Skocz do zawartości

RSB734 Samuraj


mateo1992

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tą wyrzutnię na tego sylwka myślę,że się sprawdzi po za tym mam film :D podobno głośno strzela czy ktoś ją miał lub widział na żywo jak strzela :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje saper oglądnąłem filmik tej i tej faktycznie takie same wystrzały itp.a cena za Generationa większa także samuraj się berdziej opłacił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Filmik Samuraja z ostatniego pokazu. należał do kolegi. Kosztował go 40zł. Ci co mają dostęp do hurtowni powinni za to samo zapłacić 25,10zł
http://rapidshare.com/files/23545253/Samuraj.wmv.html

W tej wyrzutni najbardziej podobał mi się schemat kolorów niebiesko-czerwono-żółte rozpryski. Może na filmie niewyraźnie widać kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Moim zdaniem to jest Sfinx w innej etykietce. :D Na pewno dobrego wyboru dokonałeś.

To chyba Sfinxa nie miałeś :mrgreen: Samuraj ma 25 mm, a sfinx 29 mm :roll:
Wracając do tematu to zastanawiałem się czy nie zrobić zamówienia z tą wyrzutnią, ale doszedłem do wniosku że bardziej opłacalnie jest zainwestować w tańszego sfinxa z lepszym kalibrem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Taka sobie ta wyrzutnia.
Strzela dosyć szybko , a efekt monotonny(3 efekty pod rząd).
Przy takiej cenie , można zainwestować w inne lepsze produkty.
Ale na upartego może być.
7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna wyrzutnia jednak jak znam życie ej cena będzie zabójcza w granicach 40zł. Za tą cene lepiej kupić sobie sfinxa i jakieś rakietki. Jeżeli uda się komuś znaleźć tą wyrzutnię za 25zł lub 30zł to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(3 efekty pod rząd).


Przyjrzyj się samemu poczatkowi filmu, to są conajmniej 2 wyrzutnie odpalane jednocześnie, w innych filmach widac podobnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie sfinx . Ale to to nawet jak napisała Yusha Całkiem ładnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Film wyrzutni Samuraj z mojego Sylwestra 2007/2008.

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=u2lcvNDvC5Q

Moja opinia o tej wyrzutni jest taka. SUPER SUPER SUPER. Na początku piękne kolorowe peonie a na zakończenie wielkie, naprawdę wielkie brokatowe chryzantemy. Moja ocena to 100/10 Piękna wyrzutnia Polecam. Na pewno nie raz ją jeszcze kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...