Skocz do zawartości

Jak się szykujecie na godzinę 00:00?


DawidPirotechnik

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem, że jeszcze nie ma takiego tematu a więc postanowiłem założyc :D

 

piszcie jak się szykujecie do sylwestra

 

czy wynosicie piro wcześniej i o północy idziecie tylko odpalać czy o północy wynosicie piro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popijając pomału whisky stoje przed oknem z zegarkiem w ręku, oczekując 23:50, wtedy zabieram swoje wszystkie zgromadzone materiały i wychodze, stawiam obok bloku poczym biore pojedzynczo, kłade dałej, okładam cegłami i odpalam.

fireworks.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak kolega Ari wychodzę za 10 dwunasta na dwór. Z szampanem i zegarkiem. Wybija 12 wypijamy szampana i patrzymy jak inni strzelają. Po kilku minutach odpalam swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popijając pomału whisky stoje przed oknem z zegarkiem w ręku, oczekując 23:50, wtedy zabieram swoje wszystkie zgromadzone materiały i wychodze, stawiam obok bloku poczym biore pojedzynczo, kłade dałej, okładam cegłami i odpalam.

fireworks.gif

Fajerwerki odpala się na trzeźwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki odpala się na trzeźwo wink.gif

 

Oj no bez przesady, nigdy przed 00:00 nie dochodze do takiego stanu, by nie wiedzieć co robie, jedna szklanka nie zrobi z człowieka Bóg wie jak pijanego...No co niektórych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marne wytłumaczenie. Zapewne tym co łape urwało, mówili to samo... ... do czasu. :)

 

Dać ludziom "dobra", to oczywiście nie umieją z nich korzystać prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marne wytłumaczenie. Zapewne tym co łape urwało, mówili to samo... ... do czasu. smile.gif

 

Dać ludziom "dobra", to oczywiście nie umieją z nich korzystać prawidłowo.

 

Ogółem pisałem o sobie. Nie jestem ' Gimbazą ' która po jednym piwie nie wie co się z Nią dzieje, nigdy nie bawiłem się fajerwerkami pod... że tak powiem dużym wpływem alkoholu, i nie mam zamiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz próbujesz skategoryzować picie by siebie wybielić. Niby, że mało można, a dużo nie. Nie ważne ile się wypiło, tak czy siak nie powinno się odpalać pod wpływem i nie rozumiem ludzi, którzy jednak to robią. Chyba syndrom polaka, bez wypicia to nie ma dnia i dobrej zabawy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz próbujesz skategoryzować picie by siebie wybielić. Niby, że mało można, a dużo nie. Nie ważne ile się wypiło, tak czy siak nie powinno się odpalać pod wpływem i nie rozumiem ludzi, którzy jednak to robią. Chyba syndrom polaka, bez wypicia to nie ma dnia i dobrej zabawy. :P/>

Ty w ubiegłego sylwestra wypadłeś nie lepiej, więc się nie ciesz. Bo twoje wypociny napisane na shoutboxie są w pamięci :)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w ubiegłego sylwestra wypadłeś nie lepiej, więc się nie ciesz. Bo twoje wypociny napisane na shoutboxie są w pamięci :)/>

 

 

 

 

JacuQM

Sylwester przed komputerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było po strzelaniu. :) Więc co ma to rzeczy.

 

PS: Nie przed komputerem. Do neta wpadłem tylko na chwile. Uzgodniłem ze znajomymi, że część będe z rodziną a część z kumplami, ale niestety do drugiej cześci ze znajomymi nie doszło. o 3 w nocy dostałem 39 stopni gorączki. ehh :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz próbujesz skategoryzować picie by siebie wybielić. Niby, że mało można, a dużo nie. Nie ważne ile się wypiło, tak czy siak nie powinno się odpalać pod wpływem i nie rozumiem ludzi, którzy jednak to robią. Chyba syndrom polaka, bez wypicia to nie ma dnia i dobrej zabawy. tongue.gif

 

Nie no oczywiście, że masz racje, że nie powinno się odpalać pod wpływem, ale każdy ma swój rozum, a że ja po wypiciu jednej szklanki jestem jak trzęźwy... To nie robi dla mnie różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączając się do tematu, po kieliszku szampana owszem, ale bez przesady, jak widze sąsiada który nie może odpalić wyrzutni bo ledwo co się na nogach trzyma no to ludzie. Jeżeli widzicie taką sytuacje to trzeba pomóc bo nigdy nic nie wiadomo.

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Jak się szykujecie na godzinę 00:00?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...