Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

System 500 - 750 zł


JacuQM

Pytanie

Cześć potrzebna jest mi pomoc. Poszukuje pól profesionalnego systemu 10 kanałów + za kwotę max 750 zł z dostawą. Nie chodzi mi o coś typu meteor6 lub inny zabawkowy tylko coś co jest amatorskie ale zawsze odpali. Proszę o linki lub jeżeli ktoś ma do sprzedania info.



Z góry dzięki
JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No no nawet mi ten za 119 euro pasuje tylko ze euro idzie w górę :) To wychodzi jakies 500 zł ... około. Ale czy mam pewność że odpali po np 30 minutach bycia w wilgoci. :facepalm: na dworze. Czy widział ktoś meteora6 bo kuzyn chciał kupić ? Link jakiś? Bo dawno go już nie widziałem.



JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co za problem? Zakup sobie za 20zł plastikowe pudełko i wypal w plastiku otwór na antenę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No no nawet mi ten za 119 euro pasuje tylko ze euro idzie w górę :) To wychodzi jakies 500 zł ... około. Ale czy mam pewność że odpali po np 30 minutach bycia w wilgoci. :facepalm: na dworze. Czy widział ktoś meteora6 bo kuzyn chciał kupić ? Link jakiś? Bo dawno go już nie widziałem.



JacuQM


Zdecyduj się co chcesz kupić?
Czy meteora czy coś innego. Bo pytasz o wszystko i za chwile wracasz do meteora i znowu to samo ktoś coś zaproponuje pogadasz i wracasz do meteora :)

Cytuje co pisałeś na samym początku
Napisano 19 maj 2012 - 23:41

Cześć potrzebna jest mi pomoc. Poszukuje pól profesionalnego systemu 10 kanałów + za kwotę max 750 zł z dostawą. Nie chodzi mi o coś typu meteor6 lub inny zabawkowy tylko coś co jest amatorskie ale zawsze odpali. Proszę o linki lub jeżeli ktoś ma do sprzedania info.



Z góry dzięki
JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Już wyjaśniam ja potrzebuje coś z 10,12 kanałów a o meteora6 pytam przy okazji nie dla mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

:) No ale powracając do mnie. Jaki system do 800 zł niech już będzie byście polecili, W POLSCE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JacuQM a tak wgl to po co ci ten system ? Bo systemem prof nie zrobisz od razu najlepszego pokazu .. byś musiał trochę potrenować i to ogarnąć.
A i co to za frajda naciskac 20 przycisków na pilocie i nie widzieć pokazu ? To już byś musiał zaprogramować pokaz. A wątpię że ci się uda to zrobić za pierwszym razem dobrze. Kup sobie meteor 4/6. I nie marudź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

:) No ale powracając do mnie. Jaki system do 800 zł niech już będzie byście polecili, W POLSCE !

A są wgl w Polsce systemy za 800 zł ?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chce meteora ! to pudełeczko można zgnieść w rękach. Zamiast meteora wolał bym sam zrobić. Chce coś porządnego za nie wielką cene jaka każdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może bo chce wydać piniądze ,a może chce mieć co postawić na biurku. Bardzo trudne pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra jedną sprawę mam rozwiązaną teraz druga. Gdzie mogę kupić najtańsze według was spłonki 1m/1,5m . W Jorge mieli 1m za
90 groszy tylko że only dla firm, czyli musiał bym podać nip firmy. Potrzebuje jakieś 50/100 sztuk. W tempie szybszym niż zakup systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

kup sobie RF32 i będzie dobrze.

Myślałem nad tym wiem że napewno ktoś będzie w najbliższym czasie sprzedawać więc poczzekam na okazje.
Ale wróćmy do tematu spłonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spłonki są wszędzie. Tylko przy zakupie 100 sztuk 20 groszy na sztuce robi różnicę.
Dacie rade znaleść 1m za 1,20/1,30 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie, kameleon miał swego czasu zespoły zapalcze od Arki w nieprzyzwoicie niskiej cenie ;) Ja osobiście polecam kupowanie jak najkrótszych (10 cm) zapałów i przedłużanie ich we własnym zakresie, tak jest jeszcze taniej.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie, kameleon miał swego czasu zespoły zapalcze od Arki w nieprzyzwoicie niskiej cenie ;) Ja osobiście polecam kupowanie jak najkrótszych (10 cm) zapałów i przedłużanie ich we własnym zakresie, tak jest jeszcze taniej.

fps

Wiem o co chodzi 100 metrów tego kabla jest za 30 zł nie całe ale masz gwarancje ze odpali ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od kameleona miałem naprawdę fajna cenę a teraz kupuje po 87groszy za sztukę te krótkie :) Spokojnie łączę je na skrętce i wszystko odpala. Pod jedą parę kabelków podpiąłem 8 i spokojnie odpaliły.

Tu masz test 4 zapalników każdy na kablu 10m pod jeden kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W systemach do odpalania masz funkcję testu ciągłości obwodu, który daje gwarancję, że wszystko jest właściwie spięte. Ja na swoim RF32B wyposażonym w akumulatorki NiH2 (napięcie 12V) odpalałem ostatnio 3 zapały połączone szeregowo w pętli o długości ok. 15 m i odeszły bez problemu. Testowałem też 4 zapalniki 5m podpięte równolegle i też było ok. Tak naprawdę, ze względu na duży opór zapalników, potrzeba na prawdę niewielkiego napięcia, żeby je odpalić. Ostatnio bawiłem się w ten sposób i wyszło mi, ze napięcie ok 2,5V wystarczy na odpalenie zapału długości 5m.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli jeżeli chcę łączyć kabelki musze mieć system z testem obwodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli jeżeli chcę łączyć kabelki musze mieć system z testem obwodu.


Nie nie musisz mieć opcji testu obwodu, wystarczy, że kupisz sobie miernik.
Ceny zapałów w sklepie arki dla forum:

0,2m 0,80gr
0,5m 0,90gr
2m 1,60zł
5m 2,60zł

Taniej nie ma nigdzie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie nie musisz mieć opcji testu obwodu, wystarczy, że kupisz sobie miernik.
Ceny zapałów w sklepie arki dla forum:

0,2m 0,80gr
0,5m 0,90gr
2m 1,60zł
5m 2,60zł

Taniej nie ma nigdzie.

A przysyłka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...