Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w firmie Kometa


Rekomendowane odpowiedzi

sory ze wam zawracam głowe ale dokładnie o co chodzi w tym temacie bo wgl go nie rozumiem z góry dzieki za odp i sie nie denerwujcie ze takie pytanie zadaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja chętnie bym się pisał na takie zakupy ale mam dwa pytania:
1.Czy na moje zamówione kostki dostał bym fakturkę?
2.Czy jest możliwość podrzucenie towaru do Gliwic (Trasa A4 WROCŁAW-KRAKÓW leci przez Gliwice) a wiem że ''Kometa'' ma własne wozy do rozwozu pirotechniki ;)

Pozdrawiam i moja odpowiedź nie musi być na już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam
Ja chętnie bym się pisał na takie zakupy ale mam dwa pytania:
1.Czy na moje zamówione kostki dostał bym fakturkę?
2.Czy jest możliwość podrzucenie towaru do Gliwic (Trasa A4 WROCŁAW-KRAKÓW leci przez Gliwice) a wiem że ''Kometa'' ma własne wozy do rozwozu pirotechniki ;)

Pozdrawiam i moja odpowiedź nie musi być na już.


Z fakturą nie powinno być problemu. Co dostawy do Gliwic to zasadnicza kwestia to ile byś zamawiał, bo ja to będę wiózł swoim samochodem a do I20 nie wpakuję za dużo.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie będzie problemu z wysyłką kilku konkretów? ;)


Problemu nie będzie, kwestia tylko ceny dostawy. Poniżej link do przykładowego kalkulatora cen:

http://www.opek.com.pl/uslugi_przewozowe/uslugi_krajowe/uslugi_podstawowe.aspx

Dodam tylko, że np baterie 100sh 1,2" ważą przeciętnie ok 15kg...

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problemu nie będzie, kwestia tylko ceny dostawy. Poniżej link do przykładowego kalkulatora cen:

http://www.opek.com.pl/uslugi_przewozowe/uslugi_krajowe/uslugi_podstawowe.aspx

Dodam tylko, że np baterie 100sh 1,2" ważą przeciętnie ok 15kg...

fps



FPS paczki możemy nadawać tutaj: http://centrumkurierskie.pl

Sprawdzone i mozna polecić. Do 30 kilo 18 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, paczki lepiej nadać w centrumkurierskie.pl. Sam już korzystałem z ich usług i wszystko w jak najlepszym porządku. Szybko i tanio :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, bardzo mi się to podoba.
Może faktycznie termin w okolicach maja, czerwca był by lepszy.
O terminie pasowało by poinformować z miesiąc wcześniej, aby nie było niespodzianek.
Pozdrawiam.
PS: To mój 200 post, tak więc świętujemy :D
:fireworks::fireworks::f_a::f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście w temacie zamieściłem wstępną listę chętnych z podziałem na 2 terminy. Bardzo proszę o sprawdzenie czy kogoś nie pominąłem, albo nie wpisałem błędnie

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można prosić główną stronę tego importera , czy takowa w ogóle istnieje ?

Głównie to chciałbym zobaczyć jakie produkty posiada kometa i dopiero potem też dołącze do WK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji na powtarzające się pytania o cennik,to będzie on negocjowany z firmą Kometa na miejscu we Wrocławiu. Wstępne przedziały kwotowe i wynikające z nich ceny przekażę zainteresowanym na PW. Od razu uprzedzam, że nie będzie publikacji żadnego oficjalnego cennika, bo to nie leży w interesie Komety, ale każdy zainteresowany przed dokonaniem zakupu pozna ceny interesujących go artykułów.
Proszę też o wcześniejsze poinformowanie mnie jak ktoś zamierza kupić większą ilość towaru w ramach akcji wk z myślą o dalszej odsprzedaży. Takie przypadki będą analizowane oddzielnie.


fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...