Skocz do zawartości

JW6021 Tajfun


DragsteR.

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW6021
Nazwa: Tajfun
Strzałów: 49
Kaliber: 30mm
Efekt: złoto z niebieskimi końcówkami, zielone i purpurowe gwiazdki, skwierczące wierzby, złote wierzby, chryzantema
Cena: 140zł w Lidlu
Zdjęcie: http://www.lidl.pl/s..._53370_01_b.jpg
Film: z Sylwestra 12/13r (zachęcam do oglądania w HD):


Największa jaką miałem, odpalona na końcu, krótko trwa, ale za to robi naprawdę duże zamieszanie. Jeśli jeszcze kiedyś będzie to polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna 49-szotówka. Różnorodne efekty i ich ogrom bardzo mnie zadowoliły. Super propozycja jeżeli ktoś szuka czegoś na finał w rozsądnych pieniądzach.
CEtaCaYl.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeszcze rozważam propozycję nad tą wyrzutnią i Songiem, ponieważ są w tej samej cenie.

Lidl - Tajfun 99 zł

TOP10 - Song 99 zł

Ale chyba wybiorę TAJFUNA każdy doradza :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja odpalałem The Legenda i potem Tajfuna. Jedna z nich strzelała bardzo szybko jeden za drugim pocisk druga wolniej i seriami.

 

Bezapelacyjnie wygrała ta która wystrzeliła 49 strzałów jeden za drugim.

 

Nie jestem w stanie sobie przypomniec która leciała pierwsza ;D

Tajfun strzela seriami z tego co wiem, więc ta lepsza to chyba The legend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna wyrzutnia robiąca ogromne zamieszanie na niebie! Przerobiłem 2 sztuki tej kostki i nie bez powodu zakupiłem już trzecią. Jest to jedna z tych lepszych Jorgowskich pozycji. Gorąco polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

Kozacka wyrzutnia od Jorge. Najwyższa ocena. Naj z naj  najlepiej  zaprezentowała się druga salwa. Polecam ta pozycje ?

 

Edytowane przez damian7878
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, damian7878 napisał:

Kozacka wyrzutnia od Jorge. Najwyższa ocena. Naj z naj  najlepiej  zaprezentowała się druga salwa. Polecam ta pozycje ?

 

Piękna kosteczka i te serie cuudo.. pierwsza seria chyba najładniejsza i te ogony pomarańczowych iskier. :) nadal trzyma poziom miło że ktoś wrzucił aktualny film z niej ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...