Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w firmie Kometa


Rekomendowane odpowiedzi


Dajcie mi trochę czasu. Wk dopiero w czerwcu/lipcu, a Wy piszecie jakby się paliło. Ja mam oprócz forum jeszcze swoje życie i pracę, w której mam aktualnie zapierdziel. W przyszłym tygodniu jadę do Wrocka to się będę na miejscu dogadywał.

fps


Spokojnie nikt cię nie pogania ;)

sorry za ot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem chętny ale nie wiem na razie który termin jak ceny będą fajne to i moja gotówka będzie większa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do organizatora: serdecznie przepraszam, ale na pierwszy termin nie jestem w stanie uzbierać wyst. gotówki= prosiłbym o przepisanie na drugi termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widzę że temat trochę ucichł,ale mam nadzieje,że jest nadal aktualny :) Mnie fps możesz dopisać do listy na oba terminy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też jestem na tak na listopad najlepiej na szelki 2'' nwp bo podobno mają dobre.



Chyba coś ci się pomyliło, kometa nie sprzedaje szelek !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również z niecierpliwością czekam aż temat ruszy, na jakieś szczegóły, a w szczególności na cennik, bo od tego zależą moje zakupy i nie tylko na WK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat ruszy w swoim czasie, do czerwca jest jeszcze sporo dni, a ja mam aktualnie ważniejsze sprawy na głowie...

fps

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ja w takim razie koniec listopada. Zależy jakie będą ceny, kiedy ktoś poinformuje czy na pewno w tym roku będzie kometa, prześle cennik.


JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miło mi poinformować, że wreszcie mam czas na zajęcie się akcją. Uprzejmie proszę o aktualizację listy chętnych na zakupy w czerwcu. Proszę też podać pozycje jakie was interesują. Listę zamykam 10. czerwca i jest to termin, po którym nie przyjmuję więcej zgłoszeń. Kto nie zdąży się wpisać będzie miał kolejną szansę w listopadzie.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że kupiłbym coś w pierwszym terminie (zależy od funduszy), ale wstępnie można mnie dopisać na I termin (w drugim terminie też coś wezmę).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to jaki będzie koszt paczki picollo ?



Kto Ci będzie teraz stawał na głowie i podawał cenę paczki piccolo....
Nie potrzebne zamieszanie w temacie stwarzasz .





Co do zakupów to jestem chętny na kostkę Santa Cruz, P7450 Kreta oraz P7651 ;)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię coś w 1 terminie, w listopadze możliwe ze też coś kupię.

To co mnie interesuje :
Santa cruz
borneo
vigo
ghana
kreta
P7307

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można by było to prosiłbym o jakiś cennik, nie wiem czy się wpisać na teraz czy listopad, jakieś pierdoły bym kupił, jak nie na ten rok to na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli można by było to prosiłbym o jakiś cennik, nie wiem czy się wpisać na teraz czy listopad, jakieś pierdoły bym kupił, jak nie na ten rok to na przyszłość ;)


:facepalm:

Ja również coś tam wezmę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Nie wiem co tam złego napisałem... jak ceny będą atrakcyjne to wezmę teraz a jak nie to jeszcze poczekam bo bigfun coś fajnego szykuje... czy zawsze kur trzeba pisać litanie żeby każdy zrozumiał co ktoś ma na myśli? Ceny fajerwerków rosną i mam okazję skorzystać z dobrej oferty, a ja nie widzę na nich daty ważności, czy odpalę teraz czy w 2013, bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...