Skocz do zawartości

JR2 Diabolo, JR4 Diabolo, JR6 Diabolo, JR8 Diabolo


Sasek62

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie :D ale nie chce mi sie wierzyć że to jest dobre...:) chyba że są jakieś większe czy coś :P


one są bardzo dobre jak na swoją cenę i nie pisz nic o nich jak ich nie miałeś. Kup to się przekonasz tylko to musi być minimum JR4 bo dają już taki lepszy efekt.


no ok może i są dobre ale dlaczego mam nie pisać nawet jeśli tego nie mialem? to chyba nie jest tylko dla tych którzy to mieli/mają...jak ktoś chce po prostu o tym sie czegoś dowiedzieć/pogadać to może chyba pisać... :???: ............. :wink::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

jak pierwszy raz zabrałem sie na kupowanie fajerwerków i petard to oczywiście kupowałem na bazarku te rakietki też kupiłem chyba z 5 czy 6 wszystkie inne , ale ze dwie miały cracling a reszta to jakby ta rakietka wypuszczała z siebie iskry(kolorowe) , ale wtedy sie wogule nie znałem i kupowałem co popadnie i np kpiłem za 1zł takei malutkie że prawie w butelke wpadały troche większe za tą samą cene i takie same o 50 gr droższe(myślałem że jak większa cena to lepszy efekt) w tym roku kupuje całą paczke (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem je 4lata temu i rzbłyski fajne , tak jak napisał mój poprzednik prawie jak sped IV .Polecam. Niestey w pszczynie niesą dostęne więc niema ich w moim stuffie. Poczukam jeszcze po bazarkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je 4lata temu i rzbłyski fajne , tak jak napisał mój poprzednik prawie jak sped IV .Polecam. Niestey w pszczynie niesą dostęne więc niema ich w moim stuffie. Poczukam jeszcze po bazarkach .


a po polsku ?

co do tematu miałem jr2 bardzo bardzo gorąco polecam spodobały mi się w tym roku zamówiłem 2opakowania jr4 zobaczymy jakiego powera mają ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za 15 zl kupilem jakis zestaw rok temu gdzie byly 4 duze 4 srednie i 4 male, nawet niewiedzialem ze za taka cene mozna kupic takie fajne rakietki, choc niepozornie wygladaja ale moge je polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wie ktoś czy te wszystki rakiety diabolo te małe i te duże mają takie same efekty :?:


Mają inne efekty przecież np. jr1 kosztuje cała paczka 8zł a jr8 coś koło 20zł jaki sens by był kupując jr1??Pomyśl zanim coś napiszesz twoje posty mnie normalnie dobijają a teraz wyłącz komputer i IDŹ SPAĆ!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co za szajs !!!
Za 20zł dostajemy rakiety o efekcie gorszym niż Golden Eangles z Hesti(5zł za 6 sztuk rakiet bez rozprysku) , to sie po prostu nie opłaca.
Może 12 rakiet jednocześnie da jakiś efekt , ale wątpie.
3.5/10 za dobre chęci twórców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR4 hurtowo kosztują około 10 zł! Nie 20 zł :lol:
Może trafiła Ci się jakaś wadliwa rakieta, ale jeżeli taki efekt to norma to ja dziękuję. To mi przypominało bardziej jakiegoś niedorobionego spadochroniarza. Tylko wzlot fajny, bo efektu praktycznie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpiwowski kupiłeś jakiś ruski szajs i tyle bo ja wczoraj odpaliłem rakietke diabolo jr4 z zielonym czubkiem i był piękny wysoki wylot z wielką zieloną peonią jutro odpale jakąś i postaram się o filmik ;) ta twoja rakietka musiała być wadliwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te rakiety są naprawde najlepsze z swojego dzialu cenowego wszystkie od tych małych diabolo do tych dużych wszystkie są swietne najbardziej polecam jr4 z pomaranczowym czobkiem efekt złotego deszczu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JR4 są fajne odpaliłem dziś rakietke z pomarańczowym czubkiem a efekt jej to była dosyć spora czerwona peonia rakieta poleciała bardzo wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mam JR8 i mam nadzieję że opłacało się je kupić, rok temu miałem JR4 i... no właśnie jakoś nie pamiętam ich efektu, ciekawe czemu.. :twisted: oby JR8 były lepsze od JR4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...