Skocz do zawartości
  • 0

Pokaz urodzinowy 250zł


domin839

Pytanie

Siemka
Mam do zrobienia pokaz z budżetem 250zł Do pokazu jeszcze dużo czasu bo pokaz odbędzie się dopiero q maju ale chcę aby wyszedł jak najlepiej a więc już teraz proszę was o pomoc. Pokaz będzie odpalony za pomocą systemu (Meteor12). Ile kanałów zostanie wykorzystanych tego nie wiem. Fajerwerki na pokaz kupię w Gromie, więc będzie dosyć tanio. Pokaz ma być treściowy, ma trwać ok 2 minuty. Myślę aby na finał dać JW407/JW408 i tu pierwszy dylemat. Po którejś z tych kostek polecą 3 szelki 2" Brocade Crown z JW1018 ale czy One Row się znajdzie to tego jeszcze nie wiem. Z większych kostek to jeszcze chcę kupić 2x JW4055. Z małych jeszcze nie myślałem ale JW08, JW05 i wszystkie z serii Bog Bang prócz Urana, do tego JW25, JW26 i inne, o tym jeszcze nie myślałem, jakby się wam chciało możecie napisać swoje propozycje małych kostek za ok 80zł. Jak wyżej pisałem zastanawiam się nad JW407 bądź JW408, jest też wyjście aby pokaz zrobić z tylko małych kostek nie wliczając 2x JW4055, może za te 120zł(koszt JW407/JW408) kupić TXB475 + coś jeszcze ? Jakbym miał nie kupować to budżet małych kostek wzrasta o 120zł czy do ok. 200zł ! Proszę o zaplanowanie pokazu, jakieś wskazówki itp. Ten pokaz jest dla mnie straszliwie ważny !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

A więc po długich dniach myślenia ułożyłem wstępny plan pokazu (podaję w kolejności odpalania)

2x Kongo i 2x Ballet
SM9881 Hi-tec
JW08 Wenus
JW87/J90 (pomóżcie z wyborem)
4x SM9858 Guliwer V
JW4055 Mount Everest
JW59 SOF
3x Szelka 2" Brocad Crown \I/

Wszystko wyniesie mnie ok. 230zł więc coś można jeszcze wcisnąć :) I co myślicie? Czekam na uwagi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dla mnie to świetny plan! JW59 i x3 szelka na finał myślę, że powinno wystarczyć przy tego typu pokazie ;) Za to 20 zł, możesz wziąć kupić JW07 Mars, bo jest to świetna wyrzutnia za tak małe pieniądze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak dla mnie to świetny planik ! ale JW59 nie za bardzo ale ujdzie z resztą wspaniale też zgadzam się z kolegą z góry o JW07 jest znakomita !

Pozdrawiam KrychFire :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Majster, JW59 kosztuje 60zł a tak z Surexa 104zł, a po drugie nie będę składam 2 zamówień bo po co płacić za przesyłkę 2 razy ? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Racja, w takim razie zostawiłbym JW59, a wywaliłbym SM9881 Hi-tec, JW08 oraz dwa guliwery i kupiłbym JW39, myślę że na ten fundusz to dobre rozwiązanie.
Zastanowiłbym się nad Styxami bo one też dają radę, nawet powiedziałbym że są lepsze od guliwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prawdopodobnie wywalę hi-tec i jw08 a kupię JW39, 4x Guliwer zostają bo razem dadzą super efekt. Myślę że powinno wystarczyć, jak nie to trochę dołożę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat ucichł a pokaz tuż tuż.
O to plan ostateczny na pokaz, w pokazie może się tylko zmienić wyrzutnia finałowa której może nie być, czekam na info czy jest czy nie :

6x Fleh i 2x Kongo
Podwójny Kokon
Hi-tec
4x Szelka ( Puma, Magnum, SP0006, SP0008)
2x Mars
3x Kasjopeja
JW4055
3x Szelka 2" (2x Silver Time rain (visco V) (1 Red wave QM (I) Co daje \I/
JW2006 ( wielka niewiadoma)

Czas pokazu: 2,30 minuty (najlepiej jakby go skrócić o minutę, tutaj czekam na pomysły)

Jeśli nie będzie co wziąć za JW2006 ?! JW407 również nie ma, a JW408 nie chcę.

Pokaz odbędzie się w Sieradzu, okolice Łodzi. Jeśli ktoś jest z okolic, zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dowiem się co i jak w gromie i dam znać

na finał jw112 i vigo proponuje + 6 szelek w układzie \|/ x 2 . Na początek strobo jakieś małe kostki typu txb820, arctic, mars, kasjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cap, dzięki za pomoc ale jest tylko jedna opcja-grom. Cooli dogadamy się na gg co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Domin wybierz co tam potrzebujesz do pokazu i daj znać.

Proponuje 3 x strobo
10 jf09 jorga o których rozmawialiśmy
mars pluton kasjo x2 bądź 3
txb820
jw112
vigo komety
cudak
babel
hitec
jw25
jw4055x2
jw4009
jw407
kulki ;)

i mamy pokazik komunijno urodzinowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja osobiście odczytałem to jako propozycję produków z których domin wybierze sobie kilka szt do pokazu ;)
koniec off topu


Dokładnie tak ja napisano wyżej :) PROPOZYCJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ułożyłem z tego coś takiego. Myślę że wygląda to kapitalnie !! Lecz trochę za długo:

3x Strobo - 20 sekund
5x JF09 - 25 sekund
Hi-tec + Babel - 20 sekund
3x TXB820 - 20 sekund
3x JW07 - 25 sekund
JW4055 - 16 sekund
JW112 - 45 sekund
Vigo - 15 sekund
4x 2"

141 sekund bez fleshy i fontann co daje 2,20 minuty. 0 50 sekund za dużo, co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jw112 musi być odpalona 15 sek po rozpoczęciu pokazu. Ja bym odpalił strobo i fontanny i nie czekał aż zgasną tylko jechał z kostkami. Rozciągnąć maksymalnie długość ustawienia kostek i zazębiać efekty.

Spokojnie zmieścimy się czasowo.

3x Strobo
5x JF09
JW112
Babel-Hitec-Babel \|/
JW07-JW07-JW07 \|/
JW4055
Vigo - 15 sekund
\|/ - 2" x 3
\|/ - 2" x 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla mnie to pasuje, taki katiusz po małej nawalance czyli małe uspokojenie, a tu zaraz piękny finał. Będzie pasować a ludziom taka kostka na pewno się spodoba. Okazało się że TXB820 nie ma w Gromie, zamiast tego walnę JW4056 Gaja, bardzo podoba mi się ta kostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Racja nie ma co czekać aż zgasną tylko chwilę po odpaleniu strobo i fontann polecą kostki. Mi się wydaje aby JW112 dać pod koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

J112 nie można dać na koniec bo on trwa prawie 1 min :)

Gaja dobrze spisuje się w parze z jw4009 a takiej kostki nie mamy więc zbędny zakup. Odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To co proponujesz za 3x TXB820, tylko ten problem wyeliminujemy i wszystko praktycznie gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

3 szelki dodałem i babel
3x Strobo
5x JF09
JW112
Babel-Hitec-Babel \|/
JW07-JW07-JW07 \|/
JW4055
Vigo - 15 sekund
\|/ - 2" x 3
\|/ - 2" x 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...