Skocz do zawartości

Wspólne kupowanie w hurtowni Grom Zbig


luxor

Rekomendowane odpowiedzi


Mały ma na imię Wojtuś. Vel dzięki za tego plusika ;)

Dzięki wszystkim


Nie tylko velowi to zawdzięczasz

Co do cen to poniżej link do pobrania skanu z rachunku, tego co ja kupowałem:

...

Patrzycie na ostatnią kolumnę po prawej, tam jest cena brutto zakupu, czyli taka jaką wy płacicie

fps Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już z dwolfem ugadany ;]
859x4
jco5x4
tylko pisze poscik zeby pozniej zamienic go na [Wszystko ładnie pięknie, paczusia doszła itp.. :laugh: ]
Pozdrawiam i dla cooli'ego życzonka aby zdrowe tylko było ;]

PS: Pieniążki Przelane :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem swoją paczke z WK w poniedziałek. Może akcja nie wyglądała do końca tak jak sobie ją wyobrażałem, niemniej jestem zadowolony z zakupu. Dziękuję organizatorom, szczególnie Cooliemu za zaangażowanie i, mimo braku rabatu, małe gratisy!

Pozdrawiam.

PS Fotki wrzucę niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie a czy taniej o 10 % dalej będzie?


Rabatów nie ma! Kupujemy po atrakcyjnych cenach, dzęki "programowi lojalnościowemu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym brakiem rabatów to nie do końca prawda, bo jak się bierze od razu karton jednego asortymentu jest 10% rabatu z automatu. Nie dotyczy to tylko dużych wyrzutni pakowanych po jednej szt. W naszym przypadku wyszedł nam rabat tylko na JC05 bo wzięliśmy od razu 50 paczek - czyli karton.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hurtowni Grom-Zbig rabatem jest sama cena :) Nie dostaniecie nigdzie indziej towaru tak tanio jak w tej hurtowni.

Czasem się zdarza że na necie jest jakiś artykuł taniej ale to są stare dostawy i jest to sporadycznie.

Do dużych zamówień dokładane są gratisy które starałem się wszystkim włożyć aby było sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W Hurtowni Grom-Zbig rabatem jest sama cena :) Nie dostaniecie nigdzie indziej towaru tak tanio jak w tej hurtowni.

Czasem się zdarza że na necie jest jakiś artykuł taniej ale to są stare dostawy i jest to sporadycznie.

Do dużych zamówień dokładane są gratisy które starałem się wszystkim włożyć aby było sprawiedliwie.


Nie byłbym tego taki pewny, że najtaniej :)

Przy okazji zapytam, szykuje się jeszcze w tym roku dostawa komety ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up.

Nie mówimy tu o promocyjnych cenach, a o stałych. Wiadomo, że sklepy wprowadzają mnóstwo promocji i zdarza się, że jest taniej w jakimś sklepie niż w Gromie, ale to tylko okresowe ceny więc w gruncie rzeczy najtaniej i tak wychodzi w Gromie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie byłbym tego taki pewny, że najtaniej :)

Przy okazji zapytam, szykuje się jeszcze w tym roku dostawa komety ?



To uzasadnij swoją odpowiedź bo ja jestem pewny, że najtaniej :)

Jest to uzasadnione kilka postów wyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli nie ma co się wdawać w dyskusję, dla jednych najtaniej, inni mogą mieć swoje źródła. Fakt faktem, że jest taniej niż w jakimkolwiek sklepie online, a to się najbardziej liczy dla 99% osób. Jest jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, w Gromie takie ceny dostaje się na dzień dobry, a przy większych zakupach są dodatkowo gratisy i tak jak napisałem wyżej biorąc karton otrzymuje się 10% rabatu. Kameleon znajdź mi sklep, gdzie oficjalnie sprzedaje się JC05 po ...zł brutto za paczkę, albo JW4055 po ... brutto i mówię tutaj o regularnych cenach a nie promocjach.

PS Cooli ma nadzieję, że pamiętasz o moim skromnym zamówieniu uzupełniającym, które sms'em przesłałem ;)

fps

Edytowane przez velibrum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się tutaj nie wdaje w niepotrzebną dyskusję. Grom stawia sprawę jasno podaje najtańszą cenę towaru nie wprowadzając w błąd klienta mówiąc 20% rabatu czy 10%. Wiele osób mówi że kupując gdzieś dostaje 20% rabatu albo 15% nie wiedząc od jakiej ceny taki rabat jest brany :) a potem cena wychodzi jak ktoś sobie policzy. Wiele sklepów internetowych zarabia na przesyłce. Bo taka firma ma umowę z kurierem i płaci 10/14 zł za wysłanie paczki. te 16 zł które zostaje to jest wasz pseudo rabat ;)

To wszystko :) w sprawie rabatów i cen. Kto ma ochotę to sobie kupi tu kto ma inną ochotę to sobie kupi tam.


FPS zamówienie ci podeślę w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt Cooli, ale tak funkcjonuje wolny rynek. Generalnie każdy chce zarobić. Jakby ludzie znali ceny w jakich kupują importerzy to by dopiero się zdziwili. W każdym razie każdy ma wolny wybór i dlatego napisałem, ze nie ma co dyskutować. Jak widać sporo osób jednak zdecydowało się na wk w Gromie. Następnym razem zorganizujemy to wcześniej i na spokojnie, a jak się uzbiera większa kwota to będzie możliwość brania na kartony i jeszcze lepszych cen.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do cen to w Gromie można kupić Jorga po najniższych cenach,jakie widziałem(oczywiście nie licząc promocji),ale co do Triplexa to ceny są takie sobie i u konkurencji jest taniej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawolf, bo wszystko zależy od umowy z importerem. Tak samo jest z Kometą, Śmieszkiem, SP, Maxemem itd.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od ilości jakie bierze hurtownia od importera,oraz od tego jak długo z nim współpracuje.Grom od początku istnienia działał z Jorgiem i już sobie wyrobił ceny,a z Triplexem to stosunkowo od niedawna i ilości też trochę małe biorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fps nie chcę robić tutaj reklamy ale muszę to sprostować :) Kupując w innej hurtowni którą prowadzę na forum jc05 normalnie po 6zł są a przy większych zakupach mogę puścić nawet za 5,60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
A ja sorry, że się zapytam, alę jak chcę kupić JC05 i 2 metry lontu wolnopalnego to gdzie mam się zgłosić(jestem z gliwic).
Ile kosztuje przesyłka lub poczta lub dojazd osobisty(nie mój).
Możecie odpowiedzieć na forum, lub na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...