Skocz do zawartości
  • 0

Pokaz urodzinowy 250zł


domin839

Pytanie

Siemka
Mam do zrobienia pokaz z budżetem 250zł Do pokazu jeszcze dużo czasu bo pokaz odbędzie się dopiero q maju ale chcę aby wyszedł jak najlepiej a więc już teraz proszę was o pomoc. Pokaz będzie odpalony za pomocą systemu (Meteor12). Ile kanałów zostanie wykorzystanych tego nie wiem. Fajerwerki na pokaz kupię w Gromie, więc będzie dosyć tanio. Pokaz ma być treściowy, ma trwać ok 2 minuty. Myślę aby na finał dać JW407/JW408 i tu pierwszy dylemat. Po którejś z tych kostek polecą 3 szelki 2" Brocade Crown z JW1018 ale czy One Row się znajdzie to tego jeszcze nie wiem. Z większych kostek to jeszcze chcę kupić 2x JW4055. Z małych jeszcze nie myślałem ale JW08, JW05 i wszystkie z serii Bog Bang prócz Urana, do tego JW25, JW26 i inne, o tym jeszcze nie myślałem, jakby się wam chciało możecie napisać swoje propozycje małych kostek za ok 80zł. Jak wyżej pisałem zastanawiam się nad JW407 bądź JW408, jest też wyjście aby pokaz zrobić z tylko małych kostek nie wliczając 2x JW4055, może za te 120zł(koszt JW407/JW408) kupić TXB475 + coś jeszcze ? Jakbym miał nie kupować to budżet małych kostek wzrasta o 120zł czy do ok. 200zł ! Proszę o zaplanowanie pokazu, jakieś wskazówki itp. Ten pokaz jest dla mnie straszliwie ważny !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Plan był taki:

3 x strobo
3 x fontanna
1 x Wenus
BABEL\ HITEC /BABEL
MCIII\ GULIWER /MCIII
JW4055
VIGO
10 x szelka 2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...