Skocz do zawartości
  • 0

System 500 - 750 zł


JacuQM

Pytanie

Cześć potrzebna jest mi pomoc. Poszukuje pól profesionalnego systemu 10 kanałów + za kwotę max 750 zł z dostawą. Nie chodzi mi o coś typu meteor6 lub inny zabawkowy tylko coś co jest amatorskie ale zawsze odpali. Proszę o linki lub jeżeli ktoś ma do sprzedania info.



Z góry dzięki
JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć potrzebna jest mi pomoc. Poszukuje pól profesionalnego systemu 10 kanałów + za kwotę max 750 zł z dostawą. Nie chodzi mi o coś typu meteor6 lub inny zabawkowy tylko coś co jest amatorskie ale zawsze odpali. Proszę o linki lub jeżeli ktoś ma do sprzedania info.



Z góry dzięki
JacuQM


Po pierwsze za taką kwotę nie dostaniesz nic sensownego, po drugie nie ma systemu, który zawsze działa perfekt, nawet firmom strzelającym z systemów za kilkadziesiąt tysięcy zł zdarzają się wpadki. Lepiej dołożyć parę stów i kupić np. Cobrę.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kup sobie 2 sztuki takiego magicznego pudełeczka :)



i jak dla ciebie spokojnie wystarczy masz 20 Kanałów z programowaniem od 0:01 do 9:99 i spokojnie wystarczy.

Meteora najtanszego i zestaw jak talalalala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cooli to chyba najgorszy wybór jaki mógłby zrobić. A jak odpali dwie kostki gdzie odstęp czasowy wynosi 20sek.? :) No właśnie... Stepper jest do robienia sekwencji a nie odpalania całego pokazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może poczytaj trochę odnośnie forumowego projektu, bardzo prosty w wykonaniu, jednak jeden błąd przy budowie kosztuje sporo :D a tak to, to tylko 2 meteory kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cooli to chyba najgorszy wybór jaki mógłby zrobić. A jak odpali dwie kostki gdzie odstęp czasowy wynosi 20sek.? :) No właśnie... Stepper jest do robienia sekwencji a nie odpalania całego pokazu.



To wskaż mi system półprofesjonalny za cenę 500-750 :) Jak dla mnie 2 x stepper można nazwać systemem półprofesjonalnym :) I mieszczę się w cenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"pół profesjonalny" a gość nie będzie mógł zaprogramować 2 większych kostek pod rząd bo limit wynosi 10sek. Też mi "profesjonalizm"

Ale proszę bardzo: http://www.forumfajerwerki.pl/topic/5755-kfe2204-radiowy-programowalny-20-kanalowy-system-do-odpalania/

Wyszło by maks 850zł sprowadzając z chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To wskaż mi system półprofesjonalny za cenę 500-750 :) Jak dla mnie 2 x stepper można nazwać systemem półprofesjonalnym :) I mieszczę się w cenie


Cooli coś ci się plecie, przecież z sekwencerów nie da się strzelać pokazów. Za podaną kwotę na prawdę nie da się kupić nic sensownego, zwłaszcza jak sie kupuje w pojedynkę, albo od pośredników.
Mpi tak nawiasem, ten system, o którym napisałeś, Chińczyk sprzedaje tylko w kartonach minimum 12 szt. a koszt zakupu u pośrednika z podatkiem i transportem to będzie ok 1000 - 1100 zł

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"pół profesjonalny" a gość nie będzie mógł zaprogramować 2 większych kostek pod rząd bo limit wynosi 10sek. Też mi "profesjonalizm"

Ale proszę bardzo: http://www.forumfajerwerki.pl/topic/5755-kfe2204-radiowy-programowalny-20-kanalowy-system-do-odpalania/

Wyszło by maks 850zł sprowadzając z chin.



Nie wyjdzie ci 850 tylko 1100.

Po drugie nie mam zamiaru wymieniać się poglądami z osobą któa zawsze ma do powiedzenia więcej niż poprzednik.

Powiedziałem żebyś mi wskazał system połprofesjonalny w granicy ceny którą podał kolega.

Zaproponowałem to bo mieści się w cenie i jeśli dla ciebie stepper nie jest półprofesjonalny to nasza rozmowa dalej nie ma sensu.


Co do strzelenia 4 kostek po 20 sek to wystarczy meteor + 2 steppery :) i tyle


Cooli coś ci się plecie, przecież z sekwencerów nie da się strzelać pokazów. Za podaną kwotę na prawdę nie da się kupić nic sensownego, zwłaszcza jak sie kupuje w pojedynkę, albo od pośredników.
Mpi tak nawiasem, ten system, o którym napisałeś, Chińczyk sprzedaje tylko w kartonach minimum 12 szt. a koszt zakupu u pośrednika z podatkiem i transportem to będzie ok 1000 - 1100 zł

fps


To jak się nie da kupić to nie ma sensu prowadzić rozmowy w temacie system półprofesjonalny za 500-750 :)

Albo może tak.

"Polecam zakup meteora x 5 sztuk będziesz miał za***isty system 20 kanałowy "PÓŁPROFESJONALNY"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po drugie nie mam zamiaru wymieniać się poglądami z osobą któa zawsze ma do powiedzenia więcej niż poprzednik.


No po prostu straszne? Chyba nie znasz zasady, że dyskusja prowadzi zawsze do postępu. Bo mamy okazję wymienić się poglądami i argumentami i czytelnik może wybrać najlepszą opcję. Więc albo ta dyskusja przerasta twoje pojmowanie tego tematu i brakuje ci argumentów albo nie chcesz prowadzić do tegoż postępu.

PS: Żaden system chiński nie jest półprofesjonalny. Dopiero Cobra wymieniona przez fpsa będzie systemem półprofesjonalnym.



Skoro tamtego nie ma, to mam propozycje 12 kanałowej radiówki (KFE2203). Lub tak jak fps powiedział dołożyć co nieco i kupić Cobrę. Ja osobiście wybrałbym 2 opcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najpierw mp napisałeś pod tematem że mogę go dostać na militarnym, czy jest jeszcze tam dostępny ?
Po drogie podajcie mi jakąś stronę gdzie mogę kupić meteora w dzisiejszych czasach ?
Po trzecie, czy do 1000 znajdę coś co moge podłączyć do komputera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jest na militarnym, ale za śmieszną kwotę 1400zł. Zapomnij. To już cobra jest tańsza.

Za 1000zł fps kupił swój system RF32 B w okazji. Szkoda, że się trochę spóźniłem bo mógłbyś z nim zamówić. Teraz już podnieśli cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A meteora 12 2x ? może to było by lepsze. Tylko meteor to najprostsze co może być. Widział gdzieś ktoś teraz meteora 12 lub 6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobra 119 euro to nie jest tak strasznie ale ile przysyłka stoi ? Chociaż szczerze powiem że wolał bym coś w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem ile przesyłka. Nie pamiętam już. W Polsce jest zarówno żenujący wybór jak i drogie ceny. Nie warto. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odpuść sobie to półprofesjonalne narzędzie do odpalania za 60 zł

Ale jeżeli chce odpalić sobie samemu wyrzutnie i to nagrać a nie chcę biegać bo wiem jak to wygląda to warto wziąć to za 60 czy raczej jest to zabawka i nie będzie działać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz sobie kupić system 1 kanałowy. To już bardziej opłacalne by było podłączenie drucika z drutem oporowym do baterii albo akumulatorka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...