Skocz do zawartości

JR2 Diabolo, JR4 Diabolo, JR6 Diabolo, JR8 Diabolo


Sasek62

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo dobre rakietki, JR4 zwłaszcza że efekt mają większy od niektórych kostek 0,8'' ;)/>

 

 

 

JacuQM

No to prawdopodobnie miałeś jeszcze starą wersje, bo nowa jest już znacznie słabsza jeśli chodzi o rozpiętość efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co się dzieje z tymi rakietkami? W żadnym sklepie nie mogę ich kupić,a na fajerwerkitanio.pl pisze,że jest spodziewana dostawa,tylko to trwa już 5 tygodni,co,przestali je produkować czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

najlepsza według mnie jr8 ale najbardziej opłacalna jr6 jr4 miałem w gratisach rok temu to niektóre były "niskich lotów" i trzeba sie było chować zeby sobie kurtek nie poprzepalać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Przed chwilą odpaliłem dwie JR1. Jedna wybuchła na ziemi, a druga poleciała na wysokość na oko 10 m i dała bardzo ładny efekt

 

 

 

Rakietki są fajne, warte swojej ceny, małe kolorowe palmy + czasami gwiazdeczki.

Jutro kupuję paczkę, albo dwie w Polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wbijaj do ziemi tylko daj do butelki i ja obloz

 

 

Odpalałem z rurki, po prostu rakieta była jakaś wadliwa i od razu wybuchła. By the way :) w Polo są chyba diabolo triplexa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kilka takich przypadków że rakieta JR1 wystrzelona ze stojaka nie leciała do góry tylko wybuchła na ziemi było trochę emocji :-D

Natomiast rakiety JR4 są świetne poleca każdemu do zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Nistety ale chyba bardzo się pogorszyły. Pierwsza to po prostu poleciała i tak na wysokości 10m zmieniła się w punkcik który błysnął ze dwa razy i opadał na ziemie. Następne to kwestia wyplucia 4/6 malutkich gwiazdek bez żadnego wybuchu. Ale czego chcieć za cene 8.50. Daję jej ocene 7/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wygrały z PERFETAMI I DEMONAMI. Moje zdanie gdzie strzelałem dzisiaj każdą i Diabolo były najlepsze. Zaskoczyło mnie, że Perfecty moim zdaniem przegrały z nimi.

 

Popieram Up wyżej właśnie odpaliłem kilka JR4 I JR8 I EFEKT SUPER DUŻO GWIAZDEK I ROZPIĘTOŚĆ :christmascool:/> . nie wiem dlaczego inni piszą że efekt sie pogorszył u innych tak słabo wypadają może słaba partia lub chińczyk za mało prochu wsypał :xmas_biggrin:/>. Polecam w 100% :xmas_smile:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zawsze chciałem mieć te rakiety, nie udawało się ze względu na ograniczony budżet, w tym roku w końcu kupiłem, jednak zawiodłem się lekko. Efekt jest nawet przyjemny, lecz mały, ogólnie kaszaneczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...