Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w hurtowni Grom Zbig


luxor

Rekomendowane odpowiedzi


Doradźcie mi jakieś hukowe ,,specjały''. Chodzi o to , żeby były głośniejsze od JC05 i mniej więcej w tej samej cenie, lub w cenie maks. 1,00 za szt.



Petardy 859 ktore, jak na razie, sa malo gdzie dostepne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę jestem w Częstochowie i na razie tylko ten termin wchodzi w grę. Później nie wiem kiedy. Aktualnie przebywam z żoną i dzieckiem poza Częstochową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodów osobistych drugie zakupy zostają przesunięte z dnia dzisiejszego na któryś dzień w przyszłym tygodniu(za niedługo podam dokładną datę).Zamówienia można teraz składać do niedzieli z możliwością niewielkiego przedłużenia.Dla wielu osób ta informacja jest bardzo dobra,lecz osoby które już złoży zamówienie otrzymają je z niewielkim opóźnieniem(ok.tygodnia) za co bardzo wszystkich przepraszam.
Uwaga:
Nie pisać żadnych wiadomości,pytań,zamówień itp. do Cooliego,bo jest on zajęty,nie ma go w domu i Wam nie odpowie!
Wszystkie pytania,zamówienia itp. kierować tylko i wyłącznie do mnie(odpowiadam w wolnym czasie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno ale zawsze :) Dzięki wielkie za akcje, głównie Dawolfowi który mi wszystko załatwił :D

sdc12899x.th.jpg

W gratisie dostałem picolaki, rzymskiego, motylka czy tam pszczółkę, 2x859 i 3xpiszczałki. Paczka przyszła już dawno ale dopiero teraz wrzucam :)

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję za akcje :) Piona chłopaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie zakupy właśnie się odbyły niestety były spore braki,lecz przez weekend zostaną uzupełnione i dokupione przez Cooliego :) Pracownik Groma właśnie wystawia nam fakturkę XD
Pierwsze paczki zostaną wysłane w poniedziałek,tam gdzie były braki zaczekają na uzupełnienie i pójdą wtorek/środa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej dostawy triplexa wszystko wymiecione już z magazynu. W przyszłym tygodniu ma być coś ale nie wiadomo co i kiedy na 100%.

Wiem, że wyczyszczone magazyny są też z petard 859 i tych małych kostek tripla za 7 zł. W poniedziałek jadę po 20 ostatnich paczek 859.

duże kostki schodzą jedna za drugą i też dla dawolfa jadę po 407 w poniedziałek.

Ciężko będzie z kostkami triplexa ale miejmy nadzieję, że będą po niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Paczka została wysłana w sobotę , a dzisiaj jest już u mnie. Wszystko ładnie zapakowane był też gratis :)

Dziękuję Dawolfowi , Cooliemu za to całe WK i innym zaangażowanym , było sporo pracy - Dobra robota panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...