Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mati88

bombashop.com

Polecane posty

Sklep internetowy www.bombashop.com

Nie znalazłem wcześniej tematu o tym sklepie, a trafiłem na niego przed chwilą.
Ceny ani wysokie, ani niskie.Ktoś robił w nim zakupy?

Nie wysokie? 16 zl za paczke fp3new albo 20 zl za red strobo z triplexu?

Wymieniłeś mi 2 przedmioty z tego sklepu, które faktycznie, nie są tanie.Nie mam zamiaru bronić tego sklepu, bo nie mam z nim nic wspólnego.Każdy jeden sklep ma jakieś produkty droższe.Może ktoś coś dla siebie wybierze i komuś podpasuje.I nie łap mnie za słówka.Dokładnie napisałem, że ceny mają średnie i nie wzorowałem się na dwóch artykułach.

produkty co niektóre sa tanie i drogie JR24 27 zł ciut cena za wysoka lecz jest fajny zestawik SU1002-1 Twister 10 rakiet cena 27 zł

produkty co niektóre sa tanie i drogie JR24 27 zł ciut cena za wysoka lecz jest fajny zestawik SU1002-1 Twister 10 rakiet cena 27 zł

Twister był w ofercie ultrasshopu za 22zł ;) To taka jakby siostra bombashopu.

Kupowałem u nich pirotechnikę, szkoda tylko że zawsze czegoś brakowało z listy zamówienia.

jak wam sie nie podoba to po co komentowac? za drogie? to wypad

Wszystko fajnie tylko wysyłka w naszym kraju kosztuję jedyne 80zł... Już miałem pełny koszyk i musiałem zrezygnować z zamówienia.
A najlepsze, że wysyłka do Anglii jest tańsza niż wysyłka krajowa :( Zamawianie wysyłkowo mija się z celem.

Całkiem możliwe, że strona została permanentnie zablokowana i już nie prowadzi sprzedaży.

Sklep żyje i ma się całkiem dobrze. Za tydzień oczekujcie konkursu z okazji odżycia tematu sklepu na forum :)

Zamówiłem parę paczek petard ze sklepu + 1 kostkę miesiąc temu. Wysyłka się troszkę przeciągała, jednak dobry kontakt ze sklepem i wszystko wyjaśnione. Można śmiało polecić.

Dnia 20.12.2017 o 16:51, Bartekeuro napisał:

Zamówiłem parę paczek petard ze sklepu + 1 kostkę miesiąc temu. Wysyłka się troszkę przeciągała, jednak dobry kontakt ze sklepem i wszystko wyjaśnione. Można śmiało polecić.

Obecnie mają nowości i jeśli wpiszesz kod bombakrypu10 to uzyskasz rabat 10% a i tak uważam, że np petardy nowe Dum bum-y mają najtaniej, bo po 22złote a z rabatem wyjdzie poniżej 20 zł ☺

Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia. Ceny mają trochę wysokie ale dało się coś wybrać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować