Skocz do zawartości

[Cooli] Zakupy, Galeria, Wynalazki, Pokazy


Cooli

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy stuff i pierwsze zakupy w tym roku

nowystuf.jpg

oraz film do tego zakupu :)

I jak co roku Finał WOŚP na mojej małej skromnej wioseczce i światełko do nieba.

wosp.jpg

wosp1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niezle :D ciekaw jestem jaki bedzie twój stuff na sylwestra :D ile dałes za jw112 i za jw418?



Z tego co pamiętam za JW112 - 67 zł a za JW418 dopiszę jak zerknę na paragon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Cooli :D Jestem pod wrażeniem, co do Achillesa to nie wiem czy to jest jakoś super dobra wyrzutnia, ale jak już masz... :P sam oceń na żywo.

Co do Światełka do Nieba na WOŚP to funduszy nikt Ci nie zwróci rozumiem? :P

W każdym razie będzie to pewnie spore Światełko do Nieba w porównaniu do wielkości Twojej wioski. ;)

Z niecierpliwością czekamy na film! :D

pzdr
Pioter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że w tym roku będzie grubo. Jak tyle pójdzie na Światełko do Nieba to co dopiero będzie na sylwester :happy: Aczkolwiek przy takich kwotach najpierw zainwestowałbym w jakiś sprzęt do uwieczniania bo na pewno będzie co nagrywać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo deszczu i mokrej, wilgotnej pogody pokaz udany. Zapalniki odpaliły bez problemu. Mam teraz porównanie jak strzelają mokre kostki i jak strzelają suche. Różnica jest duża. Filmik będzie jak tylko go otrzymam zaraz umieszczam na YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany filmik z pokazu "Światełko do nieba" skromny i prosty. Mój kolejny pokaz amatorski będzie już pod muzykę bo nudzi mnie już strzelanie w ciemno :)


miłęgo oglądania i komentowania

Edytowane przez Cooli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprawdzenia czy system odpali 4 zapalniki na jednym kanale mojego systemu przeprowadziłem dziś test i okazało się, że bez problemu 10 metrów kabla przechodzi...

Tutaj przedstawiam pomocnika testów





i fina testu



MPI kolejny test bedzie juz w twojej obecnosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli widzę, że skrętką przedłużałeś, czyli faktyczna długość kabla była dużo większa. wniosek - system daje radę :D

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to kolejny zakup na ten rok 2012. Tym razem padło na sprzęt nagrywający a dokładnie na kamerkę Kamera Sony HDR-PJ10E. Jest teraz czym nagrywać...

Reszta zabawek do tej kamery dojedzie w przyszłym miesiącu (jak dobrze pójdzie)

kamera-sony-hdr-pj10e(1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję udanego zakupu. Też zastanawiałem się nad tą kamerą, ale doszedłem do wniosku, że projektor to niepotrzebna zabawka a to właśnie przez to kamera jest dość droga (jeżeli chodzi o jakość to sprawdzałem z CX130 i jest to na prawdę niewielka różnica). Jeszcze tylko trzeba dokupić dodatkowy akumulator (Sony wkłada zawsze najsłabsze) i można śmigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gratuluję udanego zakupu. Też zastanawiałem się nad tą kamerą, ale doszedłem do wniosku, że projektor to niepotrzebna zabawka a to właśnie przez to kamera jest dość droga (jeżeli chodzi o jakość to sprawdzałem z CX130 i jest to na prawdę niewielka różnica). Jeszcze tylko trzeba dokupić dodatkowy akumulator (Sony wkłada zawsze najsłabsze) i można śmigać :)


Porównywałem model niższy bez projektora i różnica była 200 zł. Ten z projektorem ma jeszcze nagrywanie dźwięku 5.1 oraz wychwytywanie uśmiechu. tańszy tego nie miał. Nie wybrałem kamery tylko dla tego że był projektor. Ale zabawka fajna. Jesteś gdzieś gdzie nie ma tv i na ścianie szybko przejżysz sobie nagrania. Jak na taką małą pierdółkę to z 6 metrów oglądasz na 60 calach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą którą mam (HDR-CX130) kosztowała 1350 zł z wysyłką i gratisową kartą i nagrywa dźwięk 5.1 i też ma funkcje wykrywania uśmiechu ;) Co do tego projektora, to wiem, że to świetna sprawa (kolega ma tą kamerę), ale doszedłem do wniosku, że nie jest mi potrzebna. Co do kamer HDR-PJ10E i HDR-CX130 to są praktycznie identyczne (taki sam przetwornik, identyczny obiektyw, GPS, nagrywanie na karty SDHC, taki sam zoom, itp itd). Jedyna różnica to projektor i kilka dodatkowych bajerów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...