Jump to content

Super Power1

Profesjonalista
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Super Power1

 1. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=380007056257953&id=292091351716191
 2. ? Konkurs na Dzień Mamy! ? Razem z Thai Bali Spa Zapraszamy do udziału w konkursie. ? ? Przygotowaliśmy 5 Voucherów do Thai Bali Spa na wyjątkowe masaże ?Co trzeba zrobić? Wystarczy, że do dnia 31.05.2019 zrobisz zakupy w naszym sklepie internetowym www.pirosklep.pl lub stacjonarnym na kwotę minimum 500zł brutto i w uwagach zamówienia wpiszesz hasło: „Dzień Mamy” ? Szczegółowe informację o konkursie dostępne w regulaminie www.superpower.pl/regulamin.html Serdecznie Zapraszamy do udziału!
 3. Szanowni Państwo, Z uwagi sygnalizowaną przez naszych klientów potrzebę podjęcia działań poprawiających wizerunek branży pirotechnicznej oraz wdrożenia działań blokujących radykalizację przepisów normujących szeroko pojęte obchodzenie się z wyrobami pirotechnicznymi widowiskowymi, firmy Jorge, Super Power oraz Triplex postanowiły powołać do życia Fundację Rozwoju i Edukacji Pirotechnicznej. Działalność tej Fundacji będzie mieć na celu: • Rozwijanie świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego użytkowania materiałów pirotechnicznych; • Upowszechnianie, rozwijanie i promowanie materiałów pirotechnicznych; • Popularyzację wiedzy na temat materiałów pirotechnicznych oraz ich historii; • Doradztwo i pomoc organizacyjna oraz szkolenie kadr innych podmiotów zainteresowanych działalnością Fundacji; • Podnoszenie świadomości społecznej w zakresie wpływu materiałów pirotechnicznych na środowisko; • Popularyzację, wspieranie oraz rozwój branży pirotechnicznej; • Reprezentowanie, ochronę praw i interesów innych podmiotów zainteresowanych działalnością Fundacji; • Pomoc w rozwoju pasji osób młodych w celu świadomego kierowania swoim życiem; • Kontynuowanie tradycji celebrowania okazji przy użyciu materiałów pirotechnicznych; • Aktywizację społeczną i wspieranie postaw współdziałania i dobrej oraz bezpiecznej zabawy z użyciem materiałów pirotechnicznych. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w działania mające na celu poprawę wizerunku branży pirotechnicznej chce się włączyć wielu innych importerów i dystrybutorów pirotechniki. Wszystkim nam przyświecają wspólne cele, wychodzimy więc z propozycją dołączenia do prac Fundacji każdego, kto chce mieć wkład w ten proces. Wszelkie dotacje będą mile widziane – pamiętajmy bowiem, że sytuacja wymaga zjednoczenia się całej branży, w końcu każda z firm, niezależnie od profilu działalności, będzie beneficjentem działań Fundacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielami firm Jorge, Super Power lub Triplex.
 4. Szanowni Państwo, W najbliższą środę 06.03.2019 Zapraszamy do Pęcic, ul. Sokołowska 9. W tym dniu wybrane produkty będą dostępne w szalenie niskich cenach. PRODUKTY TAŃSZE NAWET O 60%!!! Dla klientów detalicznych przygotujemy specjalną promocję dostępną w naszym sklepie on-line www.pirosklep.pl Serdecznie zapraszamy!
 5. Odnośnie groszka - tak tu możesz mieć rację i nie tylko w przypadku groszka. Bardzo często jest tak że dostawa danego produktu jest zarezerwowana tylko dla danej sieci i nie jest dostępna ani u nas na półce ani w sklepie on-line. Zazwyczaj na półki trafia po sezonie czyli teraz ale ze względu na prawdopodobną zmianę sklepu na razie nie będzie aktualizacji produktów. Co do filmów też masz rację, niektóre są stare a inne wyłączone. Na nowym sklepie postaramy się wyłapać i poprawić te błędy.
 6. 1. Właśnie czekamy na wycenę. Mamy w planach zmienić wygląd sklepu 2. NEC faktycznie nie ma, ale pozostałe dane są - można zrobić NEC - no problem 3. Tu się nie zgodzę, w sklepie produkty są praktycznie wszystkie, są oczywiście braki ale to mały procent w porównaniu z fatycznie dostępnym asortymentem. 4. Mamy, gopro6 - całkiem fajna zabawka, dużo filmów mamy od chińczyków a tam bywa różnie ze sprzętem. Reasumując, bierzemy każde uwagi na klatę i będziemy wyciągać wnioski przy budowie nowego sklepu.
 7. Witajcie po małej przerwie W naszej ofercie pojawiło się dużo fajnych nowości z pirotechniki dymno/racowo/stroboskopowo - nowe dymy w 6 kolorach, nowe race meczowe w pięciu kolorach, i dwa stroboskopy w dwóch kolorach. Wszystkie produkty łącznie z strobo można trzymać w ręku. Nie będę tu wam pisał całej specyfikacji technicznej dla tego zapraszam tu https://www.pirosklep.pl/15-pirotechnika-meczowa i tu https://www.pirosklep.pl/41-race-dymne do zapoznania się z szczegółowymi danymi. Można nas również znaleźć na allegro pod adresem https://allegro.pl/uzytkownik/Superpower1 Zapraszam również do dyskusji co byście chcieli zmienić w naszym sklepie, jakie produkty chcecie mieć na promocji w najbliższym czasie i ogólnie i o wszystkim! Pozdrawiam Rafał
 8. Zapraszamy Państwa do biura handlowego w Pęcicach ul. Sokołowska 9 w godzinach 8.30 – 16.30. W tym dniu specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla klientów którzy z różnych powodów nie będą mogli być z nami w tym dniu będzie możliwość złożenie zamówienia za pośrednictwem naszego sklepu on-line http://www.pirosklep.pl lub telefonicznie. Do zobaczenia !!!
 9. Zapraszamy na naszą Wielkanocną promocję dostępną pod adresem https://www.pirosklep.pl/promocje Od 5 kwietnia kolejne produkty dołączą do promocji, zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu.
 10. Hej, Możesz podać numer zamówienia będzie nam trochę łatwiej... Edit: Paczka jest w doręczeni na dziś więc dziś powinieneś dostać. Na mailu masz numer przesyłki i link do śledzenia
 11. Szanowni Państwo, W dniu 22.03.2017 w godzinach 8.30 - 16.30 Zapraszamy do Pęcic ul. Sokołowska 9. W tym dniu odbędzie się wielkanocna promocja na wybrane petardy hukowe które będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla wszystkich z Państwa którzy z różnych powodów nie będą się mogli pojawić osobiście będzie możłiwość zakupu promocyjnych produktów za pośrednictwem naszego sklepu on-line dostępnego pod adresem www.pirosklep.pl telefonicznie pod numerem (22)723 84 00 lub mialowo pod adresem info@superpower.pl. Do zobaczenia!
 12. Odpisaliśmy mailowo osobie która przesłała projekt logo.
 13. TOP 10 Super Power! W tym miesiącu proponujemy..... C1104 Skeleton - Petarda hukowa - 20 szt; efekt: bardzo mocny huk. E5308 Hell Angel - Bateria 16 - strzałowa, czas działania: 28s Efekt: czerwona fala z białymi błyskami, brokatowa korona z niebieskim światłem, wierzba z złotymi błyskami i purpurowym światłem, srebrna chryzantema. Film: https://youtu.be/48W4d0MAYN4 MFC2816-1 Funky Soul - Bateria 16 - strzałowa, czas działania: 24s Efekt: czerwony ogon z czerwono-niebiesko-białymi błyskami, zielony ogon przechodzący w brokatową koronę z czerwonymi błyskami, srebrny ogon przechodzący w srebrny kokos z zielonymi błyskami, żółty ogon przechodzący w purpurową dalię i żółtą chryzantemę. Film: https://youtu.be/fsN337ffW2g MFC25-12701 Amazing - Bateria 127 - strzałowa, czas działania: 65s Efekt: czerwone perły z białymi błyskami, purpurowe perły z złotymi błyskami, srebrny kokos z czerwonymi błyskami, srebrny kokos z zielonymi błyskami, srebrny kokos z błękitnymi błyskami, białe błyski, czerwone błyski, wierzba z złotymi błyskami, czerwona, zielona dalia. srebrna chryzantema. Film: https://youtu.be/3EI_H0gVi7g C5323 Fizzy - Bateria 19 - strzałowa, czas działania: 33s Efekt: czerwony ogon przechodzący w czerwoną dalię z białymi błyskami, czerwony ogon przechodzący w brokatową koronę z czerwonymi błyskami, zielony ogon przechodzący w deszcz z czerwonymi błyskami. Film: https://youtu.be/Cd8VMTy6_nE Pirotechnika Profesjonalna WHSRC308051 Rzymskie ognie 1,2" 8 strzałowa; Dostępne efekty: - 8x Red strobe tail Film: https://youtu.be/rbqnjZ4pHGI - 8x Green strobe tail Film: https://youtu.be/9HKQmuw5cDA - 8x Silver strobe tail Film: https://youtu.be/YTkEEaIGmjY - 8x Color strobe tail Film: https://youtu.be/Td_JqIZaDqE - 8x Crackling tail Film: https://youtu.be/0KH4mhmlFEY ZX8170 Słoneczko, czas działania: 43s Film: https://youtu.be/xHp-VnExVGs JX-COMB.4I.F1.100.163 Bateria 100 - strzałowa; efekt: corolla to blue with blue tail; czas działania: 36s Film: https://youtu.be/7fUPJA-GO84 JSSS30011 Single shot 1,2"; efekt: Aqua green mine Film: https://youtu.be/BvuR70Rr9jo JSSS50071 Single shot 2"; efekt: Silver butterfly w/silver strobe mine Film: https://youtu.be/djEir7aGtRg Zapraszamy
 14. Szanowni Państwo, Z powodu przesłania tylko jednej pracy uznajemy konkurs za nieważny. Zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach A Pani Katarzynie dziękujemy za udział w konkursie. Przewidzieliśmy mała nagrodę pocieszenia
 15. Pomyłka, konkurs kończy się dziś o 23.59 Przepraszamy za małe zamieszanie
 16. Hej, Nie, żadne logo do nas nie dojechało a konkurs dotyczy pirosklep.pl a nie superpower.....
 17. Hej! Skontaktuj się jak możesz mailowo lub telefonicznie z naszym wybuchowym kolegą Grzegorzem marketing@superpower.pl tel. 602 351 708
 18. Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w konkursie polegającym na stworzeniu nowego logo do naszego sklepu www.pirosklep.pl Konkurs trwa od dziś do 01.03.2017 g. 23.59 a nagrodą jest Bateria 49 strzałowa P3602(https://www.pirosklep.pl/baterie-fajerwerkow/181-bateria-fajerwerkow-fire-fox.html?search_query=p3602&results=1) . Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie znajdującym się pod adresem http://www.superpower.pl/Regulamin.php Zapraszamy do zabawy!
 19. Przypominamy o naszej ofercie na system Parente. Wszystkie zainteresowane firmy prosimy o kontakt.
 20. Przypominamy o naszej ofercie na system Parente. Wszystkie zainteresowane firmy prosimy o kontakt.
 21. http://www.pirosklep.pl Kolejna promocja w naszym sklepie, Bateria E5249C 100shot -50% tylko do 24.12.2016 Link do produktu: https://www.pirosklep.pl/baterie-fajerwerkow/80-love-hate.html Zapraszamy do zakupu P.S Przypominamy że pozostałe nasze promocje kończymy również.24.12.2016 pełen promocyjny asortyment dostępny pod adresem https://www.pirosklep.pl/promocje
 22. Z wielką radością informujemy że boarding na sezon 2016 został zakończony, w śród nowości są baterie, rakiety, zestawy pirotechniczne, petardy, rzymskie ognie - dla każdego coś miłego. Po więcej szczegółów odsyłamy do naszego sklepu on-line https://www.pirosklep.pl/34-nowosci-2016 gdzie możecie od razu dokonać zakupu W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami!
×
×
 • Create New...