Skocz do zawartości

JW25 Cudak Battery


mateo1992

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mp,moim zdaniem cztery cudaki to za dużo.Muszę przyznać,że efekt był fajny,ale za szybko strzelały i efekty zbyt się na siebie nakładały.Ja bym dał ze dwa cudaki po bokach i w środku jakąś inną wyrzutnie dla zróżnicowania efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Cudaka na minionego sylwestra i się nie zawiodłem :wink:

Piękna, 25 strzałowa bateria. Za tą cenę praktycznie rzecz biorąc nie ma nic lepszego. Różnorodne efekty, duże i kolorowe peonie wraz z białymi palmami tworzą bardzo ładnie wyglądające na niebie widowisko. Jedna z najbardziej opłacalnych wyrzutni w swojej klasie. Gorąco polecam!

Mój film:
http://pl.youtube.com/watch?v=dMY97SIGidY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Cudowna, piękna, oszałamiająca. Pod koniec jednego z wystrzałów "ramie"(chodz o te z piwoni czy z czego tam) dosięgło prawie mnie, musiałem odskoczyć. Oszałamiające efekty. Bardzo ładna. Polecam serdecznie. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty bardzo kolorowe i zróżnicowanie,a w dodatku jej dynamika :wink:.Bardzo mi się podobała choć jej cena po ostatnich podwyżkach nie jest już tak atrakcyjna i osobiście wole JW90,ale i tak 10/10!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku miałem 3 sztuki, i muszę powiedzieć, że cudak jest trochę przereklamowany.Za kwote 32 zł można kupić o wiele lepszą wyrzutnie jaką jest np.Concept z triplexa.W przyszłym roku raczej jej już nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Wyrzutnia bardzo dynamiczna , i opłacalna , lecz kumpel miał jakiś nie wypał i pól wyrzutni tylko wystrzeliło... ?! dziwne , ale realne , aczkolwiek polecam tą wyrzutnie , jest bardzo dynamiczna i różnorodna , i niespodziewanie strzelają pociski :D np. na poczatek leci prawie 3 naraz , potem tak pojedyńczo , potem 4 na raz itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wyrzutnia, ładne kolory duże efekty. Wg. mnie trochę lepszym wyborem jest Styx ale to kwestia gustu.
Idealnie nadaje się do pokazów
9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Strzelałem JW25 w Nowy Rok. Szczerze mówiąc to wyrzutnia nie wywarła na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia. Nie mówię że jest zła, tylko po prostu spodziewałem się czegoś więcej. Mimo to, uważam że jest to pozycja godna polecenia i na pewno warta swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ładna wyrzutnia, miałem ją na tegorocznego sylwestra i zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie. Efekty były bardzo duże, długo utrzymywały się na niebie i jest dynamiczną wyrzutnią ;) Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczałem tą wyrzutnie 2 lata temu. Była to moja pierwsza wyrzutnia w życiu i bardzo mi się spodobała. Pomyślałem, że to dlatego, że nie puszczałem innych. Po tych latach stwierdzam, że jest jedna z najlepszych wyrzutni w swoim przedziale cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...