Skocz do zawartości

Czy ''słychać'' już u was zbliżającego się sylwestra?


piotrekk95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 850
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W sobote ktoś odpalił wyrzutnie ok. 25 sh, wczoraj słychać było moździerz i kilka petard (ciche, chyba korsarki).

 

Teraz prawie codziennie ktoś coś odpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Sącz żyje! Przed chwilą słyszałem dużą wyrzutnię, wczoraj ktoś strzelił kostkę 7 strzałów i słychać petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już codziennie huki słychać, od czasu do czasu nawet wyrzutnie lub rakietkę ktoś odpali. Słychać że ten dzień jest już blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Sącz żyje! Przed chwilą słyszałem dużą wyrzutnię, wczoraj ktoś strzelił kostkę 7 strzałów i słychać petardy.

 

 

To może mnie słyszysz bo ostatnio poszło sporo dobrych, głośnych petard i echo niosło się naprawdę długo. Ja jak wracałem z zajęć dodatkowych to w środku miasta na wyskiej górce widziałem jakąś rakiete i pojedynczy strzał (pewnie moździerz). A do tego kilka huków.

 

PS. Capodanno też coś odpal to może usłsze ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 dni do sylwestra cisza :christmasexclaim:/> :christmasexclaim:/>

 

To jest Andrzejku cisza przed burzą :)

U mnie rok temu podobnie było (teraz zresztą też, może jakieś pojedyncze huki na 3-4 dni ), a o 24 OGIEŃ :D Piro się ludziom nie kończyło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj tak o godzinie 21:00 oglądałem film w salonie który ma batdzo duże okno tarasowe zaraz obok telewizji i widać bardzo dużo. Oglądam a tu nagle piękna rakieta lub moździerz wybucha na wielką czerwono-zieloną peonie. Dźwięk doszedł do mnie dopiero po 4 sekundach. Widać że Nowy Sącz żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niesamowicie słychać.Co 5 minut jakiś huk.Jestem w szoku bo nigdy tylu huków nie słyszałem.Moja miejscowość liczy ok.15 tysięcy mieszkańców także tym bardziej jestem zdziwiony, ale chyba wszystko dlatego, że pojawiły się fajerwerki w marketach.Normalnie u mnie teraz jest jak 30 grudnia...Nie ma odrobiny przesady w tym, że co 5 minut huk.Wczoraj(można powiedzieć dzisiaj) nawet przed 01:00 ktoś strzelił coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiedle Wrzeciono na warszawskich Bielanach coraz głośniejsze :) Wczoraj jeszcze niemrawo ale dzisiaj huku więcej, a i nawet ktoś pokusił się o odpalenie kostki. Nie da się ukryć, że sylwek coraz bliżej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to teraz często słychać hukowe, najczęściej jak się ściemni. Dzisiaj z godzinę temu poszedłem odpalić 3 bączki z Jorge JM04 no i zrobiłem to, ale nieźle się nagimnastykowałem, żeby je odpalić :P Po odpaleniu zaczęła mnie gonić jakaś banda chłopów i cały czas nawalali korsarzami i FP3 :christmascool: :christmasexclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sie rozkreca wiara od kilku dni, jak nigdy ;] dzis duzo razy bylo huk slychac. wydawalo mi sie ze kilka hukowych i rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...