Skocz do zawartości

T809 Ogon Smoka


Picia

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie Jorga znajduje się OGON SMOKA - 100 000 strzałów. Miał ktoś, kiedyś z czymś takim kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że to karabinek , albo jak kto woli parada . Niestety nawet po hurtowniach tego nie widziałem . Ciekawe ile takie musi kosztować :D . Ja raczej wolał był kupić coś z craclingiem , bo taniej wychodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ogon smoka słyszałem swego czasu w Holandii gdy byłem tam na swięta. Rok90/91.
Coś kapitalnego. Waliło bardzo długo jak z karabinu maszynowego. Siła jednego wybuchy porównywalna do lepszego korsarza. Wiem że po jakimś czasie już nie mogłem tego znieść. Łeb zaczoł boleć. Na drugi dzień rano poszedłem zobaczyć w to miejsce... dosłownie stos czerwonego papieru :). Efekt pewnie wzmacniały budunki bo było to osiedle.
Ogon smoka w "Euro stars" kosztuje 190 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

O ja nie mogę :!: Nie wiedziałem, że Ogon Smoka ma aż taki długi i głośny efekt. Szkoda tylko, że nawet po hurtowej 188zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musi być warte swojej ceny... może kiedyś... :twisted: na razie trzeba się zadowolić innymi bajerami bo to kosztuje prawie tyle co mój roczny budżet na sylwestra :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ludzie, to mój pierwszy post (z biedronki)
mialem cuś takiego, tylko ze mniej tych strzałów było, chyba ze 6 tysiaków, dalem za to 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ej a jak sie rozciągnie cały ogon smoka to jaki on jest długi???

u nmie na placu jest taka zjezadzlnia polaczona z 2 mała i chcialbym tak na niej to powiesic całe rozłozone i podpalic fajnie bedzie to wyglądało ale o tym moge pomazyc bo ogon smoka kosztuje 199 zł drogo ale co za efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w szczecinie w hurtowni arission kosztuje on 69,90,-
myślę że połowa poetard odlatuje od wybuchu innej ale efek wyjechany


P.S.w te ferie jade do torunia;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

ten ogon smoka widzialem raz w telewizji i na stronce you tube wiele razy jak na to patrzylem to on bardzo dlugo sie palil i po dłuższej chwili sie nudzilo a cena okolo 200 zl pol mojego planowanego stuffu na ten rok dlanego wole kupic sobie w zestawie male magazynki chyba sie nazywaja "piratki" czy jakos tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogon smoka kosztuje różnie bo są tez małe właśnie takie jak na jgs i można sobie mniejszy kupić a taki jak na filmie to tyle co mówicie może kosztować

efekt jest super!!!!! ale ja bym tego w życiu nie kupił bo to cały mój stuff hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

100 tys strzałów robi swoje.
Dużo naboi odlatuję , ale finał , to pożadny huk a`la FP8.
Niestety taka impreza jest bardzo droga , a za tą cenę mamy wyrzutnie typu JW414 , więc skierowane to jest dla ludzi z budżetem mpiego.
8/10 za brak sensu w zakupie czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa albo takjak Toby powiedział dla sklepikarzy, którzy tego nie sprzedali to sobie moga odpalić :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...