Skocz do zawartości

23.06.2007 - Warszawa - Dni Bemowa 2007


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz Sztucznych Ogni - Dni Bemowa - 23.06.2007

Okazja - Festyn z okazji Dni Bemowa
Miejsce - Ratusz dzielnicy Bemowo w Warszawie
Godzina - ok. 22:20
Wykonawca - ? ? ?
Długość pokazu - niecałe 7:30
Link do obejrzenia na YouTube -



Komentarz - Pokaz zaczął się od dość fajnych srebrnych chryzantem z niebieskimi
kulkami na końcach. Następnie poleciały w niebo bardzo fajne efekty, których nawet nie
potrafię opisać słowami. Potem w niebo poleciały tradycyjne peonie a później efektowne długo opadające broaktowe korony.
Mniej więcej w połowie pokazu w niebo wystrzelono srebrne komety, które eksplodowały
w srebrne palmy a ich ramiona ponownie zamieniały się w mniejsze palemki.
Na pochwałe zasługują także bomby, których końcówki układały się w krąg a w środku
pojawiały się niewielkie peonie. Następnie w niebo znowu poleciały srebrne ogony,
które to zamieniały się w wielkie kolorowe peonie.
Pod koniec pokazu zaczęto strzelać wieloma złotymi wierzbami, koronami
i chryzantemami. Jednak najbardziej podobały mi się wierzby i korony, które
powoli opadały na dół.
Finał natomiast nie był bardzo imponujący. Na sam koniec powinno być wystrzelone kilka
a nawet kilkanaście opadających wierzb. Wtedy efekt byłby cudowny.

Uwagi - Niestety nie słyszałem muzyki podczas pokazu, ponieważ stałem daleko od sceny i dlatego nie bardzo wiem,
czy fajerwerki były dobrze z nią połączone.

Moja ocena - Na 10 pkt. daje 7,5

Zapraszam do komentowania i oceniania pokazu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nie potrafisz opisać słowami to są kwiaty :mrgreen: tak to nazywają flowers
----------
A pokaz był super. Bardzo ładne szelki. Trochę puścili szelek innych niż wszystkie które są rzadko spotykane, bardzo spodobały mi się szelki w kształcie przypominającym planetę Saturn. No i natężenie efektów i ich różnorodność też dobrze dobrana.

Moja ocena 8,5/10
-----------
ja czekam do końca wakacji bo wtedy ja będę mógł wam pokazać pokaz u mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mpiwowski :mrgreen: Teraz już będę wiedział :) Ten efekt bardzo mi sie podobał.

Dużo tych kwiatów było też na tegorocznych Wiankach. Film oczywiście mam :)
Ale dam go dopiero za ponad 2 tygodnie o ile dam rade go gdziekolwiek wrzucić bo jest strasznie duży. A dam tak późno bo jutro wyjeżdżam i nie będę miał dostępu do kompa.

Ale obiecuję, warto czekać bo pokaz był cudny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nie potrafisz opisać słowami to są kwiaty tak to nazywają flowers
Na dobrą sprawę peonia i chryzantemy to też kwiaty, ale ten efekt ma chyba właśnie taką nazwę.

Pokaz dość blady, albo przynajmniej urządzenie, którym kręciłeś nie wychwyciło duszy fajerwerków. Ciekawe połączenia chryzantem z piwonią (chryzantema zakończona kulami). Szkoda tylko, że finał nie był zbyt wyrazisty. Tak, to pokaz był miły dla oka. Brawo za nakręcenie filmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mpiwowski :mrgreen: Teraz już będę wiedział :) Ten efekt bardzo mi sie podobał.

Dużo tych kwiatów było też na tegorocznych Wiankach. Film oczywiście mam :)
Ale dam go dopiero za ponad 2 tygodnie o ile dam rade go gdziekolwiek wrzucić bo jest strasznie duży. A dam tak późno bo jutro wyjeżdżam i nie będę miał dostępu do kompa.

Ale obiecuję, warto czekać bo pokaz był cudny :mrgreen:


Film z Wianków jak jest duży to zamieść tutaj

:arrow: http://www.megashares.com/

Tutaj jeden uoloadowany plik może mieć nawet 10GB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, uczucia mam mieszane, ale prawdę mówiąc ten pokaz nie wywarł na mnie wrażenia :???: Owszem, szelki z efektem płaczącej wierzby wyglądają imponująco, ale tu efekty nie były różnorodne - widać było, że było serie o danym efekcie, które trwały kilka sekund, przez co było to nieco żmudne. Według mnie było zdecydowanie za mało kolorowo - kiedy na niebie eksplodujące fajerwerki są różnokolorowe, wtedy publiczności pokaz naprawdę się podoba :smile:
Ocena: 6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz czy jest szansa abyś zapuścił gdzieś ten film skąd można go zassać i apel do wszystkich róbcie tak wszyscy bo zapuszczam plik lece do innej roboty i jak mam czas to oglądam te wianki tez gdzieś do zassania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny pokaz. Fajne, zróżnicowane efekty. Dobre natężenie wystrzałów. Daje 8,5/10.


ps.

Bartosz czy jest szansa abyś zapuścił gdzieś ten film skąd można go zassać i apel do wszystkich róbcie tak wszyscy bo zapuszczam plik lece do innej roboty i jak mam czas to oglądam te wianki tez gdzieś do zassania :wink:

Jest program vdownloader :wink: Wpisujesz adres strony i zasysasz :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz czy jest szansa abyś zapuścił gdzieś ten film skąd można go zassać i apel do wszystkich róbcie tak wszyscy bo zapuszczam plik lece do innej roboty i jak mam czas to oglądam te wianki tez gdzieś do zassania :wink:

Jest program vdownloader :wink: Wpisujesz adres strony i zasysasz :mrgreen:


Nie jestem fachofcem w tej dziedzinie ale chyba trzeba by było znać dokładny adres pliku a to jest utrudnione przy youtube i google bo tam najeżdżając na plik nie widzisz jego adresu, popraw mnie jeśli się mylę bo jak pisałem expertem nie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...