Skocz do zawartości

JF17 Piramida


Mazi

Rekomendowane odpowiedzi

Mial ktos z was ta fontanne bylo do kupienia w biedronce za 25 zl chcialbym znac jej efekty i czy jest fajna bo chcialbym sobie ja kupic na nastepnego sylwestra Wiecie cos o niej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba warto ja kupic czas niezly efekty tez aha czy ktos z was ma moze filmik albo zdjecia efektow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Muszę przyznać, że jest to najlepsza fontanna jaką miałem, ale tak jakby spodziewałem się, że iskry przekroczą większą wysokość. Bałem się, że rozpryski sięgną publiczności, dlatego odpaliłem tą fontannę na rogu działki. Zrobiłem to jednak niepotrzebnie. Kiedyś zarzucę filmik, ale raczej nie spodziewajcie się go szybko.

Polecam w 90%. Jeśli ktoś już naodpalał się co roku Sfinxa, to warto urozmaicić sobie Sylwka tą fontanną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie wczoraj odpaliłem wspaniały crackling ze snopem iskier.
Długo,ładnie intensywnie.
ALe filmu nie miał czasu kto kręcić.
Trzeba byłó podziwiać :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Symbol: JF17
Nazwa: Piramida
Opis: fontanna stożkowa z craclingiem (1000g)
Zdjęcie: http://img213.imageshack.us/my.php?image=piramidaju7.jpg
Film:


Cena: 24,99zł (do nabycia tylko w Biedronce)

Nigdzie indziej nie widziałem tak taniej fontanny o wadze 1kg. Coś w sam raz dla mnie, bo uwielbiam efekt craclingu. Cała zabawa trwa minutę, a iskry w punkcie kulminacyjnym na oko sięgają 6 metrów. Jeśli ktoś ma zamiar kupić kilka Sfinxów, to warto sobie chociaż jednego odstąpić dla Piramidy.

Moja ocena: 9/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szczerze mowiąc spodziewalem sie czegos lepszego tylko cracling za 25 zl :neutral: nie warto powinno być conajmiej 3 efekty nie polecam 5/10 to 5 za wysokośc efektu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość Felix1
Szczerze mowiąc spodziewalem sie czegos lepszego tylko cracling za 25 zl :neutral: nie warto powinno być conajmiej 3 efekty nie polecam 5/10 to 5 za wysokośc efektu :wink:



tak powinna świecić, latać, strzalać z efektem brocade crown a na koniec wybuchnąć i zrobić krater w ziemi

Od 0:35 do 1:00 Widać film tych fontann
http://pl.youtube.com/watch?v=nwyV4I3-FH4&...re=channel_page

Mi się bardzo spodobała w tym roku ją kupie albo jedną albo 2 bo wyrzutni mam pełno a fontanna sie przyda :) na żywo będzie pewnie o niebo lepsza jak to zwykle ze wszystkimi fajerwerkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...