Skocz do zawartości

JR2 Diabolo, JR4 Diabolo, JR6 Diabolo, JR8 Diabolo


Sasek62

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

odpaliłem wczoraj jr4 z niebieskim czubkiem, po filmie Velibruma spodziewałem się lepszych efektów, zobaczymy jak się spiszą kolejne rakietki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj rakietkę JR1 i stwierdzam że jest ona bardzo dobra. Oczywiście nie zachwyca rozmiarami efektu ale jak na taką wielkość + wybuch i ładne gwiazdki to jest fajna rakietka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem skłonny podzielić się swoimi obserwacjami. Odpaliłem przed chwilką 2 rakiety Diabolo JR8 i pierwsza z nich miała bardzo mały rozprysk - kilka gwiazdek, natomiast druga już ładnie się zaprezentowała na niebie. Nie wiem skąd te dysproporcje w tej samej rakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku kupiłem sobie JR4 do zabawy i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczony. Kupiłem na FK za 14.90 zł i jak za taką cenę efekty były świetne. Były lepsze od rakiet z zestawu JA026 UFO, który również miałem w tym roku. Każdy kto szuka rakietek do zabawy to niech bierze JR4 bo na prawdę warto :D

Film:

http://www.youtube.com/watch?v=pu6HVhpy5aM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Miałem je 2 lata temu są niezłe :) ale mam pytanie bo zapomniałem wtedy dgzie je kupywałem gdzie je moge dostać co ?? czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jak za tą cene warte zakupy. Osobiście miałem JR10, ale myśle że sa porównywalne. Zabawa z nimi była świetna. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za taką cenę rakiety sa bardzo dobre: różnorodne efekty o bardzo dobrej jakości.
Jak za tą cenę naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Świetne rakiety jak za cenę 18 zł za cały komplet. Rozpryski dość duże, mamy też 6 efektów, aczkolwiek jeżeli ktoś szuka lepszych rakiet to polecam Perfecty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rakiety kupuję nie dla efektu, tylko dla ich fajnego lotu.
Jak wszystkie rakiety z tej serii mają podobne efekty, podobnej rozpiętości, oprócz JR1, które efektu właściwie nie posiadają żadnego tylko jest wysoki lot i wyplucie dosłownie kilku gwiazdek, ale za 5zł do zabawy można powiedzieć, że jak najbardziej ok.
JR4 - wysokość lotu podobnie jak w JR1, tylko, że rozpiętość jest znacznie większa.
Podsumowując - rakiety dobre do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...