Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie o one rowa.


ponczo12496

Pytanie

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Coś takiego tylko,że bez tego kolorowego czegoś "COLOR MINE WITH REPORT"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może źle sprecyzowałem pytanie, wiem jak wygląda efekt silver tail tylko chodzi mi jak wygląda on w tym one rowie, jakiej grubości są ogony czy lecą one na raz czy pojedyńczo. Ten one row jest jakiego importera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może źle sprecyzowałem pytanie, wiem jak wygląda efekt silver tail tylko chodzi mi jak wygląda on w tym one rowie, jakiej grubości są ogony czy lecą one na raz czy pojedyńczo. Ten one row jest jakiego importera ?


Wydaje mi się, że musisz zadzwonić do Jorga. Oni muszą ci podać nr. do szefa fabryki w Chinach. Potem dzwonisz do tego szefa chińczyka i prosisz go o podanie kontaktu do chińczyka, który robił akurat tego one rowa. Po czym wypytujesz go o to czy pamięta czy dosypał mało gwiazdek czy może więcej, albo czy lont uciął dobrej długości.

PS: Strzelają wszystkie na raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wydaje mi się, że musisz zadzwonić do Jorga. Oni muszą ci podać nr. do szefa fabryki w Chinach. Potem dzwonisz do tego szefa chińczyka i prosisz go o podanie kontaktu do chińczyka, który robił akurat tego one rowa. Po czym wypytujesz go o to czy pamięta czy dosypał mało gwiazdek czy może więcej, albo czy lont uciął dobrej długości.

PS: Strzelają wszystkie na raz.


Wiesz nie musisz odrazu ze mnie głupka robić, na stronie nie ma żadnych filmików ani kodu oraz podanego producenta dlatego się pytam. Ale dzięki, że chodziż odpowiedziałeś szefie takiemu zwykłemu pionkowi jak ja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz nie musisz odrazu ze mnie głupka robić, na stronie nie ma żadnych filmików ani kodu oraz podanego producenta dlatego się pytam. Ale dzięki, że chodziż odpowiedziałeś szefie takiemu zwykłemu pionkowi jak ja..


Nie robię głupka. Po prostu mówię co trzeba zrobić by się tego dowiedzieć. :! A jeśli ci to wygląda na głupie to może twoje pytanie było głupie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie robię głupka. Po prostu mówię co trzeba zrobić by się tego dowiedzieć. :! A jeśli ci to wygląda na głupie to może twoje pytanie było głupie?

Jak bym umiał chiński to pewnie zrobił bym tak jak napisałeś :blush: niestety nie umiem i chciałem się Was spytać, dzięki za odpowiedz i za pomoc. I jeszcze jedno jakby ktoś znalazł to proszę o podrzucenie filmiku gdzie ten one row został użyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziś postaram się dodać film do tego produktu, wstawię go do tego tematu :)


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziś postaram się dodać film do tego produktu, wstawię go do tego tematu :)


Pozdrawiam

Jeżeli można to bardzo proszę :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ten efekt, nawet nie leżał obok silver taila.Prędzej to jest Golden cracling tail


Wiadomo, no ale SP bardzo "POPRAWNIE :facepalm:" to nazwali. hahahahahha :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No naprawdę trudno znaleźć.... -_- zajęło mi to 5sek. wpisując w YouTubie "Silver Tail fireworks" -_-

http://www.youtube.com/watch?v=RPhyAy-cYlc

To jest ten efekt.

Cisnąłeś pączkowi, a wczoraj sam mówiłeś, że niektórzy importerzy na strobo mówią glittering, więc nie potrzebnie się wykłócałeś, bo temat miał racje bytu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cisnąłeś pączkowi, a wczoraj sam mówiłeś, że niektórzy importerzy na strobo mówią glittering, więc nie potrzebnie się wykłócałeś, bo temat miał racje bytu :P


Tyle, że strobo i glittering jeszcze są podobne, a silver tail do crackling gold taila w ogóle. -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tyle, że strobo i glittering jeszcze są podobne, a silver tail do crackling gold taila w ogóle. -_-

Przecież on napisał, że wie jak wygląda silver tail, tylko nie wie jak ten efekt prezentuje się w tej kostce, bo równie dobrze mógłby byc takiej jakości jak kometki z balletu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przecież on napisał, że wie jak wygląda silver tail, tylko nie wie jak ten efekt prezentuje się w tej kostce, bo równie dobrze mogłyby byc takiej jakości jak kometki z balletu :)

Najważniejsze, że już wiem jak prezentuje się ten one row i chyba poszukam czegoś innego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najważniejsze, że już wiem jak prezentuje się ten one row i chyba poszukam czegoś innego :P



OK, temat zamykam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...