy amcie swoje granice cenowe z ile kupilibyście stuff?

 

 

Moje maximum do ile kupiłbym stuff to max 2tys więcej bym już nie wydał... (co nie oznacza że sądzę że to strata kasy)

 

 

 

endriu123457 :f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od stanu majątkowego. Teraz nie wydałbym ponad 50zł (słownie: pięćdziesiąt). Zaznaczam, że nie jestem uboższy niż rok/dwa lata temu. Jeśli zarabiałbym ok. 3500zł miesięcznie mógłbym wydać z 150-200zł. Chociaż nie mówione czy bym, to zrobił. O wyższych sumach się nie wypowiadam :) 2000zł na fajerwerki, to dla mnie czysta abstrakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam maximum, przestaje wydawać gdy ułożę cały stuff w jednym miejscu i stwierdze, że jest już za dużo, że na ten rok wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile maximum bym wydał na fajerwerki? Hmm to zależy, na pojedyncze strzelanie nie wydał bym więcej niż 1200 zł, jak bym robił pokaz to myślę że maks by wynosił 2,5k za stuff :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam maximum, przestaje wydawać gdy ułożę cały stuff w jednym miejscu i stwierdze, że jest już za dużo, że na ten rok wystarczy.

 

 

tak samo jak kolega wyżej :xmas_wink: jeśli wydaje mi się że jeszcze brakuje kilka produktów to je dokupuje i robię to tak długo aż będzie w sam raz :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500 pln :christmascool:

 

Chociaż ciężko mi się określić, bo w tym roku strzelam sylwestra miejskiego za 10 000 pln :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiliśmy w tym roku w Super Power prawie 2 koła, zestaw przygotowany na sylwestra.

Tylko impreza będzie większa niż zakładaliśmy i po prostu znalazły się dodatkowe środki.

Nie organizujemy tego zarobkowo - chcemy żeby ludzie dobrze się bawili!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Czy macie swój górny limit wydatków na stuff?

Co roku ten limit się zwiększa, chociaż był okres, że po prostu nie miałem pieniędzy, aby wyrobić limit i musiałem przez kilka lat obniżać poprzeczkę, a potem się odbiłem i znowu wróciłem do corocznego zwiększania limitu.

Zacząłem od limitu 15 zł w 1999 roku, a doszedłem do 3500 zł w 2023 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to zależy od wydatków.. zaczynałem od 150 zł a z czasem było 5 tyś  czy max koło 6 tyś kiedy były jeszcze niskie ceny a tak teraz to myśle 1 góra 2 tyś zł w obecnych czasach bym wydał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mantis napisał:

Co roku ten limit się zwiększa, chociaż był okres, że po prostu nie miałem pieniędzy, aby wyrobić limit i musiałem przez kilka lat obniżać poprzeczkę, a potem się odbiłem i znowu wróciłem do corocznego zwiększania limitu.

Zacząłem od limitu 15 zł w 1999 roku, a doszedłem do 3500 zł w 2023 roku.

I co w tym 1999 roku kupileś? Pamietasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nowak napisał:

I co w tym 1999 roku kupileś? Pamietasz? 

Tata wtedy zrobił zakupy na bazarku:

  • dwie fontanny z Hestii takie kwadratowe jakie dodają zwykle do zestawów
  • paczka petard 20 szt. K0202
  • kilka małych żółtych rakiet z cracklingiem od Keller
  • kilka zielono-żółtych rakiet na podstawkach Mars Traveller - odrobinę większe od tych Jupiter Missiles / Saturn Missiles na podstawkach
  • kilka rakiet typu Whistling Goose z niewielkim kolorowym efektem pakowane w zgrzewce
  • rakieta Royal Salute może o wielkości JR6 Diabolo i jeszcze jakaś rakieta Salute Mine podobnego rozmiaru - chociaż obie miały w nazwie "salute", nie były to saluty tylko jakieś kolorowe rakiety
  • możliwe, że jeszcze coś tam było drobnego, prawdopodobnie małe fontanny na podstawkach

To się mieściło w 15 złotych w tamtych latach na bazarkach, chociaż możliwe, że dołożył kilka groszy od siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...