Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w firmie Kometa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Korzystając z ruchu na forum chciałbym zasygnalizować, że w przyszłym roku planowana jest akcja wk w firmie Kometa. W tym temacie proszę o wasze opinie na ten temat. Ja ze swojej strony dodam, że zapewniam dostawę do Krk gratis.

Wstępna lista chętnych na wk termin 1. czerwiec/lipiec

-FireworksMaster
-MajsterD12
-Poki
-domin889
-Przemo312132
-CzesioStunter
-Cooli
-9ogonuf
-rademenes95
-vipek98
...

Wstępna lista chętnych na wk termin 2. koniec listopada

-ZIP
-luxor
-capensis
-glosal
-@Gerard@
-JMJ
-hl
-Bartekeuro
-Maurycy
-Ponqu
-Piter2599
-mpiwowski
-sylar
-FireMeXu
-Arturo :_)
-kubaguzik
-krzychu94

...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej się piszę na taką akcję. Kiedy ona dokładniej się odbędzie. Będzie można liczyć na rabat i na gadżety firmowe?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzący rok zapowiada się coraz ciekawiej.
Tutaj moje pytania.

Kiedy mniej więcej się odbędzie?
Na jakie zniżki moglibyśmy liczyc?
Czy można wziąść jakies 2-3 kostki tylko? Chodzi o kostki do 20-25 zł :)

PS. I poraz kolejny Kometa nas zaskakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra zapowiedź na przyszły rok :)
Zobaczymy jak będzie wyglądała strona finansowa na czas WK, ale będę się starał wziąć w nim udział....
Jak to się mówi dobrego piro w dobrych cenach nigdy za wiele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku postaram się żeby większość stuffu pochodziła od Komety więc prawdopodobnie też bym się na coś takiego pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akacja będzie przeprowadzona na przełomie listopada i grudnia 2012. Termin trzeba tak dobrać, żeby w Komecie mieli dla nas czas. Ja proponowałbym ostatni tydzień listopada, bo wtedy będzie większość nowych dostaw. Rabat na pewno jakiś uda się wynegocjować. Już sam zakup u importera powoduje, że nie będziemy płacić dodatkowej marży sklepu.
Polityka cenowa Komety jest dosyć elastyczna i wszystko będziemy negocjowali indywidualnie. Mamy wielką przewagę bo Pani Agnieszka zna moc opiniotwórczą naszego forum, poza tym myślę, że może uda się dobić do okrągłej sumki a wtedy łatwiej się rozmawia.
Druga sprawa to dostępność produktów, gdzie ma być większa niż u źródła? Ja bywam przeciętnie raz na miesiąc we Wrocławiu i z odpowiednim wyprzedzeniem postaram się podać wszystkim zainteresowanym warunki na jakich odbywałyby się zakupy. Jak weźmiemy się za wszystko odpowiedni wcześnie to zapewne będzie możliwość hurtowego nadania paczek kurierem.
Temat zakładam już teraz, bo nauczony doświadczeniem po zakupach w Gromie, wiem, że na porządną organizację takiej akcji potrzeba czasu. Póki co zgłaszam się też na samozwańczego koordynatora akcji po stronie forum.
Jak tylko opadną emocje po sylwestrze zacznę zbierać chętnych i orientacyjne deklaracje kwoty, jaką chcielibyście wydać na produkty Komety, dzięki czemu będzie mi łatwiej wynegocjować konkretne warunki.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem jestem chętny, lecz kwoty nie jestem w stanie podać, jak WK odbędzie się w listopadzie to kwotę jaką przeznaczę będę w stanie podać dopiero po wakacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Dla mnie bomba pomysł ! W następnym roku stawiam właśnie na Kometę, jestem zainteresowany :) only 100sh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdzie się większa ilość chętnych na zakupy we wcześniejszym terminie to akcję można spróbować rozłożyć na 2 raty. Pierwsza np w okolicy wakacji i druga w listopadzie. Ja już napisałem do Komety o planowanej akcji. Sądząc po dotychczasowym podejściu firmy do forum, myślę, że wszystko będzie zorganizowane perfekt. Wszelkie pytania o szczegóły proszę kierować w pierwszej kolejności do mnie.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie cud tylko rzeczywistość, a kupując u importera powinniśmy uniknąć problemów z brakami na magazynie. Poza tym będą dostępne produkty tylko jednej firmy, co dodatkowo uproszcza sprawę. I od razu zaznaczam, ze terminy na wpłaty i zakupy grupowe będą sztywne, a spóźnialscy będą musieli radzić sobie we własnym zakresie.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako prawdziwy fan produktów Komety ze wskazaniem na ich wyrzutnie już teraz zaznaczam, że piszę się na zakupy u tego importera. Zresztą już jestem po osobistych rozmowach, ale nie odroczyłem je w czasie na Nowy Rok. Czy wytrzymam do listopada to nie wiem. Na pewno jeżeli Santa się sprawdzi i finanse pozwolą również kupię jakieś małe conieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby przeprowadzić 2 tury tych zakupów bo nie wiem czy wytrzymam do listopada. Mam nadzieję że mogę liczyć na gadżety firmowe Pani Agnieszko? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ceny byłyby atrakcyjne, sądzę że mógłbym nawet 3/4 stuffu kupić w tym WK B) . Wstępnie się piszę, ale to jeszcze dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie to postaram się ustalić 2 terminy. Ostatni tydzień listopada i drugi w okolicach wakacji. Co do konkretów to przedstawię je po rozmowie z importerem, co powinno nastąpić jeszcze w styczniu.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No panowie to postaram się ustalić 2 terminy. Ostatni tydzień listopada i drugi w okolicach wakacji. Co do konkretów to przedstawię je po rozmowie z importerem, co powinno nastąpić jeszcze w styczniu.

fps


fps -------> snieg-7[1].gif

Prosiłbym cię abyś spróbował ustalić termin najlepiej koniec maja

Edit: Wydatki...... przekładam się na Listopad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...