Skocz do zawartości

Wasze wypadki


Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brat żucił achtunga i gdy wybuchł to coś walnęło mnie w klatę ;p
Może jakiś kamień ale trochę bolało nawet przez grubą kurtkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
http://www.wgrane.pl/film/41bb2f32916a7dc55d75411f90bda0af - Night Invader (zauważcie, że później ona znów sama wstała XD)
:lol:

Hehe lepsze widowisko najpierw w górę, w bok i znowu w górę :-P

Moje wypadki:
1.Przed tym sylwkiem mama kazała mi wyrzucić śmieci więc wziąłem sobie na drogę V-power-ka no i wyrzuciłem śmieci, podpaliłem k0203 i uciekam.Patrze w tyły a tam jakaś babcia idzie.Nie spodziewałem się ale jak on Je** to myślałem że to k0206, bo położyłem wokoło murków i echo poszło.Babcia się pewnie przestraszyła ale nic się nie stało.
2.Przypaliłem se palca Widow Makerem :lol:
3.Rzuciłem przypadkowo k0203 w krzaki (z balkonu) zamiast w trawę na uboczu.Niewypalało 15 sek..Patrze jakieś małżeństwo idzie i 0,5 m od nich akurat w tym miejscu walnęło :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja raz miałem w reklamówce petardy,małe rakietki i zapałki. Worek był otwarty i stał pod krzakiem a ja z kolegą zrobiłem słoneczko z piccolaków i jak wybuchło to wpadło kilka do woreczka. Ja krzyczę żeby uciekać a to po prostu wyskakiwało z worka a tu obok kolegi średnia wersja achtunga a tu rakietka jakiś 1m od balkonu. Mieliśmy szczęście bo nic nam się nie stało, wszystkie przedmioty były w całości. A nad tym workiem była linia elektryczna a dzięki workowi
to niektóre petardy zmieniły kierunek w przeciwny niż linia. Worek cały poszarpany a dziwnym cudem zostało kilka petard. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja pamiętam jak 2 lata temu puszczałem mała rakietke tuż pod liniami wysokiego napięcia i ta rakietka udeżyła w linie i się do niej przykleiła ale nic się nie stało jak by to była większa rakieta to by mogła uszkodzić kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mi tylko rakieta na ziemi pierdykneła i przypaliłme sobie reke pikolakiem,a jeszcze rakieta mi skreciła i poleciala w balkon sąsiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymałem raz pikolaka w ręce i kumpel mnie zagadał i zrobiło pyk dobrze, że na końcówce trzymalem to nie czułem
I rakieta zamiast w górę poleciała mi w dom trochę czarny ślad był :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to mam pecha do cyrkoli. jedna wybuchła mi na ziemi ale na szczascie bylem dosc daleko. innym razem odpalam z kumplem pod blokiem i trafiła w okno sąsiadce.wtedy sie przekonałem jak szybko potrafie biegac :mrgreen: kiedys tez odpalilem przez przypadek całe opakowanie piccolo.no i ostatnia historia z rakieta centralnie w okno w bloku na przeciwko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja osobiście nie miałem wypadków z fajerwerkami.
Ale jeden taki chłopak (19 lat) w czasie odpustu odpalał FP3new. Wydawało mu się że podpalił bibułkę, ale niestety po kilku sekundach petarda wybuchła. Oparzył 2 palce, oraz jego dłoń uległa uszkodzeniu.
Wg. mnie nie są to duże obrażenia jak na wybuch tej mocnej petardy jaką jest FP3new
Także uważajcie przy tego typu petardach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu z kumplem wpadliśmy na pomysł połączenie ze sobą 2 rakiet za pomocą taśmy klejącej. Mieliśmy na raz odpalić lonty, ale kumpel nie zdążył i podwójna rakieta poleciała trochę do góry po czym zaczęła niebezpiecznie opadać. W efekcie wybuchła tuż nad głowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega niedawno po raz 2 kupił rzeczy z hurtowni hestii... bazooke2 i wyrzutnie nie pamietam jaką.

Bazzoke zaczął trzymać w rękach po czym po 2 wystrzale rozpadla sie na pół i fajerwerka wybuchła niedaleko jego głowy.

Następnie poszła wyrzunia.
A z tym pomysł żeby zakopać ją w piasku, no to ok.
Wyrzutnia nie wiadomo z jakich przyczyn [napewno nie zasypanie piasku] zaczeła wybuchać 2-3m nad ziemią :D i tak 20 shotów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś stare petardy. Rozcinałem i odzyskiwałem z nich proch by coś jeszcze samemu zrobić. Końcówki wyrzucałem do pieca bo robiłem to w piwnicy. Potem okazało się że są to petardy 2-strzałowe. Jak zaczęło w piecu napierdzielać to się przestraszyłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...