Skocz do zawartości

Fajerwerki pod choinkę


Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymaliście kiedyś fajerwerki w ramach prezentu gwiazdkowego? To dość nietypowy pomysł na świąteczny prezent, dlatego zdecydowałem się i taki wątek założyć na tym jakże zacnym forum.
Osobiście miałem w tym roku otrzymać HE0208, niestety speedkolbuszowa wyśle mi je dopiero we wtorek, więc może na środę dojdą. A tak ogólnie to zawsze marzyłem o takim prezencie pod choinkę, ale nigdy takowego nie otrzymałem :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nigdy! Pod choinką chcę znaleźć prezent, niespodzianke, coś co rozpakowuję z zastanawianiem się co to może być. Fajerwerki są wspaniałe, piękne, ale to ja musiałbym wszystko zorganizować, a to niszczy jak dla mnie element magii świątecznego prezentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, nigdy! Pod choinką chcę znaleźć prezent, niespodzianke, coś co rozpakowuję z zastanawianiem się co to może być. Fajerwerki są wspaniałe, piękne, ale to ja musiałbym wszystko zorganizować, a to niszczy jak dla mnie element magii świątecznego prezentu.



no dokładnie, o to chodzi że ważne jest zaskoczenie a nie czekanie "ah jak fajnie rodzice kupili mi pod choinkę JW408" ....

no chyba że w ciągu roku zapoznasz rodzinkę ze sklepami internetowymi i "podsuniesz" ciekawsze kostki :blush:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też 2 lata z rzędu dostałem fajerwerki pod choinke i byłem bardzo zadowolony;) Świetny prezent który bardzo cieszy, i który w dodatku sam sobie wybrałem na fajerwerki market;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie fajerwerki pod choinką to totalny imbecylizm. nie wyobrażam sobie dostać na prezent coś takiego. generalizując pod choinkę powinno dawać się coś bardziej "poważnego"... ...no ale jeżeli ktoś ma pewną "jazdę" to cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem 3 razy w tym roku mam dużo dlatego nie dostalem
Ale zawsze miło dostać :) a moj starszy wie co dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja dostałem kiedyś 2 paczki achtungów Tropica, Picolaki, kilka cyrkoblitzów i jeszcze cos tam, nie pamietam bo to było z 4 lata temu. Po wigilijnej kolacji wyszlismy z rodziną przed dom i wystrzelałem Achtungi i cyrko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwnikiem dawania i dostawania fajerwerków pod choinkę, dlatego nigdy o nie nie prosiłem. Pod choinką powinny znaleźć się prezenty bardziej wyjątkowe, które za X lat będziemy wspominać z czasów dzieciństwa czy młodości, a takie fajerwerki są niestety zbyt "ulotne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku dostawałem pod choinke jakieś petardy hukowe, rakiety lub wyrzutnie, rok temu dostałem Mistrzowie Ognia 25shot dwa lata temu jakąś baterie od wujka nie pamiętam nazwy i powyżej 3 lat same hukowe no jedna paczka rakiet się trafiła. Ale wszystko bardzo porządne bo brat i wujek całkiem całkiem znają się na jakości :) Na te święta nie dostałem żadnych fajerwerek ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otrzymaliście kiedyś fajerwerki w ramach prezentu gwiazdkowego? To dość nietypowy pomysł na świąteczny prezent, dlatego zdecydowałem się i taki wątek założyć na tym jakże zacnym forum.
Osobiście miałem w tym roku otrzymać HE0208, niestety speedkolbuszowa wyśle mi je dopiero we wtorek, więc może na środę dojdą. A tak ogólnie to zawsze marzyłem o takim prezencie pod choinkę, ale nigdy takowego nie otrzymałem :S


Widzę spore zainteresowanie tematem. Dziękuję Wam wszystkim za posty tak liczne. Oczywiście zdania mocno podzielone. Rzeczywiście fajnie jest nie wiedzieć co ostaniemy na dany rok od św. Mikołaja :] bo niespodzianki cieszą, a tym bardziej miłe.Jednakże zważywszy na to, iż u niektórych prezenty z roku na rok są nietrafione (skarpetki, krawaty, słodycze, czasami kosmetyki, itp.) czasami lepiej podsunąć św.pomysł z jakiej kategorii pragnęlibyśmy prezentu. Wówczas Mikołaj od razu wie co lubimy, wtedy wystarczy się zdać na jego mądrość, a z pewnością pod choinką ujrzymy prezent marzeń ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli ktoś chce dostać fajerwerki pod choinkę to jest z nim coś nie tak.
Ja osobiście wolę dostać coś czym będę mógł się cieszyć przez długie lata, albo chociaż miesiące a nie kilka sekund...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam , że fajerwerki są dobrym prezentem na gwiazdkę.
Ja od 3 lat dostaje fajerwerki (jako część prezentu, gwiazdkowego) i zawsze bardzo się z nich ciesze. Wole dostać coś z czego będę zadowolony i co będę wspominał, niż jakieś nietrafione bibeloty które znudzą się po paru dniach i zostaną rzucone w kąt. Poza tym , fajerwerki też mogą być niespodzianką, bo teraz w wieli sklepach można zobaczyć efekt danej wyrzutni na filmach, co pozwala np. rodzicom, na samodzielne wybranie wyrzutni, wg. ich gustu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem jeśli ktoś chce dostać fajerwerki pod choinkę to jest z nim coś nie tak.
Ja osobiście wolę dostać coś czym będę mógł się cieszyć przez długie lata, albo chociaż miesiące a nie kilka sekund...


Wg mnie to zupełnie normalny prezent. Bynajmniej jak dla mnie "moralniejszy" aniżeli np. dildo, bo i takie prezenty się zdarzają. Na szczęście w mojej karierze takowego nie było ;) Na długie lata...
A czyż petardy nie poleżą sobie? Kto mówi by od razu je odpalić wszystkie. Niech Pan zwróci jeszcze uwagę, ze fajerwerki pójdą może i z dymem, ale za to jakim! Na twarzach tylu ludzi będzie malował się uśmiech, podziw, zachwyt, ekscytacja ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobry pomysł bo jak dostaniesz jakąś fajną wyrzutnie która Ci się od dawna podobała to będziesz happy i jak to odpalisz to dużo ludzi będzie się cieszyć z widoku :D. Dobry pomysł zależy dla kogo . Mój brat nie lubi fajerwerków ( :[ ) i jak by dostał to ode mnie to by się wkurzył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...