Skocz do zawartości

[Cooli] Zakupy, Galeria, Wynalazki, Pokazy


Cooli

Rekomendowane odpowiedzi


Cooli , mam takie pytanie, czy jak rozstawisz już kostki do pokazu, to nie obkładasz ich niczym, żeby się nie wywróciły?


Te co mogą się przewrócić to obkładam. Najczęsciej jakieś małe lekkie. Aktualnie jestem na etapie tworzenia stojaków pod kostki.

Obkładam tylko zawsze skrzynki z 2" i dodatkowo przymocowuje do ziemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cooli wszystko obkłada ;p Masz filmik pokazu ? Bo widzę tam ciekawe artykuły.


Filmiku pokazu niestety nie ma bo szkoda mi było kamery na taką ulewę wyciągać. Na telefonie mam dosłownie kilkusekundowe szczątki ale nie będę ich publikował bo słaba jakośc i dużo i tak nie widać.

FireGorek to był BRC-01 i nie wiem gdzie czytałeś złe opinie na temat tych Rzymiaków bo ja nigdzie takich nie znalazłem a odpalałem już 4 kostki i jestem pozytywnie zadowolony z efektu. Teraz w najbliższym czasie chce sprawdzić te kostki pod innym kątem ułożenia \|/

Filmik niebawem

coś koło 70 zł płaciłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę odbył się kolejny pokaz. Mój pierwszy pokaz do Muzyki. Padło na utwór Hallelujah - Alexandra Burke. Ocena realizacji 9 na 10. Mały drobny problemik wyszedł i po stroboskopach oraz fontannach wynikła dziura 6 sekundowa spowodowana zbyt daleką odległością pilota od systemu. Podbiegnięcie zajęło mi właśnie te 6 sekund aby pilot wystartował kolejną sekwencję. Luka została nadrobiona zapasową kostką która była przygotowana na takie zdarzenie. Podkład muzyczny to połowa sukcesu. Strzał w 10 :) Niestety moja super kamera którą niedawno kupiłem ma problemy z ostrością na poczatku i uwaliła mi nagranie całego pokazu. Mam kilkunasto sekundowy kawałek który wstawie ale to nie odda tego co działo się na pokazie. Może uda mi się wydębić jakieś nagrania od znajomych którzy jakimiś tam aparacikami nagrywali pokaz. Jestem zadowolony z pierwszego pokazu pod muzykę.

A stuff był taki:

6 x Strobo 3białe i 3 czerwone Kometa, Jorge
2 x Fontanna Jorge FC 1302 Cracling Jorge
1 x Podwójna kolorow crosetta Arka
2 x jw87 Jorge
3 x One Row Efekt Chełm
4 x Mars Jorge
3 x Purple Tail nowa kostka Triplex
1 x Fun cake shape Arka
1 x jw4009 scorpion Jorge
1 x jw31 Jorge
10 x 2" Flover Wave SP
20 x rzymskie ognie z Arki
2 x Guliwer Jorge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie filmu. Zapewne było piękne widowisko. Btw. co do ostrości to pewnie nagrywałeś na zwykłym trybie i ten często gubi ostrość w przypadku fajerwerków, ale wystarczy wejść w ustawienia i przełączyć tryb na "fajerwerki". Ponadto dobrze ustawić ostrość na nieskonczoność. W takiej konfiguracji kamera nigdy nie zgubi ostrości nagrywając fajerwerki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda, że nie będzie filmu. Zapewne było piękne widowisko. Btw. co do ostrości to pewnie nagrywałeś na zwykłym trybie i ten często gubi ostrość w przypadku fajerwerków, ale wystarczy wejść w ustawienia i przełączyć tryb na "fajerwerki". Ponadto dobrze ustawić ostrość na nieskonczoność. W takiej konfiguracji kamera nigdy nie zgubi ostrości nagrywając fajerwerki ;)


Dzięki. Pozmieniam i zobacze efekty przy kolejnym pokazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to wycinek to już jestem ciekaw całego filmu. Podwójna rozetka jak widać jest naprawdę ciekawą kostką, OR z Efektu również dały świetne radę. Pokaz świetny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wydaje mi się, czy nagrywałeś bardzo daleko od piro ? Bo efekty rozetki jakieś takie małe wyszły na twoim filmie :)


Tak pokaz był w pięeknej sceneri wzgórza 150m od ludzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Cooli one rowy w kiblu trzyma xd A tak do tematu, to widze że pirotechnika mocno Cię ,,wciagneła" , mam tylko nadzieje że nie jest to chwilowa zajawka, bo pokazy robisz naprawde niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...