Jump to content

[Veli] Zakupy i pokazy 11/12

Recommended Posts

Cześć!

Nadszedł najwyższy czas, aby założyć tegoroczny temat związany z moimi zakupami, pokazami i ogólnie wszelkimi aspektami mojej działalności wiążącej się z piro amatorską.

W marcu zrealizowałem pierwsze zamówienie z fajerwerkimarket.pl

http://www.youtube.com/watch?v=oQUzw4tsr_Y

Później były jeszcze dwa zamówienia z tego sklepu związane z dwoma małymi pokazikami które zrealizowałem 21 i 28 sierpnia:

http://www.youtube.com/watch?v=SnJgWw_ZPo0

http://www.youtube.com/watch?v=UbP1da4PPuU&feature=mfu_in_order&list=UL

(yt zablokował dźwięk :( )

W tak zwanym międzyczasie odwiedziłem też grom-zbiga, gdzie kupiłem kilka produktów, ale większość z nich i tak była przeznaczona dla znajomych z forum.

Dzisiaj (31.10) doszła do mnie mała paczka z fajerwerkimarket.pl

imga0070.jpg

Pewnie niedługo trochę przetestuję zawartość tej paczki ;)

Niebawem robię kolejne większe zamówienie z fm, później jeszcze jedno w grudniu (albo i dwa) i w drugiej połowie grudnia przedstawię jak się całość stuffu na 2011/2012 prezentuje.

no ładnie. Fajnie, że bierzesz te kostki magic fireworks ciekawy jestem jak wypadną. A ile Ci zostało tych kostek z pierwszego zamówienia ??:D

Z pierwszego zamówienia zużyłem 3 Styxy, Marsa, 2 Wenusy i Jukona, tak więc większość póki co przetrwała ;)

Budżetu jeszcze nie ustaliłem i nawet jakbym chciał ustalić, to pewnie mi się nie uda. Zależy to od tego, ile akurat wolnej kasy będę mieć przy składaniu zamówienia.

Vel jak będziesz coś z owych produktów testował to ja bardzo chętnie luknę sobie

Rakiety 1705 - BLACK HEAD ROCKET
RED HEAD ROCKET

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Czas na małą reanimację tego tematu. Jak pewnie wiecie, stuffu kompletnego jeszcze nie mam, w drodze są dwie duże przesyłki - jak jutro mi ich kurier nie przyniesie, to pojadę do sortowni Opka i sam je sobie wezmę, bo już mam spore opóźnienia w montowaniu pokazu!

Tegoroczne widowisko będzie zamontowane na grubych i twardych płytach wiórowych. Kupiłem 12 x coś takiego:

imga0092g.jpg

Przykładowy segment będzie wyglądać tak:

imga0093.jpg

Na dworze pozostanie mi jedynie połączyć te segmenty, odpalić lont i podziwiać widowisko. Mam nadzieję, że nie kupiłem za mało tych płyt... Najwyżej będę musiał improwizować ;)

W tym roku też robię pokaz na płytach wiórowych, bo są lżejsze i bardziej mobilne od palet. Mam nadzieje że kurier zdąży z paczkami, bo w przeciwnym razie będziesz miał urwanie głowy :) Czekam na fotkę stuffu, żeby było co oceniać. Zapraszam do mnie :D