Jump to content
Sign in to follow this  
Mati88

bombashop.com

Recommended Posts

I po co mają wracać? By znowu kombinowali?  Cała sprawa odbije się echem i nie zdziwię się jak rząd ten czy następny wprowadzą bardziej restrykcyjne przepisy. A na pewno od nastepnego roku będą bardziej trzepać paczki i nie tylko te idące za granicę.

Guest

Jest popyt, jest podaż. Nic się nie dzieje bez przyczyny. 

Mnie zastanawia ilu dzieciaków zamawiających sobie szeleczki u nich, albo dostających od nich darmowe paczki w zamian za reklamę, robi teraz w gacie i szybciutko sprząta chatę 😉

Życie pokazało już nie raz, że sprzedawca ma w du.. swoich klientów. Tam nie ma żadnego szyfrowania danych. 

Jak taki sprzedawca wpada to cała baza klientów razem z nim. 

Ktoś tu mądrze kiedyś napisał, że cała masa dzieciaków kupuje F4 na necie albo np chloran potasu na allegro "bo się da i bez przypału" a mało kto z nich liczy się z tym, że nawet za kilka lat z tego tytułu może mieć mniejszy lub większy problem. 

5 godzin temu, FANATYK napisał:

Mnie zastanawia ilu dzieciaków zamawiających sobie szeleczki u nich, albo dostających od nich darmowe paczki w zamian za reklamę, robi teraz w gacie i szybciutko sprząta chatę 😉

Już policja wjechała do 80% osób, także po akcji. :P

Guest

Nic nie wróciło.

Strona bombashop korzystała z firmy hostingowej w Polsce, było to OVH

Strona bombasshop (różnica jednej litery w nazwie) korzysta z jakiegoś ruskiego hostingu (swoją drogą dość tani) z serwerem w Holandii.

Na 99% ktoś się podszywa bo chce wyłudzić kasę od naiwniaków. 

Jeśli się mylę to dajcie znać.

Prawdziwy boobashop nic nie wie o istnieniu jakiegokolwiek ich sklepu internetowego... Dzwoniłem i taką informacje uzyskałem od jakiejś kobitki.

2 godziny temu, Bartekeuro napisał:

Moim zdaniem powinien ktoś udać się pod wskazany adres i sprawdzić :) Z Łodzi są tutaj osoby.

Powinieneś zostać wróżbitą Bartłomiejem :P 

Nie dalej jak 4h temu byłem pod siedzibą sklepu i to co zdołałem dojrzeć przez szybę nieudolnie zaklejoną plakatami to... nic - dosłownie zostały gołe ściany i jedno krzesło. Zamknięte na głucho.

Guest

Powrót w marcu. 

Ciekawe z jakim towarem 😁