Jump to content

O której godzinie strzelacie?

Bartekeuro
 Share

Recommended Posts

Ja do siedemnastej-osiemnastej wychodzę od czasu do czasu strzelać petardami, a jak się zrobi ciemno na tapetę idą rakiety, wyrzutnie itp. :xmas_wink:

Ja tak w granicach 15 już zaczynam krążyć koło bloku. najlepszy efekt jest za blokiem i za blokiem pójdę strzelać w tym roku.

Ja zaczynam tak od 12 i wale do 00.00 póżniej strzelam po 00.00 i tak do 03:00

Ja tam wychodzę jak tylko sie ściemni i strzelam z petard, co około 30-40 min. tak do ok.23.00. Po 23.30 juz wychodzę na "poważnie" i czekam na 00.00 i booom :xmas_w00t: .

Ciężko powiedzieć gdyż pierwsze wyjście u mnie jest o godzinie 15 30 żegnać stary rok . Wracam wtedy z powrotem o 16 30 -17 kończyć szykowanie imprezy. Jak już Zabawa w domu się zacznie koledzy i koleżanki się zejdą , no to w pełnych godzinach poczynając od 19 ... 20 ..itd aż do 23 50 kiedy to już się wychodzi zamienić fp3 i moździerze na wyrzutnie . :xmas_wink:

Ja strzelam praktycznie cały dzień: najpierw rano wychodzę strzelać około 10 rano i strzelam małymi petardanmi i tak coraz większe później ok 17 jak przyjedzie kolega strzelamy ,,kolorowymi" fajerwerkami:rakiety,rzymiaki,motylki,moździerze itp. o 24:00 wiadomo pokaz główny :)

Ja wychodzę gdzieś o 11-12 strzelam tylko z hukowych. Wracam gdzieś o 13-14. Potem jak się ściemni (16-17) Idę się trochę pobawić (motylki,cyrkoblitze,mniejsze rakietki itp./itd.) wracam o 20-21 i czekam na 24:00 wychodze gdzieś 20minut przed północą :P

Przeważnie wychodzę o 15 i tak strzelam do 18. Później wychodzę o 23:30 i strzelam rakietkami, cyrko, pierdołami itp. O 24 chyba wiadomo, wyrzutnie. :xmas_wink:

W tym roku mam zamiar strzelać od 15 co jakiś czas do godziny 20 :xmas_happy: To będą jakieś pierdółki hukowe :xmas_smile: O północy odpalam sprzęt cięzki :fireworks: Rakiety, baterie, fontanny i pozostałości z pierdołek :xmas_laugh:

A ja zaś zazwyczaj albo idę strzelać od 22:45 do 23:30, lub od godziny 0:45 do 01:30, bo wolę popatrzeć z najlepszej perspektywy na to, co mogą mi inni pokazać, czyli z balkonu :xmas_smile: Jakoś jak o godzinie 0 jestem na dworze to nie mogę się skupić na tym co ja puszczam, tylko patrzę na efekty innych, a z tego co ja odpalę to nic nie pamiętam :xmas_tongue:. A poza tym, cały rok czekam na to łubudubu, to wolę sobie zobaczyć jak najwięcej mogę, i dlatego własnie patrzę z 7 piętra z okna lub balkonu :xmas_biggrin:

A ja zaś zazwyczaj albo idę strzelać od 22:45 do 23:30, lub od godziny 0:45 do 01:30, bo wolę popatrzeć z najlepszej perspektywy na to, co mogą mi inni pokazać, czyli z balkonu :xmas_smile:/> Jakoś jak o godzinie 0 jestem na dworze to nie mogę się skupić na tym co ja puszczam, tylko patrzę na efekty innych, a z tego co ja odpalę to nic nie pamiętam :xmas_tongue:/>. A poza tym, cały rok czekam na to łubudubu, to wolę sobie zobaczyć jak najwięcej mogę, i dlatego własnie patrzę z 7 piętra z okna lub balkonu :xmas_biggrin:/>

Jakbym widzial mnie :) Mam bardzo podobnie :D ja strzelam(cz.główna od 0:25-30) :)

• 11 months later...

Jak zwykle jak już się troche ściemni to zaczynam strzelać. Na początku idą petardy na zaryche i takie tam, później ok 22:00 rakiety moździerz i jakieś małe wyrzutnie no i o 00:00 pokaz główny :D

na początek kilka Fp3 zeby sąsiedzi nie zapomnieli ze sylwester, potem korsarze pikolki, karabinki z piccolo , itp . Od 16-17 już bardziej konkretne petardy i art.różne i o 00 wyrzutnie . ;)

Zaczynam o 10-11 i tak cały czas z przerwami na jedzenie, i ogrzanie się. A o godzinie 0 już wyrzutnie, rakiety i moździerze.

zawsze wychodziłem 23:50 , ale w tym roku wyjdę około 12:00 postrzelam kilka petard itp potem obiad i wyjdę znów o 14:00 i zostane do północy oczywiście będą jakieś przerwy :D

Dotychczas wychodziłem około 14/15 kilka petard, coś jadłem i wychodziłem strzelać dopiero o 19 aż do północy z przerwami :)

Zawsze wychodziłem 23:40, oglądało się wcześniej Sylwester z Polsatem :xmas_laugh:.

W tym roku wyjdę dużo wcześniej, i oczywiście kilka petard od południa do wieczora. :xmas_smile:

• 1 month later...

Po obudzeniu się obowiązkowo trzeba zrzucić petardę z balkonu (mieszkam w domu jednorodzinnym), koło południa odpalam petardy na drodze albo nad rzeką, a właściwe strzelanie kolorowymi fajerwerkami zaczynam o 23:40-23:45 :) .

Ja zawsze wychodze postrzelać petardami i jakimis rakietkami koło godziny 19-22 oczywiscie z przerwami, Dopiero za pietnascie 23 ide wystrzelic jakis mozdzierz i jakas wyrzutnie oraz rakiety. Troszke jeszcze strzelam rano i w godzinach połódniowych, oczywiscie petardami :).

• 1 month later...
  • mantis changed the title to O której godzinie strzelacie?