Jump to content
klopsik92

R20072 Perfect

Recommended Posts

Dobra, po dzisiejszym strzelaniu mogę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Odpaliłem crackling i brokat. Crackling wypadł OK, nawet mi się spodobał, ale brokat to rewelacja. Efekt był rozległy, mimo że rakietka poleciała dość wysoko. Dodatkowo utrzymywał mi się dosyć długo (ok. 3 sekund).

Ogólnie rakietki jak za tą cenę bardzo fajne, daje im 9/10

Dobre rakiety jak za tą cenę, nic lepszego nie znajdziecie w stosunku jakość/ilość nie zawiedziecie się :)

Jako osoba która odpaliła całe 3 zestawy tych rakiet mogę coś konkretnego powiedzieć jeśli chodzi o efekty to Brokat oraz Białe migoczące gwiazdki to najlepsze dwa efekty brokat dość długo utrzymuje się na niebie co tworzy naprawdę piękny efekt a co do efektów Multikolorowe gwiazdki oraz Iskrzące gwiazdki nie robią szału i raczej są słabe zdanie miałbym nie ciekawe o tym zestawie gdyby nie te dwa efekty które wyżej wymieniłem efekty błyskawicznie znikają i same rakiety nie wzbijają się jakoś wysoko ale do zabawy za cenę 35 zł można brać śmiało wcale nie ustępują jakością mimo wprowadzenia certyfikatu CE. :)

Miałem te rakiety na tegorocznego sylwestra.Są to jedne z moich ulubionych rakiet.Są bardzo opłacalne ,bo ja za 12 sztuk zapłaciłem około 32zł. Mają piękny srebrny ogon.Jedynie efekt białych migoczących gwiazdek mnie zawiódł,bo nie było migotania.Pozostałe efekty były po prostu piękne.Ten zestaw otrzymuje odemnie ocenę:9+/10.Bardzo polecam

Z przyjemnością odpalałem te rakiety, w tej cenie przy tej ilości sztuk chyba lepszych rakietek nie ma. Małe, niepozorne, ale naprawdę robią robotę i dają frajdę. Polecam 😎

Również je chwalę któryś raz z kolei na + tylko w tym roku partia multicolor była wadliwa wszystkie 3 coś miały z silnikami jedna wybuchła na ziemi a dwie pozostałe 15m nad ziemią 

Co prawda miałem je ostatnio w 2017(nie zawiodłem się) ale widzę że nadal maja się dobrze, trzeba będzie je zakupić w tym roku.

Ja jestem w totalnym szoku. Rakiety Perfect byly prawie takie same jak moje ukochane Jr 25 exclusive collection.  Szok i nie dowierzanie.  

11/10

Oczywiście będą u mnie w 2020 :)

Również jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tych rakiet. Jedne z lepszych w swojej cenie.

Macie mój filmik.