Skocz do zawartości

[Cooli] Zakupy, Galeria, Wynalazki, Pokazy


Cooli

Rekomendowane odpowiedzi

No i w Święta poleciały 2 pokaziki jeden hukowy na Rezurekcyjnej procesji na której pierwszy raz elektornika zawiodła ;) a drugi pokaz świąteczny (parę kostek + 20 szelek 2")


Elektronika zawiodła bo w pilocie bateria wysiadła :) no i odpalanie ręczne

1. Pokaz Hukowy: 10 paczek Fp3, 4 kartoniki małych achtungów, 2 kartony duzych achtungów, 2 paczki czerwonych petard triplexa.
2. Pokaz Świąteczny: Kostka MONAKO, Kostka z Arki, Viola, txb820x4, Vigo, MontEverest, 20 szelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Elektronika zawiodła bo w pilocie bateria wysiadła :)



Haha teraz też dołączyłeś do grona osób które będą wymieniać baterie w pilocie co drugi pokaz...

Znam ten ból, kiedy naciskasz pilota a tu nic...


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chyba napiszę pracę naukową pt. "O wyższości visco nad elektronicznymi zabawkami" :P

Cooli, mam nadzieję, że uraczysz nas filmami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmów nie mam z Rezurekcji ale napiszę jak to wyglądało.

FP3 były spinane po 3,4,5 sztuk jedną opaską zaciskową. Po odpaleniu był wyrzut i ładny huk.
Triplexy po jednej sztuce były detonowane.

Co do pokazu Świątecznego to słabe nagranie i tylko cześci pokazu jest w moim posiadaniu. Sąsiad nagrał bez statywu z trzęsącą się ręką po całodziennym świętowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Haha teraz też dołączyłeś do grona osób które będą wymieniać baterie w pilocie co drugi pokaz...

Znam ten ból, kiedy naciskasz pilota a tu nic...


Pozdrawiam


Śmiałem sie kiedyś z ciebie po pokazie Sylwestrowym a teraz śmieje się z siebie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie specjaliści pomocy :) Szykuje się do małego widowiska tak przeciągne go do 2 min. Piosenka x-ray dog - timeline.



Troszkę się nią pobawie i z 1:20 zrobie 2:00.

Na sam początek chce walnąć 3 salwy bs-101 albo 3 jw1000 a co dalej?

Zaproponujcie cos co można fajnie wkomponować w ten utwór.

System 18 kanałów + 2 stepery 10 kanałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już mam prawie gotowy zamysł jutro albo jeszcze dziś go przedstawię.


Czekam czekam :)


Jacy importerzy wchodzą w grę?


Nie ma granic żadnych (każdy)


Cooli a ja Ci polecam przesłuchać soudtrack do gry Mass Effect 3 są na niej oprócz oryginalnych utworów nowe opracowania klasyków:





http://www.youtube.com/watch?v=n94OekA_Zuk

fps


No ten pierwszy mi przypasował. Energiczny i można zrobić dużo szelek 2"


i jaką kwotę posiadasz :)


około 2000

Na pewno już będą w planie:

2 x JW408
3 x JW112
2 x JW4055
4 x JW90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fps jak byś miał czas możemy przetestować mój pójdzie na odpalanie szelek + 2 stepery.

Projekt będzie konkretny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli to napisz mi na PW jeszcze szczegóły dotyczące miejsca i daty pokazu. Z moim czasem różnie ostatnio bywa a i dojazd dalej niż 100-150km od krk odpada.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli patrząc na listę tego co już na pewno bierzesz to 1k przekroczysz a więc pozostaje około 1k do mojej dyspozycji twórczej :) Na 100% musisz mieć jw6005 wyrzutnia ma świetną dynamikę i pasuje do każdego pokazu.Myślę także, że wachlarz jw1006 ładnie się wkomponuje na tle bombek 2".Na finał nic nie zrobi większego zamieszania niż tzw "plemniki" :) Jw31 w ilości 6 sztuk na tle innych wyrzutni jak np miraż w ilości 4 sztuk zrobi niezłe show.Możesz też wybrać opcję 2xjw6005 i 6xjw31 ale to już kosztowna kompozycja :)

Wszystko postaram się załatwić w jak najlepszych cenach, natomiast one rowy dostaniesz po cenie zakupu ze względu na duże zamówienie, czyli jeżeli ceny one rowów w nowym cenniku będą podobne, ale pewnie nie będą :) To bs101 mógłbyś dostać za 29zł jw1000 za 35
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem właśnie do cennika Jorge 2012 i... szok :) Myślałem, że JW6005 ma minimum z 1,5", a tu się okazuje, że tylko 1,2" i na dodatek kosztuje tylko 199 zł. Tak więc TRZEBA JĄ BRAĆ, podzielam zdanie kameleona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamel rób ten scenariusz pokazu. I podaj ceny. One rowy biorę w kilkunastu sztukach po tych cenach można pojechać cały pokaz one rowami ;)

Damy radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

3 Maja znów miałem okazję postrzelać tym razem 16 kulek SP 2" jakich to zgadnijcie po efekcie.

Film:



i film właściwy :)




Zdjęcia:

3maja.jpg

3maja1.jpg

3maja2.jpg

3maja3.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...